Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Superserb,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор persone (върховист)
Публикувано20.06.19 16:36



Аз също. Няма къде да паркираш от цървули.



Тема Re: екзистенциални въпросинови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано20.06.19 16:39



Спокойно , щом са казала “а” ще кажат и “я”. Дори си мисля, че си търсят извинение с българите, комисии и прочие. Проблема е северномакедонски , ние достатъчно поехме от него през 1945-1947 , не можем вечно да им помагаме да го имат.





Тема Re: Абсурд !нови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.06.19 16:40



Някой да ги е карал да се пишат българи. Отговорно заявявам, че това е неистина.

Познавам поне 50 македонци, учили в български университет. Никой от тях не е каран насила да става българин.

Или братовчедите ти лъжат грозно и други са причините да се върнат или е неточна информацията ти.

Насила никой не взима бугарски пасощ, нали?



Тема Re: Според тјах имало енови [re: Superserb]  
Автор persone (върховист)
Публикувано20.06.19 16:45



Не знам дали знаеш но София се препълни с нагли, прости, невъзпитани мяукащи цървули, които отдавна са повече от родените в София. Дори кметицата. В общината и общинския парламент мякащите са мнозинство и все взимат някакви решения в разрез с исканията на софиянци. И все парадират с връзки от политически партии, предимно герб. Хората се оплакват, че не могат да запишат децата си в детски градини и училища защото разни мяукащи с връзки измествали живеещите софиянци. Та съжалявам, че си се разочаровал от София, но си попаднал явно на такива или просто не си се преборил със себеподобните.

Истинските софиянци са коректни, възпитани и избягващи конфликти с вътрешните мигранти.



Тема Re: Superserb,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.06.19 16:49



Аз вече и в Пазарджик не винаги намирам място за паркиране. Смятай!
В Пловдив пък ще ни застрояват паркинга и не знам.

Иначе "леле, къф отвратителен град е София" и "селяни, недейте да ни се мъкнете тука, като ви била гадна София" е класика.
На мен София ми харесва. Не повече от Пловдив, но ми харесва. Само климатът малко студен, ама нищо. Не ми харесват обаче столичаните, дето разправят, че прави били по соца да въведат жителство (наричано от някои "гражданство") за селяните като нас. Да бяхте останали нещо като Нови пазар или Берковица, да си въвеждате "гражданство". Станали, моля ти се, столица, обрали облагите, преселили се дядовците им от село овреме, и селяните от по-ново време - вън.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 20.06.19 16:52.



Тема Re: Според тјах имало енови [re: SashetoBE]  
Автор persone (върховист)
Публикувано20.06.19 16:49



Добре ще внимаваме, ако някой доктор се казва Нушев.





Тема Re: Според тјах имало енови [re: persone]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.06.19 16:49



"Истинските софиянци са коректни, възпитани и избягващи конфликти с вътрешните мигранти."
И мразят - с право, разбира се - селяните и тяхното мяукане.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Не всичкинови [re: SashetoBE]  
Автор persone (върховист)
Публикувано20.06.19 16:50




двама мои братовчеди се отказаха едениа след една а другиа след две години и останаха до ден денешен ТВРДИ македонисти.
След време ще омекнат и ще съжаляват.





Тема Сега не знам како е но прединови [re: goga]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано20.06.19 16:51



20 тина години се потписваше некои документ не знам точно как се казваше..нешто от сортата че имаш балгарски произход и пр. Ако не, те слагат в графата странски студент и заплаштането и много други нешта, вклучително и разрешенија са престој БГ итн е по друга ставка. Разбира се, никој не те тера на сила, ако искаш да си плашташ никои формално не ти прави проблем но факт е че тези които потписхава беха приемани по един начин а овие дурите по друг т.е. некои се оплакваха че Балгариа прави неформален но суптилен натиск , поне така расправаха. КОга вече влизаме в подроба дикусија мојот братовчед казваше че неговиа пријател студент от Ливан получавал всичките нешта сврежени с факултета и формалностите побрже и безпроблемно от него.

Редактирано от SashetoBE на 20.06.19 16:52.



Тема Re: Според тјах имало е [re: MupaM]  
Автор persone (върховист)
Публикувано20.06.19 16:52



Харесвам мяукане само на котета.


пп
Синът ми като беше малък, за първи път чу някакви със силно изразен източен диалект и ме пита дали не са руснаци...

Редактирано от persone на 20.06.19 16:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.