Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бахмаамунови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано24.07.19 13:53



"Продължаваме напред" си казал шефът на ТАД Груп от Канада. Дреме му на сайдера, че една от фирмите му дала фира. Остават му още 24



https://standartnews.com/balgariya-obshtestvo/sheft-na-khakera-e-milioner-restorantor-s-25-firmi-397737.html



Тема Re: Бахмаамунови [re: komitaO3]  
Автор croesus (anarcho-commie)
Публикувано24.07.19 13:56



Това е мнението на човечец, работещ в една от онези "5-6 фирми", за които се писа, че са редовни абонати на държавните поръчки. Сега проверих, че дори новият член на СЕМ, онази завършилата Агробизнес с 3.89, му е била колежка доскоро.

Това, което човечецът е пропуснал да напише, е че адвокатите на Кристиян Бойков съвсем правилно са му казали, че единствено доказателствата за съда имат значение. "Уликите", за които той пише, а и "процесуалните действия" на органите, най-вероятно ще приключат с още едно загубено дело на България в съда в Страсбург.



Тема Re: Бахмаамунови [re: croesus]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано24.07.19 14:01



[image]https://lupa.bg/f/news/b/15/dcc837e87320da0ddcb5d29d68495209.jpeg[/image]

https://lupa.bg/news/parvo-v-lupabg-arestuvat-shefa-na-kristiyan-hakera_15975news.html





Тема Re: Бахмаамунови [re: komitaO3]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано24.07.19 16:16



Едно време групата за проникване можеше да влезе у вас докато си навън за цигари, да разглоби компютъра и да сложи вътре подслушвател, за да ти слуша скайпа. Сега би трябвало да са в състояние да имплантират поне хардуерен key-logger и то без да изключват / включват компютъра.

Само ей тази глупост като прочетеш и веднага ти става ясно колко тежи мнението и кой вятър откъде го вее. Подслушвател за скайп? Верно ли, бе? Аналогов може би?





Тема Re: Бахмаамунови [re: croesus]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано24.07.19 17:53



Мнението е на Димитър Ганчев, founder and CEO в TiVi.bg



Тема Re: Бахмаамунови [re: WlSP]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано24.07.19 17:54



Нямам мнение, а най-вече не разбирам. Притесняват ме 2 неща, отказа за съдействие(принципно всеки съдейства, за да изчисти името си) и "планираното пътуване" на собственика на фирмата в Канада.



Тема Re: Бахмаамунови [re: komitaO3]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано24.07.19 18:27



Мнението е на Димитър Ганчев, founder and CEO в TiVi.bg

Аха, бившият ортак на Вени Марковски в небезизвестната БОЛ.бг. Един от създателите на интернет-мрежите в България. Е, може и да не се е изразил добре, но аз също съм имал вземане-даване със специалистите на НСБОП "едно време" и знам, че не знаеха какво е DNS. Да ти слагат подслушвателно устройство за скайп, като ти отварят компа (малко като в холивудски екшън от 90-те, нали?), при положение, че е въпрос на секунди да ти запишат нужната програмка с флашка или, айде, с дискета тогава и никога няма да я откриеш.

Както и да е, сега всеки си пише каквото си иска и няма как да разбереш подбудите му...



Тема Re: Бахмаамунови [re: WlSP]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано24.07.19 18:56



Не го познавам. Имам 1 идея повече доверие на теб.



Тема Re: Бахмаамунови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано24.07.19 19:24





[_image]https://lupa.bg/f/news/b/15/dcc837e87320da0ddcb5d29d68495209.jpeg[/image]

[_image]https://lupa.bg/f/news/b/15/dcc837e87320da0ddcb5d29d68495209.jpeg?img.jpg[/image]

Не си 'акер, Куманич.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: човекът и неговите помощници - копютритенови [re: mak ot Sofia]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано25.07.19 12:16



Хаха, и аз съм чела за тоя. Немец някакъв май беше, и то още преди много години, дали не беше в едновремешното ученическо списание "Математика"...

И мен ме притесняваше от самото начало точно онова, което е писал и комитата - несъдействието. Имам лични неща в компютъра, ръйш ли. Иначе от самата тема с как изтекли данните и как да разберем кой (не непременно нещо общо с #кой) аз не разбирам.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.