Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:Древната Пеланови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.07.19 22:38



Уникална снимка и обяснение под нея:



https://web.facebook.com/IllustrationBeloMore/photos/a.723305231112355/2116284361814428/?type=3&theater



Тема Re:Древната Пеланови [re: goga]  
Автор Superserb (малоум)
Публикувано08.07.19 22:43



Дамата отпред ми се вижда от индо-български произход.



Тема Re:Древната Пеланови [re: goga]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано08.07.19 22:50



Не им вярвай. Админите на тази страница са твърдо убедени, че в Беломорието живеят хора с българско самосъзнание към днешна дата.



Тема Re:Древната Пеланови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.07.19 22:58



Комита, може да съм ти батко. Айде, по-сериозно. Няма смисъл от такива цупения. И аз , и ти, и повечето в тоя клуб искаме сходни неща. Всеки си има глава на раменете и си преценя кое и как.

Нито се имам за най-знаещия, нито за най-осведомения - но едно знам - не е грях чонек да има мнение и да го изразява тук във виртуалния форум или извън него.

Нито от нашите приказки светът ще свърши, нито нещо реално от тях ще се случи по конкретната тема, на която е кръстен клубът. Другаде е скрит ключът от бараката.

Има ли ги другите условия, които изброих в другата тема, няма никакво значение кой какво е писал тука: то ще си стане с нас или без нас.

Редактирано от goga на 08.07.19 22:58.



Тема Re:Древната Пеланови [re: goga]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано08.07.19 23:10



Докато държаха брояча си видим, имаха над 100 000 посещения от Гърция...не уникални, но 100 000 влизания от Гърция.



Тема Re:Древната Пеланови [re: goga]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано08.07.19 23:26



А иначе може да се видим някъде, ще стоя мирен, за да ми опънеш един шамар зад врата, заради лошотията ми. Нямаш грижи.



Тема Re: България от Карпатите до Бяло моренови [re: goga]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано17.01.20 13:08







Тема Re: България от Карпатите до Бяло моренови [re: komitaO3]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано17.01.20 14:02



Петър Марчев е роден през 1960 г., живее в Казанлък и изкарва прехраната си като вестникар. Крие в един гардероб инженерска диплома.



Тема Re: Датировканови [re: komitaO3]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано17.01.20 19:19



Аз мисля, ч тези Салан, Глад и пр. са сепаратисти още при Борис.



Тема Re: Датировканови [re: Dean Dimov]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано17.01.20 19:35



къде го четеш това. по-скоро Глад личи на комит /даже и вероятно съвременник на комит Никола/.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.