Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: goga]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.08.19 16:19



Тройчо Младенов е от с. Плоски, до Сандански.

***



Тема Re: Къде теорията издиша пред практикатанови [re: komitaO3]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано07.08.19 16:25



Всички се определят като българи, освен тези, които са се изженили за местни македоноиди....между другото в Сърбия 20 000 официално се определят, а неофициално в частни разговори- са към 100 000 към момента и като има мегдан си казват открито, че са от Покрайнините и са българи, официално обаче се записват за сърби т.е. лонгтърм заселилите се във вътрешността на Сърбия вероятно ще се асимилират напълно.....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.08.19 17:34



Ами Димитър Благоев е донесъл най-голямото зло за България, така че ...





Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.08.19 17:40



Ами Димитър Благоев е донесъл най-голямото зло за България, така че ...
Чакай, чакай, Димитър Благоев е изявен русофоб. Според дефиницията на колегата Суперсърб в другата тема русофобите обичат повече България. А ти се съгласи с тази дефиниция. Ха сега де...



Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.08.19 17:40



Няма никаква корелация в случая, не знам защо я бъркаш Русия тук.



Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.08.19 17:53



Няма никаква корелация в случая, не знам защо я бъркаш Русия тук.

Корелацията е от другата тема. С която ти си съгласен. Цитирам:

Няма такова нещо русофили и русофоби! В България хората са два вида: такива, които им е по-мила България и такива, на които им е по-мила Русия! Първите са наричани русофоби, а вторите русофили.


Обясни ми какви злини е сторил Димитър Благоев на България. Нито е бил в управлението, нито е имал политическа и икономическа власт. Нито е Стамболийски, нито е Бойко Борисов... Да съдим за него само от едно изказване в парламента, което изказване потъва в небитието и само някой търсач на сензации като Антон Тодоров достига до него...



Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.08.19 18:01



Прочети отново какво съм написал - донесъл, не сторил. Този или тази, който е донесъл свинската чума в България (искрено се надявам неволно) може да е имал напълно добри намерения





Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.08.19 18:12



,,Обясни ми какви злини е сторил Димитър Благоев на България. Нито е бил в управлението, нито е имал политическа и икономическа власт. Нито е Стамболийски, нито е Бойко Борисов... Да съдим за него само от едно изказване в парламента, което изказване потъва в небитието и само някой търсач на сензации като Антон Тодоров достига до него..."



След такива като Благоев идват и Янков, Задгорски, Фридман, Премянов, Чочоолу, Главинчев, Спасов, Живков...


Насъсквачите, организаторите са по-опасни от ,,черния ангел,, с пистолет в ръка.

Редактирано от mulcho на 07.08.19 18:15.



Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.08.19 18:18



Прочети отново какво съм написал - донесъл, не сторил.

Твърдиш, че е донесъл комунизъм или македонизъм? Що се отнася до комунизма тази идеология и с него и без него щеше да проникне тук. Нелепо е да се обвинява в проводник на македонизма съдейки от едно конюктюрно слово абстрахирайки се от времето и момента когато е казано. Не съм сигурен, че той е виновник и за комунизма и за македонизма. Или направо да се включим в хора на скопяните:

През януари 1967 г. в македонския в. "Современост" Орде Иваноски публикува статията "Изкажуваье на Димитар Благоев за народността на македонците пред Бугарскиот парламент во 1917 г.". Това изказване на Благоев се използва и от други скопски автори като Блаже Ристовски, Виктор Цветаноски и др. за подкрепа на тяхната теза за македонизма.



Тема Re: Гога, (пак за Гоце - 2)нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.08.19 18:26



Е, точно де... храна за македонисти и комунисти

. Иначе сигурно е бил добър човечец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.