Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 19.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Протестите в Москванови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.08.19 14:09



В нашият клуб не е ставало въпрос за някакви си протести.


Нямаше да отварям тема, ако на мен не ми се беше случвало.
Имаше време, когато кажи речи всеки ден имаше протести в София против правителството на Орешарски. И аз (ужким нормален човек) взех внука в количката и отидох на площад Батенберг. На връщане минаваме покрай много на брой автобуси с полицаи, които са спрени на площада, полицаите си пушат пред автобусите. Чувам ги да си говорят: Казаха ни, че ще има насилие. А хората си разхождат децата с колички :)
Е, сега да отбележа и малко разлики между протестите в София и в Москва.
В София не арестуваха. После по телевизията гледах, че арестували Олег Ковачев, защото открили голям нож в него. Но в участъка го освободили без обвинение, защото той признал, че този нож го купил току що, защото за вечерта били поръчали голяма торта (за семейно тържество).

Редактирано от mak ot Sofia на 07.08.19 14:10.



Тема Re: Протестите в Москванови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.08.19 15:26



На кой му пука за некакви мижави протести в Москва? Където (за разлика от софийската) московската полиция си върши работата перфектно.



Тема ами аз...нови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.08.19 15:38



исках да кажа обратното. Че московската полиция се престарава. Всичко започна от това, че избирателната комисия не допусна независими кандиданти до изборите.
Но сега с риск да ядосам тези, за които Путин е много добър политик да спомена: Той успя в международен план да превърне приятели на Русия във врагове. Сега е на път да превърне и вътрешната опозиция във враг



Редактирано от mak ot Sofia на 07.08.19 15:39.



Тема Re: ами аз...нови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано07.08.19 15:46



Русофобите зорлем тикате неутрален човек да се намесва. Путин изплете перфектни отношения с Индия и Китай и Иран, въвлича и Пакистан. Стъпи здраво в Близкия Изток през Сирия. Почти откъсна Турция от НАТО. Стъпи и в Африка през ЦАР. Държи режимите в Куба и Венецуела. Играе в Либия. Ама на, видите ли, Горна Волта си била прекратила дипломатическите отношения с Русия и край...Путин е лош политик.



Тема Re: ами аз...нови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.08.19 15:53



исках да кажа обратното. Че московската полиция се престарава.

Московската полиция точно изпълнява закона при разпръскване на един неразрешен протест. И в България трябваше да е така преди 5 години. И не се бой за съдбата на детето и родителите... Няма да им отнемат детето. Само се дига пушилка:

Адвокат: у следствия «нет претензий» к родителям мальчика
После допроса у следствия нет претензиий к супругам Проказовым, сообщил ТАСС адвокат Максим Пашков.

«Допрос окончен. Никому претензий не имеется. Установлено, что Сергей Фомин является близким родственником матери ребенка, он крестный отец детей семьи Проказовых. Они вместе шли, никакое оцепление не прорывали, ни в каких митингах они не участвовали», — сказал юрист.



Тема Re: ами аз...нови [re: komitaO3]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано07.08.19 16:19



Забелязал съм, че русофоби са обикновено хора, които или са учили в СССР или са женени за рускини или са деца на активни борци....фрустрация ли е, защитна реакция ли е, нямам обяснение към момента....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема ама аз..нови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.08.19 16:21



не съм русофоб

Даже се самоопределям за русофил
Не бива да определяш критики към някой си обобщено като критики към народа.
Отъждествяването на фюрера с народа може да има пагубни последици.



Тема Re: ама аз..нови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано07.08.19 16:22



Ами ти що се оправдаваш, аз не съм казал, че ти си русофоб, само споделям общи размисли и наблюдения....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема моето беше реакция нанови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.08.19 16:24



Комита, не на теб. Да, учил съм цяла година в СССР. Но отричам да имам нещо общо с другите две групи, изброени от теб





Тема Re: ами аз...нови [re: Shtrkot]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.08.19 16:29



А русофилите са най-обикновени български патриоти.



***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.