Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 13.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: goga]  
Автор persone (върховист)
Публикувано17.06.19 15:37



Направо си минал метър. Следващия път ходете поне с още една кола приятели. Не че нещо ще помогне, но има своето значение.



Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: Shtrkot]  
Автор persone (върховист)
Публикувано17.06.19 15:40



Мда, така си е. Ние тук на ръце ги носим. Гръцкия флаг си се вее на много места в Созопол, Несебър и т.н. и им се радваме на гръцките туристи.



Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: persone]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано17.06.19 15:42



Не се психясвайте бе. Такъв му бил късмета. Патрули и проверки правят по магистралата за Игуменица и отбивките по нея. Много рядко да спрат някого. Сега проверяват заради емигрантите по-често. За Албания и Македония от там се точи всичко, също.

Ходете си къде Ви е кеф и никакви притеснения да нямате! Ако намерите някой да си говори с Вас, намерите. Ако не, поне сте видели.



Тема Re: Патја кам Костур и града не е никакав проблемнови [re: SashetoBE]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано17.06.19 15:44



Стига с Вашите легенди и ти бре! Още чакам косоварите да ми вземат я бъбрек, я жлъчка.


Никакъв проблем и недей и ти стряска хората.



Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: leyte]  
Автор persone (върховист)
Публикувано17.06.19 15:47



Не става въпрос за психясване, а елементарна логика. Познавам много момчета, пък и не само момчета от бившето младежко ВМРО, които се скъсаха да ходят организирано и неорганизирано по Костурско, където Гогата е ходил и не са ги пипали за нищо. Нещо са си го харесали. Колкото и бодряшки да го даваш, там нищо не е забравено и хората са си същите. И доносниците са си същите.



Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: leyte]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано17.06.19 15:49



Спряха ме на главния път за Лерин и Преспа.

Жена ми, понеже не се интересува особено от история, беше като гръмната като чу, че питат за имената на майка й и баща й. То това подразни. Не проверката.



Тема Re: Патја кам Костур и града не е никакав проблемнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано17.06.19 15:51



Теб те знаем. Ти си връзкар, спиш в димархиото





Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: persone]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано17.06.19 15:52



Оооле майко! Дай да им съдерем байряците щото на Гогата му проверили паспорта...
Ми на мен швейцарците знаеш ли как са ме проверявали


Да взема да ги запала барабар с папската гвардия.

Ходете си и питайте спокойно каквото ви текне и когото сварите дали в Гърция, Албания, Косово, Сърбия. Никакви проблеми!
Ако нещо айде недай си Боже, има си консулски служби, звъниш и се оправяш.



Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: persone]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано17.06.19 15:55



Може! Може и да ги има такива, мен и познати при много по-предизвикателни обстоятелства, с фланелки със знамето и пеене на пияна глава песни, не са ни закачали.



Тема Re: Европейски съюз ли?нови [re: goga]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано17.06.19 15:57



В момента всичко е заради каналите с емигранти. Може и да има нещо в онзи смисъл, но.... Да ти имах късмета, както казах. Дано не са Ви развалили настроението.

Горе главата и смело!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.