Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 13.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема защитен си от облъчваненови [re: WlSP]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.07.19 15:26



но ползваш Интернет. Той също облъчва, на всичко отгоре трябва и да внимаваш докато си включен в "облака" някой хахо да не започне да ти рови из компютъра


Но Интернетът позволява да търсиш само каквото те интересува.
Интернетът започна да измества и радиото и телевизията.



Тема Re: защитен си от облъчваненови [re: mak ot Sofia]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано17.07.19 15:35



Момчета, и аз не гледам телевизия от години. Радио и интернет все още ползвам, но малко по малко минавам на телепатия. Вярвам, че скоро всички ще преминем на това ниво на комуникация, ама се боя, че откъм сигурност, пробивът ни е гарантиран!





Тема Re: защитен си от облъчваненови [re: mak ot Sofia]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано17.07.19 15:43



Облъчва, даже по-страшно, защото всеки може да си публикува каквото си иска. Но пък и веднага можеш да провериш още няколко източника. Мисля, че отдавна трябваше да се въведе някакво обучение, дори предмет - "интернет култура и етика" или "електронно общество" или както искат там да го нарекат, където децата да се обучават от малки на правила за безопасност и норми на поведени във виртуалния свят.



Тема технологичният напредък е такъв,нови [re: sofijanec]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.07.19 15:49



че счупи очакванията. Като се появиха клетъчните телефони един журналист възкликна: Телевизията стана кабелна, а телефоните - безжични.
Следвах радиотехника. По това време се появиха кинескопи със 110 градуса отклонение и телевизорите от сандъци с 60 см станаха по-тънки - само 40 см. По това време телевизори, които висят на стената като картини имаше само в научната фантастика.
Друго, което все още ме впечатлява. Децата отидат някъде далече от България. Същата вечер вече имам снимки и клипчета от мястото, на което се намират в момента.
Има и един български писател, Павел Вежинов, който беше написал за човекът, който чете мисли



Редактирано от mak ot Sofia на 17.07.19 15:55.



Тема сакън, трай синови [re: WlSP]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.07.19 15:53



Ще те чуят от МОН и веднага ще го въведат в учебната програма


Моите пенсионерски задължения включват и прибиране на един второкласник. Щом ме види и веднага ми хвърля раницата. Какво си сложил вътре? Най-необходимите неща. Защо не носиш само един таблет. Не дават. Защото си играем по време на час



Тема споменинови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.07.19 20:02




ние сме страна с дългогодишен опит



Тема Re: пропагандата през моя животнови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.07.19 06:37



Вече научно доказано: който гледа глупости по телевизията, гласува за популисти

https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/07/18/3938612_veche_nauchno_dokazano_koito_gleda_gluposti_po/



ГЕРБ е популистка партия или греша?



Тема в уикипедията пише, че е популистканови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано18.07.19 08:36



Едно нещо са думите, друго са делата.
Партиите взаимно се обвиняват една друга, че конкурента е популист.
Според мен партия, която се грижи някак си и за държавния бюджет, не е само популистка.
Например партия, която опразва бюджета вдигайки пенсии, заплати, без да е осигурила средста за това е повече популистка.
Всички партии са популистки, защото обещават светло бъдеще. И тук е ролята на избирателя, да разбере кои лъжат повече, други по-малко.

Редактирано от mak ot Sofia на 18.07.19 08:39.



Тема Re: пропагандата през моя животнови [re: mak ot Sofia]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано18.07.19 12:15



https://yurukov.net/blog/






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.