Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой е за Македония в ЕС?нови  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано21.06.19 15:55



Меркел: Ќе ја заложам сета своја политичка тежина да се одреди датум за Северна Македонија

Германската канцеларка Ангела Меркел денеска од Брисел се заложи дека ќе стори сѐ за одредување датум за почеток на преговорите Северна Македонија за членство со ЕУ до октомври и порача дека во прашање се неколку недели, јави дописничката на МИА од Брисел.

Одговарајќи на прашање на МИА на крајот на дводневниот самит на лидерите на Европската Унија, за тоа дали може да гарантира датум за преговори, откако одлуката беше одложена до крајот на октомври, Меркел изјави дека лидерите на ЕУ вчера разговарале за Северна Македонија.

„Ќе направам сѐ што можам за да се донесе таа позитивна одлука затоа што Северна Македонија направи примерна работа со Преспанскиот договор, одлична работа, и разговаравме за ова вчера. Станува збор за неколку недели, навистина, но нашата заложба стои и што се однесува до мене ќе ја заложам сета своја политичка тежина за ова, рече Ангела Меркел.





Тема Re: Кой е за Македония в ЕС?нови [re: ludo-mlado]  
Автор persone (върховист)
Публикувано21.06.19 16:12



Яска съм за Македония и мисля, че скоро ще получи дата за преговори за член на ЕС.



Тема Re: Кой е за Македония в ЕС?нови [re: persone]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано21.06.19 16:18



Заглавието стана малко като анкета, но за да няма съмнение:
Също съм за Македония в ЕС.





Тема и аз го възприех като анкетанови [re: ludo-mlado]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано21.06.19 16:28



и да си кажа: ЗА


Стар човек съм и съм станал егоист. Ще махнат паспортния и митническия контрол, които си правят опашки по граничните пунктове.



Тема Re: Кой е за Македония в ЕС?нови [re: ludo-mlado]  
Автор mulcho ()
Публикувано23.06.19 16:50



Да, но като Битолска и Скопска област когато са узрели.



Тема Амбасадор на Францијанови [re: ludo-mlado]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано25.06.19 08:58



обикновен Г Л У П А К ! Земјо Францио до каде ја докара, такива да те претстављават !!



Редактирано от SashetoBE на 25.06.19 09:17.



Тема Re: Амбасадор на Францијанови [re: SashetoBE]  
Автор persone (върховист)
Публикувано25.06.19 09:10



Сега ще усетите истинската любов на западняците. Пригответе се за дълго приклякане.



Тема Re: Амбасадор на Францијанови [re: SashetoBE]  
Автор mulcho ()
Публикувано25.06.19 09:41



Едва ли държава като Франция назначава за посланици глупаци.



Тема Именно Францијанови [re: mulcho]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано25.06.19 10:42



заедно со САШт натискаха след 2001 та да се давала поголема „автомомија“ на „албанските опшитини„. Даже Струга не беше такава, на сила добавиха 10 тина села за да града дојде под албанско управление. Е сега, бил проблем кмета на Струга, шиптар ! Ами проблем е бе глупаку дебилен заштото вашите инсистираха да е такав.

Редактирано от SashetoBE на 25.06.19 10:43.



Тема Друг е проблеманови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано25.06.19 10:52



в евроспките кругове се заговори за одвојуване на Македонија от пакета Македонија-Албанија т.е. започване преговори само за МАкедонија докато Албанија да чака. След което албанските “центрове“ веднага припомниха че в такав случај албанската обштност в Македонија ште засили активностите за обединување с Албанија и Косово т.е. Мкедонија вече и дефакто се затврдва в пакета АЛ-МА-КОС докато Србија и Черна Гора се отрваха и тргват напред.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от SashetoBE на 25.06.19 10:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от SashetoBE на 25.06.19 11:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.