Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 23.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано16.07.19 21:00



Добре че се върна , чакаха ни и по големи беди.



Тема шумка шумнанови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.07.19 21:22



заешко сърце трепна





Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано16.07.19 23:21



Цитат на деня:
Горанов: "Ако данъчните не предлагаха електронни услуги, нямаше да има теч на лични данни."

***



Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано17.07.19 07:37



https://m.dnevnik.bg/analizi/2019/07/16/3938908_10_neshta_koito_triabva_da_znaete_za_napliiks_i_edno/





Тема Re: Баце по гръб не паданови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано17.07.19 11:25



Хакването на системата на НАП от 20-годишен хакер показва, че образованието става все по-добро. С тези думи премиерът Бойко Борисов коментира обявеното от МВР залавяне да човека, източил данните на 5 млн българи от масивите на НАП.
Горанов, трябва да се помисли как такива вълшебници, тези деца да работят за държавата, поръча Борисов на финансовия министър.





Тема ББ никога не е правнови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.07.19 11:41



Аз съм чувал за такива случаи (може да са силно преувеличени или направо неверни).Пентагонът установил, че руско хлапе проникнало в забранени пространства на техните комютри. И му предложили работа



Редактирано от mak ot Sofia на 17.07.19 11:42.



Тема Re: ББ никога не е правнови [re: mak ot Sofia]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано17.07.19 13:01



Задължително е руско, няма начин.
От всички хлапета в света най- добри са руските.
Такива ни ги разказваха разни апаратчици някога (под секрет, само на нас, щото сме готини) в училище- в някой час на класния, който се превръщаше в час на Партийния.



Тема ако искаш ми вярвай, ако искаш ненови [re: Darkages]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.07.19 13:15



В Аахен има висше учебно заведение с преподаване на английски. Двама познавах лично (защото единият беше синът ми), другият беше от Македония. За третия само съм чувал от тях. Руснак, който взел 2 години за една и започнал работа в Германия. А македонецът се ожени за рускинче


Руский слон, самой большой в мире



Тема Re: Бахмаамунови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано17.07.19 13:20



То не било компютри, било компоти:





Тема Re: Бахмаамунови [re: komitaO3]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано17.07.19 15:20



Я виж в окото ми, плува ли корабче?

Интересно ми е само, "хакването" ли ще излезе по сценарий, или "залавянето". Или и двете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.