Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой за кого гласуванови [re: ad miral]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано29.05.19 00:15



То започнат ли да "инвестират", бягай надалеч. После винаги искат нещо.



Тема Re: Кой за кого гласуванови [re: komitaO3]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано29.05.19 00:50



После винаги искат нещо.

Такъв е животът. Свиквай.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Кой за кого гласуванови [re: komitaO3]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.05.19 02:32



Чак сега я гледах. Супер е.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Кой за кого гласуванови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано29.05.19 11:25



Чак сега я гледах.

А със сигурност има такива, които не са и чували за нея.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Тема например азнови [re: ad miral]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.05.19 11:43




Тук, в клуба се обсъждат личности, които аз просто не съм ги забелязал. И като срещна непознато име, тръгвам да питам Гугъла, кой е пък този. Например К. Константинов. Но са ми достатъчни само няколко изречения да го сложа в кошчето: И за чеп на бъчва не става Т.е. спирам да се интересувам



Тема Re: Кой за кого гласуванови [re: komitaO3]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано29.05.19 13:11



А, аз съм сигурна, че има бъдеще, понеже 1) е устата и 2) защитава позиции, харесващи се на голяма част от електоралните единици. За мен като такава единица са несериозни тези позиции. С инвестициите не знам как стоят нещата, обаче онези депутати комунисти преди Девети, за които сме учили по история какви разобличителни речи пред кой парламент произнесли, си ги представям горе-долу като нея. Иначе на мен изобщо не ми изглежда глупава, нито имам причина да смятам, че е непочтена. Поне не и преди инвестициите, ако последват такива. ;)

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 29.05.19 13:57.



Тема Re: Кой за кого гласуванови [re: MupaM]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано29.05.19 14:34



Основният ми аргумент за това че има бъдеще е че говореше истината, независимо дали тя е удобна или не. Леко си изтърва нервите на моменти, но като за първи телевизионен дебат е нормално. Мисля че като цяло политическият потребител не иска да чува истината, а да потребява захарен памук.



Тема Ваня Григорованови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.05.19 16:00



Съвестно попитах Гугъла какво ще ме информира за тази жена.
След избори обикновено, тези, които не са получили това, което са очаквали, изразяват недоволство.
Едва 1,6 милиона български избиратели ще бъдат представени в европарламента. Над 5 млн. обаче няма да бъдат представени.
Такива изречения обикновено чувам от пресконференциите на БСП в деня след изборите (защото те обикновено губят

)
Независим кандидат. Има много кандидати за изборите и когато никой от тях не го харесваш, какво правиш? Ставаш независим кандидат. Това породи следните мисли в главата ми. Има всякакви магазини, но това, което търсиш го няма там. Какво правиш? Правиш си го сам
Всички вероятно сте разбрали, че харесвам Първанов. Да сте го чули той да се оплаква: Българите това, българите онова?
Та: Няма да я задрасквам като безнадежден случай. Напротив, ще чета и в бъдеще нейни изявления.



Тема Re: Ваня Григорованови [re: mak ot Sofia]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано29.05.19 16:07



Та: Няма да я задрасквам като безнадежден случай. Напротив, ще чета и в бъдеще нейни изявления.


В тубата има няколко нейни интервюта. Верни неща разправя, макар и прекалено емоционално.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Тема верни и неверни нещанови [re: ad miral]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.05.19 16:35



Вярно е, че когато 10% от всички избиратели са гласували за теб, останалите 90 % не са гласували за теб


Има една бивша империя, която днес е в тежко положение. Защото на референдума резултатите бяха 51 % за напускане и някакви жалки 49 % бяха против.
Защо си позволявам да критикувам империята. Съдя само по едно. Едно време паунда се разменяше за 5 долара, днес стана под долар
Може ли кандидат за нещо си да получи 98 %. Може, може, аз лично съм участвал в такива избори.
Кандидат, който получи огромно предимство трябва да бъде обявен за идеален водач. На Запад такива няма. По този критерий Путин е много добър водач.
Мен друго ме учудва. Има всякакви избори, референдуми. Мен малко сме смущава огромният брой на желаещи да се състезават. Това ми говори за слабо познаване на заобикалящия ни свят и самомнение, което вече се определя като отклонение от нормалното.

Редактирано от mak ot Sofia на 29.05.19 16:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.