Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ковачев пред мак. журналистнови  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано03.07.19 10:48







Тема подкрепямнови [re: Paзмиcли]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано03.07.19 11:39



И на мен в главата са минавали подобни мисли как трябва да говорим и спорим с македонците по тези въпроси. Ние нищо не искаме да вземем от тях. Просто им предлагаме да научат нещо, което ние знаем.



Тема Re: подкрепямнови [re: mak ot Sofia]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.07.19 11:59



Това е най-реалистичното и честното. Без претенции към днешното самосъзнание на хората в С. Македония, без видения за присъединяване и възвръщане.

Единственото, за което трябва да настояваме, е истината.



Тема Re: Ковачев пред мак. журналистнови [re: Paзмиcли]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано03.07.19 12:01



Много е умерен Ковачев. Има неща, които персонално бих обяснил по друг начин, с други данни и сравнения, но той е много добър - шапка му свалям.



Тема Re: Ковачев пред мак. журналистнови [re: Paзмиcли]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.07.19 12:28



Жалко е само, че телевизията е някаква местна кабеларка и клипът е гледан само 2 хил. пъти за десетина дена.



Тема Re: Ковачев пред мак. журналистнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.07.19 12:30



То даже звукът не е като от кабеларка, а като снимано с телефон или фотоапарат за сайтче.



Тема Ништо денови [re: cumanich126454]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано03.07.19 15:08



аз го турих на стената, смјатај 250 души пљос.



директно го изпратих на поне 50 души на месинджар.

По геометриска прогресија стават много..хаха.

Всеоште има много хора които когато видјат мојто име казват, ах пак този ненормалника, балгарофил, предател, будала, неписмен и пр ипр.. и тријат, ама намалјават таквите. Нешто чудно им става на некои хора че като точно това което го казва Ковачев(ама буквално по саштиа начин) сам им го говорил пред 15 и повече години .. даже некои од тјах сега те на мене ми казват какво било и как требвало повече да се зближваме. Е тук вече сам малко притиснен... хахахахах

Редактирано от SashetoBE на 03.07.19 15:08.



Тема OK, да бидам фер до крајнови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано03.07.19 15:28



да ги спомнам и поздравам и бандата балгари од Екол Политехник, Никола и Христо и останалите (98/99 година) които пак на мен ме индоктринираха по саштиа коварен начин

а и ЧерњоПеев които на един много подмолен начин ме инспирираше да навлезам в темата.

Редактирано от SashetoBE на 03.07.19 15:29.



Тема Re: Ковачев пред мак. журналистнови [re: Paзмиcли]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано03.07.19 21:29



Повече е политик. Беше босичък когато го , откровено, подведоха с догмата, че Илинденци участвали в антифашистката борба. Би трябвало да е наясно, че са били в българските комитети , една голяма част от тях са подкрепяли българската власт , а т.н антифашисти именно Тито унищожи след 1944 и то по българска линия.



Тема Re: Ковачев пред мак. журналистнови [re: torlakov-93629]  
Автор Superserb (малоум)
Публикувано03.07.19 22:43



...то не е толкова подвеждане, колкото си е така представено в македонската приказка за антифашистичката борба. Партизанската активност до 1943г. е в зоната под албански контрол...а 43г. става ясно, че Германия (което значи и България) ще загуби войната.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.