Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: камък ми падна от сърцетонови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано18.06.19 16:40



Вместо да се загрижен за дамата , злорадстваш. За тях с Баце Партията е семейство, нямат друг ( освен кмета на Симитли , разбира се)





Тема прав си, че злорадствам.нови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано18.06.19 16:56



Тя малко избързва с приказките. Както вече я критикувах, че преди изборите заяви, че ще победи. Сега защо й трябваше предварително, преди хубаво да го обмисли да заяви, че си подава оставката.
Естествено, че като си се записал между кандидатите искаш да спечелиш. И Волен Сидеров, и Марешки са се надявали.
Не съм чувал за кмета на Симитли. Не, че медиите не са ме информирали. Просто не се интересувам.

Редактирано от mak ot Sofia на 18.06.19 16:56.



Тема Re: камък ми падна от сърцетонови [re: mak ot Sofia]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано18.06.19 17:11



К'ва Корнелия бе, колега... К'ви са тия "Радини вълнения" от теб!?!?!

Съвет, като от зрител към зрител: Не обръщай внимание на уволненията в Нова; забрави, че някога е имало "Биволъ"; плюй преди лягане, дори без да те чуе някой по Прокопиев. После окачи плешив портрет на стената, възпей дебел човек все едно е Малкия Буда и заспи спокойно, като никога не задавай въпросът #КОЙ? А #КПКОНПИ? Абонирай се за "Монитор", "Уикенд" и "Телеграф" едновременно.
Ако започнеш да чуваш натрапчиви гласове от типа: В Русия съм...В Русия съм..
Значи вече си там, отвъд. Нямаш нужда от стимули, не се влияеш от средата. Wellcome in the club. Колега си отвсякъде! Поредна претворена и новоформирана "У" акцентирна личност.

П.п. Последното го има в класификаторите с псих.заболяванията...пардон, отклонения.



Тема Re: камък ми падна от сърцетонови [re: leyte]  
Автор persone (върховист)
Публикувано18.06.19 17:19







Тема Re: прав си, че злорадствам.нови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано18.06.19 17:23



За жалост не се появи трета нормална партия дясна или лява, която да махне БСП и се яви коректор за властта, че и да я поеме в един момент, на ротационен принцип.



Тема Колега,нови [re: leyte]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано18.06.19 19:04



Аз писател, не читател. И въпреки че съм сух инженер, имам понятие от литература. Майтап написах, чак сърказъм.
И ти на майтап си написал за психичните заболявания, така че те поздравявам: Имаш чувсто за хумор





Тема Re: Колега,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано18.06.19 19:49



Ние се майтапим, но в рамките на две-три седмици да уволнят цялото ръководство и половината екип от най-гледаната (Нова - лична преценка) телевизия, прокуратурата да погне ръководителите на най-активните разследващи журналисти (БиволЪ), да гледат дело срещу собственика на най-близката до западния стил на журналистическо списване (прес-групата на Прокопиев, пак по мое мнение), само месец след избори... Намирисва жестоко! Съчетано с трансформация на партийна система в олигархистична чорба с цена 1 лев...
Не говорим дали ги следим, четем и т.н. То е по лична преценка, интерес, симпатии дори. Но трябва да ги има! Трябва да има различни мнения! Не вярвам някой да възрази.

В същото време, гледаш една и съща боза върви навсякъде. Нито един от канали, медии, журналисти не се застъпва за колегите си, не се пита - Какво се случва...!?
Всичкото под егидата на прясно-прясно образувани комисии и екипи от управляващите с прокурори и по ново-гласувани правила и закони...
Еми, ужас е, брат (не колега, а брат!)... нямам думи


Историята с Корнелия и другите мюрета изкуствена и напомпена мирише та чак сълзят очите. Обаче всички светлини натам...

П.П. Прави ли ти впечатление, че по върховете на политическата класа напоследък само... плешивци Значи, за да успееш, Президент, Министър-председател и заместник, министър, кандидат опозиционер (чалга), трябва да си... плешив. Другите ги уволняват или са карикатури.
Рептилите са тук! Аз виждам тайният им код



Тема Re: Колега,нови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано18.06.19 19:57



"П.П. Прави ли ти впечатление, че по върховете на политическата класа напоследък само... плешивци..."

Аз на това се и надявам. А дано следващият плешивец по върховете да се казва Радан!



***


Тема Re: Колега,нови [re: Amateur]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано18.06.19 20:03



Не, дълги са гадовете. Все дълги и... плешиви.
То, иначе и минавах за един от тях



п.п. Прекрасна снимка в подписа! И ти си им набарал кода, а



Тема Re: Колега,нови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано18.06.19 20:20



Като каза за кода се сетих, че брат ми, вечерта преди изборите, беше писал уж закодирано във фейса, че "Любимец 13" го бил гледал 101 пъти. Обясних му, че се е прецакал и е можел да мине много по-тънко с гледане на "101 далматинци" 13 пъти.



***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.