Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 08.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Бахмаамунови  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано16.07.19 16:25



Два дена ме нямаше и те хакнали държавата.



***


Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.19 16:32







Тема Re: Бахмаамунови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано16.07.19 16:36





***


Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано16.07.19 16:40



Руснаци били





Тема Re: Бахмаамунови [re: croesus]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано16.07.19 16:51



Тава а подвеждаща информация.
P.S. Мен от руснаците са ми най-интересни рускините ...



Тема Re: Бахмаамунови [re: croesus]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано16.07.19 16:52



Не знам какви били, ама тъй и тъй ще махат машинното гласуване, щот машините били тъпи, направо да забранят и дигиталните бази-данни. Да осигурят на служителите от НАП едно огромно помещение, и да ходят с картонче на гишето.



***


Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано16.07.19 17:01



По байтошово време, с тефтери и картончета се събираха всички данъци





Тема чакай малконови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.07.19 19:30



хакнали държавата! Малко преувеличено. Някакъв хахо изпратил на СМИ файлове от НАП. Съдържат поверителна информация. Всеки човек си попълва данъчна декларация. С това той обявява пред държавата какви са му приходите и колко данък ще плати. Хахото (хакерът) решил, че ще се прочуе.
Държавата, естествено, е обидена. Само тя трябва да има тази информация. А пък според мен всеки трява да знае колко пари е получил всеки.




Редактирано от mak ot Sofia на 16.07.19 19:52.



Тема сега пък машинното гласуванеенови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.07.19 19:36



Като прочетох какъв е редът за машинно гасуване стигнах до извода, че предпочитам старият хартиен носител. Защо?
Разбирам машинното гласуване да ми позволяваше да си кажа тежката дума (0,0001 %) от вкъщи, вместо да се обличам, да се разходя тържествено из махалата, а то: весто да се редя на една опашка тряваше да се редя два пъти, за да кажа тежката си дума. Чиновникът е в състояние да опропасти всякаква разумна идея



Редактирано от mak ot Sofia на 16.07.19 20:14.



Тема два вица от онова временови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.07.19 19:46



Българин тръгва за Япония. Дали му билет до Москва, там ще си вземеш билет за Находка, после и до Япония. Свършил си работата българинът и отишъл за билет до София. Японката го попитала: Само до София ли? По-точно до Богров. Японката цъкнала на компютъра и попитала: Горни или Долни?
Другото е истински случай. Отивам да си купя самолетен билет до Варна. Току що бяха заменили тетрадките (например Варна) с компютри. Машината каза стоп - обявиха касиерките и опашката чинно си мълчи. По едно време се чува глас: Защо не извадите тетрадките






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.