Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема камък ми падна от сърцетонови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.06.19 19:12



Вече сте разбрали, че по време на вечерята гледам телевизия. Но от стената ме успокоиха. Корнелия Нинова ме успокои: Каква оставка, като не е подавана


Аз много се бях притеснил. Като Андрей Луканов беше застрелян, някой ми каза: България вече не същата.
Но днес ще заспя спокойно. Както едно време футболното първенство беше да се види кой ще е втори (първи беше ЦДНА), така и днес България ще си задава въпроса: Кой ще е втори



Тема Re: камък ми падна от сърцетонови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано16.06.19 20:01



Щом всички върли привърженици на Бойко, толкова ви стяга чепикът, какво се случва с Корнелия, означава че тя е на прав път





Тема ненови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.06.19 20:09



Това го написах малко на майтап, след употреба (не злоупотреба) на 50 ml сунгуларска е 200 ml златна керацуда


След като го написах си помислих: Еех, замязал си на футболен запалянко, който издевателства над противниковия отбор след разгромна поеда с едно на мъка
ПП недоволните в България са такова мнозинство, че ако някой успее да ги обедини, ще нанесе такава съкрушителна победа над управяващите, каквато например на времето нанесе бившият цар, а вече и бивш министър-председател Симеон Борисов.

Редактирано от mak ot Sofia на 16.06.19 20:11.



Тема Re: ненови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано16.06.19 20:11







Тема Re: камък ми падна от сърцетонови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.06.19 20:39



Комунист си си останал в душата, щом още следиш какво става в майката-столетница... Я си признай, че още пазиш партийната книжка





Тема не бях удостоен с тази честнови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано16.06.19 21:09



Събира се партийното бюро на института и размишлява за подмладяване на партийните кадри. И партийният секретар предлага списък, в който ме е имало и мен. Но впоследствие излиза препоръка, не откъде, а от Политюро, с предимство да се ползват деца на активни


Много добре съм запознат с История на БКП, не само защото съм се явявал на изпит
Родата на майка ми включва висши кадри. Цола Драгойчева, преди да отиде в затвора, е била приютявана в къща, в която впоследсвие и аз съм живял
Та Чърчил бил казал: Ако човек като млад не се възторгвал от социалистическите идеи, значи е бил дърво
Но след младостта идва зрелостта. Идеите отлични, а изпълнението - заслужава много сериозни укори.



Тема основавам партия на недоволните [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано18.06.19 14:12



Продължавам започнатата от мен насока на писанията.
Естествено щом ще основавам партия на недоволните, аз ще стана първият нейн шеф. Ще спечелим изборите. И аз ще подам заявление за пенсиониране.


Аз твърдя, че между хората и влаковете има нещо общо. Има хора локомотиви, има и хора вагони. И както е в жп вагоните преобладават. Едно време - един локомотив, много вагони. И когато се наложи влакът да спира всеки вагон си има спирачки. Защото един локомотив не е в състояние да преодолее натрупаната кинетична енергия на целия жп състав.
Но времената се менят. Днес всеки влак има само място за машиниста, а всеки вагон си има и двигатели. Например както в метросъставите.
Та недоволните, мърморковците, протестиращите и т.н. са болшинство - болшевики, но те не са градивните елементи, те са спирачки.

Редактирано от mak ot Sofia на 18.06.19 14:13.



Тема Re: основавам партия на недоволнитенови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано18.06.19 14:40



Аз знам коя е спирачката за България

. Спирачката въпреки която държавата малко от малко дърпа напред. И която спирачка ако я няма, ще се развием с 4-5 пъти по-бързи темпове. Знам, ама няма да ти я кажа



Тема не ми казвайнови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано18.06.19 14:47



сещам се


Обаче по подобен начин мислят Корнелия Нинова, Елена Йончева, Иво Христов и хиляди знайни и незнайни борци за бърз просперитет.
Пък аз, мухлясъл старец, си мисля: Не ни трябва 5 пъти по-бързо. На 2 пъти бих бил доволен.
Хайде пак за влаковете. БДЖ реши да ги забърза. И започнаха едни катастрофи. Върнаха по-стари разписания. И.... влаковете са на изчезване.
Демек по добре постепенно, но в правилната посока



Тема тъй като ми се спори,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано18.06.19 14:58



а няма с кого, да използвам случая и да повдигна въпроса: Без АЕЦ Белене сме за никъде! Аз досега не чух някой да повдигне въпроса: А не може ли да използваме законсервираните блокове на АЕЦ Козлодуй. Съгласен съм, че те бяха спрени по политически причини. Там има 4 реактора по 440 МВт. Те не са надеждни, защото са произведени в СССР. Нима няма други страни по света, които да произвеждат реактори? Англия и Франция произвеждат около 40-50% от електренергията си с реактори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.