Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 16.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Охо-о, Комит,нови  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.05.19 20:52



К.К. доктор ли е по етнография?!





?!?!?

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано21.05.19 20:54



Да, доктор е.

Публична защита на Костадин Костадинов в Институт за етнология и фолклористика с Етнографски музей – БАН

Петък, 01 Септември 2017
Институтът за етнология и фолклористика с Етнографски музей при БАН – София и Научното жури за присъждане на образователната и научна степен „доктор“ съобщават, че на 13 септември 2017 г. от 14.00 ч. в зала 19 на ул. „Московска“ 6А ще се проведе открито заседание за защита на дисертационния труд “Русините в Централна Европа – история и съвременност” на Костадин Тодоров Костадинов, задочен докторант, към секция „Етнология на социализма и постсоциализма“, в област на висше образование 3. Социални, стопански и правни науки, професионално направление 3.1. Социология, антропология и науки за културата, научна специалност Етнография.
Научен ръководител: доц. д-р Владимир Пенчев
Научно жури:
Председател на журито: доц. д-р Николай Вуков
Членове на журито:
проф. д.и.н. Пламен Павлов
доц. д.ф.н. Николай Папучиев
проф. д-р Ана Кочева
доц. д-р Владимир Пенчев
Материалите по защитата са на разположение в канцеларията на ИЕФЕМ – БАН на ул. „Московска“ 6А и са публикувани на интернет страницата на Института: http://iefem.bas.bg/конкурси/защити/.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.05.19 21:24



Остави го този К. К. ... По-добре кажи си мнението за немската

.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.05.19 00:29



Ти ебаваш ли се?

Ако не вземат дърворезбаря Павел Серафимов - автохтонист, славянофил и мазен лъжец в ПП Възраждане, ще се застрелям с тази ракета. И него ще го направят доктор...

Той знае 10000 пъти повече от К.К.

Човекът говори 16575 древни езика, а няма историческо образование, защото на българските историци им промивали мозъците в университета за да ни облъчват с "антибългарски лъжи". Това са подставени лица, които имат конкретна цел да лъжат хората, и имат подготвена от Кремъл стратегия, както вече 100 пъти писах.

Гледай интервюто.

1. Иво Христов за какво говори постоянно? За "истината" "на висок глас".
2. К.К. за какво говори постоянно? За "истината" "на висок глас".
3. Павел Серафимов: "Истинската българска история"
4. Пламен Пасков за какво говори? Пак за "истината"

И само ПП Възраждане може да оправи тази трагедия...

Ще видиш, че всичките ми коментари са изглеждали като "конспирация" и "твърдения напосоки" за Кремълски проект (леле-мале, фантастика, няма такова нещо) към датата, към която съм ги писал и после... а, да бе, то всеки го знае.

Тия гадове, както следва:

1. нереализиран професор, катедра всичкология
2. нереализиран бизнесмен (виж какво съм извадил за бизнеса му)
3. нереализиран политически лидер
4. нереализиран историк

Точно такива нереализирани, но умели лъжци се вербуват като им запълнят празнината в егото, по класически модел. Подходящи.

Иво Христов каза, че "някак ми е под нивото" (да влезе в политиката)... какво стана? ИСТИНАТА ти говори. Не разбираш ли, че братски държавни апарати не съществуват? Тия завербувани агенти търсят публика, казват ти 5 истини по общи теми като САЩ и ЕС или българската история, след което ти пробутват 5 гнусни лъжи, които обслужват ДРУГА ДЪРЖАВА И ОЩЕТЯВАТ НАС.

Ако отделя няколко (абсолютно загубени) дни, мога да ти наложа твърденията, лъжите и внушенията им като върху печатарски паус и ще видиш как кръстчетата съвпадат съвършено. Ама нали... "той говори истини", та съм се объркал.

На всички трябва да е ясно, че това е мръсна агентурна паплач на ЧУЖДА държава, която е нормално, адекватно и логично да се унищожи. Прусия на Балканите трябва да загрее, че вече е в условия на хибридна война. Минуси на всичко, коментари с кирливите им ризи и осмиване до дупка.

Не става въпрос за "Запада" и "Русия", ебават конкретно нас българите като се опитват да подлъжат хората с фалшив патриотизъм. Бой бе, мама им и копелетата.



.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mulcho ()
Публикувано22.05.19 07:10



Братушките си правят една нова Атака, също кучешки предана, но по-далеч от НСДАП.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано22.05.19 08:53



Воля? Марешки? Марин льо Пен?



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано22.05.19 14:37



Защо играча да залага само на едно или две числа на масата с ролетка?



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано22.05.19 15:00



Ами говориш за "една нова Атака". Значи залагат на поне еще едн кон. Затова питам да не би да е "Воля", която наистина има шансове да влезе в Европарламента (според повечето агенции). К. К. с неговото "Възраждане" никой не го слага в сметките. Все пак партията му има вярна аудитория от едни 30-40 хил гласа. Не те му стигат само да се класира за партийната субсидия. За нищо повече. Затуй се чудя на колегата с неговата странна теория за "великолепната четворка". Която засега има само един член на "Възраждане" (самият К. К.). Иво Христов е безпартиен социалист, другите двама не знам какви са. (въпреки че Пасков беше канидат за депутат от "Възраждане" май и той си е безпартиен). Но най-важното - не виждам лепилото, което да ги събира. Би трябвало да е "национализъм с анаболи", но няма как Иво Христов да е в тази категория. Може да е мрачен пророк, но не е националист. Пасков е ветеринар с хоби история. А за четвъртият (на когото в момента ми се губи името) с нищо не ми е известен.
----
Но виж - Марешки е друга история. Сам се нарича "истински националист". Парадира с близоста си с Марин льо Пен. Има пари. (освен собствени, защо не и руски?) В моето залупено градче видях само два вида предизборни афиша. Единият на БСП, а другият на "Воля".



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано22.05.19 16:47



Марешки смятам, че е част от руския отбор.



Тема новите коненови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано22.05.19 16:47



САЩ във външната политика залагат на съюзници против общ враг. Някои от тези съюзници после се обръщат срещу тях. Например Бин Ладен, Садам, дори Югославия, когато Тито не прие диктата на Сталин, и др.
Виждам подобна тактика и в поведението на БКП, след отмяната на чл.1 от конституцията.
Съгласен съм, че Волен Сидеров е такъв кон. Даже нещо ми намирисва, че и ГЕРБ е някакъв специален проект.
После започват да се търсят съюзници, срещу съюзниците предатели и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.