Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема анти ЗЗ в Македониянови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.07.19 10:03



и анти ББ в България. Специално за анти ББ забелязвам точка на съсредочоване в клуб Македноия.
Разбира се, че има обективни причини за такива настроения.
Например в Македония има мнения, че ЗЗ е предател, предал е името на държавата и е нанесъл тежък удар върху идентитето.
В какво се обвинява ББ няма смисъл да казвам. На краставичари няма да предлагам краставици.
Но ми се струва, че и в двете страни тези упреци текат от антиНАТО и антиЕС среди.



Тема Re: анти ЗЗ в Македониянови [re: mak ot Sofia]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано15.07.19 10:39



Обратното на твоята тема е - ББ гарант за членство в НАТО и ЕС.
Много бих се пазил от това да свързвам фигура като ББ с членството ни в тези две организации.
Залагаш си сам проблеми да твърдиш подобни щуротии.



Тема е, ако исках безпроблемен животнови [re: ludo-mlado]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.07.19 10:54



би трябвало да спра участието си в този клуб


В уикипедията пише, че ГЕРБ означава: ГЕРБ е дясноцентристка[2] популистка,[2][3][4][5] консервативна[1] и проевропейска[5] политическа партия в България. Тя е основана на 3 декември 2006 г. по инициатива на кмета на София Бойко Борисов, на основата на създаденото по-рано през същата година гражданско сдружение с име „Граждани за европейско развитие на България“ и абревиатура „ГЕРБ“
Ти твърдиш обратното. Демокрация и либерализъм означава да не критикувам някого, защото неговото мнение се различава от моето



Тема Re: е, ако исках безпроблемен животнови [re: mak ot Sofia]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано15.07.19 11:28



Пак отиваме некъде в околоземна орбита - не съм говорил за ГЕРБ.
Ако искаш прочети отново какво пише по-горе.
Ще го кажа по друг начин - мнението ти е опростенческо и рисува позиции на антагонизъм, които не съществуват.
Ако сега не ме разбереш се отказвам.



Тема може би мисля опростенческинови [re: ludo-mlado]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.07.19 11:45



за да ми е по-лесно си правя разни равенства. Например ГЕРБ=ББ

.
Наистина ми се привижда антагонизъм. Например КН, ВС и НАТО, ЕС. Може да преувеличавам.



Тема Re: анти ЗЗ в Македониянови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.07.19 17:12



ГЕРБ държи монопола върху НАТО и суджука....





Тема важното е да се разпространяват всякакви информацинови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.07.19 19:50



целта оправдава средствата.
България е член на НАТО от 2004, ГЕРБ е регистиран 2006.
За суджуците го оставям без коментар. Суджук гейт е като апартамент гейт. Важното е да се пускат слухове, истината е без значение.



Тема Re: важното е да се разпространяват всякакви информацинови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано15.07.19 19:56



Важното е да се пускат слухове, истината е без значение.


Аз съм напълно съгласен, недопустимо е луканката да бъде наричана суджук, това е насилие над фактите и над истината като цяло....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема разбира сенови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.07.19 20:01



Има си БДС!
Аз не обърнах много внимание на Суджукгейт, но един пор поискал подкуп в натура, и понеже бил от ГЕРБ виновен е ББ!


Все едно ТЖ да е отговорен за действията на Мирчо Спасов (или както там се казваше героят от Слънчев бряг)



Тема Re: разбира сенови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано15.07.19 20:30



Ами не беше ли?



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.