Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: и сега какво стананови [re: mak ot Sofia]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано20.06.19 17:43



Значи, специално заради теб ще потурся как му беше името. Бях чел статия преди доста време.
Човека е световно известен лингвист. Може би починал. Правил изследване на езиците по света. Кой е най-труден език за разбиране. Когато се изразяваме на български дали разбираш същото както аз си го разбирам.
Ние бяхме на трето място, български език. английския беше на 33то място. Водеха някакви полинезийци, островитяни.

Ако не, знам на кой да се обадя да ме подсети.



Тема Re: Не всичкинови [re: persone]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано20.06.19 17:44



Случаят може да е сякакъв; но още с кандидастването си е знаел , че има две опции- да си плати пълната сума като чуждестранен студент или да се сети за баба си и , извади български документи и плати ниска такса. Но да се прави на герой , че го изнудвали и той отказвал са разкази от селски вечеринки. Това прави много вероятна тезата , че просто се е одрискал с учението, да станеш лекар нема значение дали гените ти са антични или татарски, а можеш или не.



Тема Re: Не всичкинови [re: torlakov-93629]  
Автор persone (върховист)
Публикувано20.06.19 17:47



Но да се прави на герой , че го изнудвали и той отказвал са разкази от селски вечеринки. Ха ха, абсолютно. То и сега негрите често прибягват до тази тактика. Викаш Камерун водят класацията...





Тема Re: Не всичкинови [re: torlakov-93629]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано20.06.19 17:49



И тук има секакви мрънкачи; Америка това Америка онова. Казвам им; никой не ти е бил телеграма да идваш.





Тема трети в светанови [re: leyte]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано20.06.19 17:52



по трудно разбиране?
Аз пък, докато живеех между руснаци стигнах до извода, че е трудно в България да се внедри шпионин отвън, ако не е бил българин преди това





Тема Re: Според тјах имало енови [re: leyte]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано20.06.19 17:53



Аз да Ви призная честно вече бера краставици и моркови. Страхотни са - особено при тия дъждове ...
Мед вадих веднъж.





Тема Re: Не всичкинови [re: persone]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано20.06.19 17:55



Да , неговото е точно като дежурното извинение на черните тук, че ги сегрегират не защо щото ги мързи.
Особено в Бг биха предпочели да ти вземат пълната сума за учение ; много им дреме за баба ти. Тази вратичка е златна и не ти я набутват ако сам се не сетиш.



Тема Re: Не всичкинови [re: torlakov-93629]  
Автор Superserb (малоум)
Публикувано20.06.19 20:58



... и все пак си мисля че сценария...че просто София не им е харесала е най-прифатлив и за бугарскиот и за македонскиот идентитет.



Тема Re: Не всичкинови [re: SashetoBE]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано20.06.19 23:19



В потока ми имаше няколко македонци. Всички без един си тръгнаха бързо. Имах пряко наблюдение върху двама. Единия беше дупка, мързелив късаха го и се отказа. Другия беше последователен и ученолюбив и остана. Даже защити докторска степен.
Когато бях студент македонските студенти плащаха1/3 от това за други чужденци. Мисля по 900 евро на година.




Тема Re: Не всичкинови [re: Superserb]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано20.06.19 23:36



Е трябвало е да иде в Пловдив...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.