Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Апсурдот на една обречена државанови [re: SashetoBE]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано03.06.19 18:53



Саше сметам знаеш дека од краj време спортот особено во тешки социjaлно-политички моменти е израз на обединуване на еден народ под еден идеал - независно каков е тоj. Спортните настани затоа нередко се и манипулирани и наместени за да може индиректно да се постигне одредена пропагандна цел. Бидеjки македонската квинслиншка влада немаше можност или желба да го манипулира резултатот а нема и мотив зощо, остана да се изманипулира перцепциjaта на народот кон истиот тоj настан. Така да сметам дека си прав во своите заклyчоци.
Се що се прави е co цел, новонастанатите промени да наjдат прифатливост во народот. Но нема да наjдат. Накaде ке избие тоj македонски инат, времето ке покаже.

Една опциja би била да се наjде средина, кaде що ке може да се користи името онака како що одсекогаш и било. Македониja.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Апсурдот на една обречена државанови [re: JovanDamaskin]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано03.06.19 19:11



Заев бил куинсингливо правителство. Ха-ха-ха. А Груевски като лапаше сръбски курове, не беше куинсигливо правителство, не ли?



Тема Re: Апсурдот на една обречена државанови [re: komitaO3]  
Автор persone (върховист)
Публикувано03.06.19 19:28



Еми явно така го възприемат. Сашето няма директно да се изложи, защото е дипломатичен и няма да изложи на удар братчедите. Дамаскинът директно го казва. Еми факт е че македонците не го харесват това. Правителството на Заев се държи от албанците. Българщината май подкрепя анти Заев.



Тема Re: Апсурдот на една обречена државанови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано03.06.19 19:57



...Сашето няма директно да се изложи, защото е диплломатичен...Дамаскинът директно го казва....

И съответно, както му е адетът, се излага...



Инат... "Инат глава кине" - и тая е македонска.

Като не харесваха "Република Нова Македония" - сами са си криви - не гърци, албанци и т.н. по реда ..." Итра лисица - со две нозе во стапица."..



Тема На живонови [re: JovanDamaskin]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано03.06.19 19:59







Тема Re: На живонови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано03.06.19 20:01



Зурните са много яки





Тема Знам знам, всичко си знам азнови [re: JovanDamaskin]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано04.06.19 13:18



јас сум еден од потписниците на референдумот за прифаќање на спогодбата со Грција. Јaс сум еден од они што мислат дека на долг рок тоа за нас е подобар варијант. Сепак, ако јас би бил на местото на Заев и Димитров , не би ја потпишал спогодбата со добиените резултати на референдумот. Знаевме дека има многу против , но за мене сепак нивниот број излезе прегoлем. Но, затоа можеби јас шкртам на пропаднат форум од еден полуосветлен офис а тие водат држава. Ќе видиме.

Редактирано от SashetoBE на 04.06.19 13:24.



Тема Re: Апсурдот на една обречена државанови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано04.06.19 14:11



Е това е успех , поздравления и все така и за напред.



Тема обстановката в Българиянови [re: SashetoBE]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано04.06.19 14:35



след 1990 година беше такава, че когато Соломон Паси предложи да се ориентираме към НАТО, повечето (вкл. аз самият) го помислихме за луд, ненормален. Днес, 30 години по-късно, повечето считат че това е било правилен избор.



Тема Не знам дали аз като Чкембарнови [re: persone]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано04.06.19 15:13



бих могал да приемам честитиките лично, но МЕРСИ. Когат Варадр спечели првата европејска титла през 2017 бех написал че това е првиа и последниа ден в историјата когато чкембарите т.е. ултрасите и феновете на Пелистер поткрепјат Вардар и че това никојпат нема да се повтори. Но, ме демантираха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.