Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: mulcho]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.05.19 17:21



Марешки е далавераджия, който продава фалшиви лекарства по аптеките си. Печели от разликата, тъй като ги правят в техни лаборатории/мазета и излизат доста по-евтино от вносните. Затова в неговите аптеки е най-евтино. Информацията ми е достоверна.

Има няколко големи риби. Той е най-комерсиалната, тъй като е споил престъпната дейност с легитимни аптеки.

Тоест е обвързан 100% щом му позволяват това. Въпросът е, че той просто си върти далавери, а Пламен Пасков няма никакъв бизнес, говори празни приказки. Извадил съм каквото може от официалните руски институции. Четиримата са червеи, които са завербувани и си изкарват парите с агентурна дейност.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема време е за политика и предизборна агитациянови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано22.05.19 18:09



Използвам, че днес не е 24 май, ден, в който (тази тодина) е прието да не се приказват глупости, защото трябва да се оставят избирателите да мислят.
Та започвам с острите критики. ВМРО твърдят, че ще изпратят депутати в Брюксел. Джамбазки май се казваше, който според телевизията на ВМРО е бил много успешен кандидат, го гледах в предизборната агитация. И той заяви (на някакво събрание в Сливен), че сега най-правилното е да се вземат заеми и да се увеличат пенсиите и заплатите.
Аз не бях на събранието, за да попитам: А като вземеш пари назаем и ги похарчиш за пенсии и заплати, откъде ще вземеш пари, за да върнеш заема?


В нашето обсъждане стана дума и за Марешки. Според мен той е добър предприемач (или бизнесмен, или мениджър), но за политика не става. Поне на мен не е показал, че има държавно мислене. То държавно мислене за Брюксел не се иска, например досега там България беше представяна от Бареков, Станишев... пък и двамата нямат държавно мислене
Аз спеменах за предизборни трикове и назовах само Мая Манолова. Но Бареков се показа по Евроком и се похвали, че негово постижение е аферата Костинброд
В предизборната борба всички удари са позволени (вкл. под пояса, щипане, хапене, плюене).
Сега съм осведомяван, че партиите харчат народни пари за предизборната борба. Аз отдавна твърдя, че тези пари - за развиване на партийна дейност, трябва да се намаляват, твърдях, че парите за национални медии трябва да се намаляват, но не съм повдигал този въпрос втори път, защото другите участници в клуба ме упрекнаха: Каква държава сме, ако нямаме пари за едно национално радио и една национална телевизия. Междувременно националната телевизия стана с 4 програми, но да не забравяме законите на бюрокрацията: Всяка работа се разраства дотолкова, че изцяло да погълне отпуснатите средства!
Купуването на гласове е забранено от закона !!!
ПП малко съм се объркал. 24 май е в петък, а на 25 май е забранено да се говорят глупости

Редактирано от mak ot Sofia на 22.05.19 18:11.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.05.19 18:18



Марешки може да е всякакъв, но това за лабораториите и мазетата е пълен абсурд. Няма как технологично да се случи.
Далаверата при Марешки е друга: пренапечатват се опаковки и се променя срокът на годност. Продават ти истински лекарства, които обаче са на границата на срока. А той не е точно фиксиран. И затова лекарствата си действат.

Редактирано от goga на 22.05.19 18:19.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.05.19 19:31



Философе, отвори Alibaba.com и виж колко струва една китайска блистерираща машина. В хапчетата активната съставка, която действа е няколко милиграма, другото е брАшно. Активните съставки се продават свободно от Китай.

Трябва ти графичен дизайнер, компютър с Windows XP, щанца, печатница и си готов с неразличими опаковка и листовка.

Активната съставка се смесва с брАшно в една машина и си готов. Това го прави куцо, кьораво и сакато, та Марешки не можел да го прави.

Ето ти прахоляк за "Парацетамол", колкото щеш:
https://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=acetaminophen&viewtype=

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.05.19 19:47



Много сайтове за конспирации четеш.
В живота нещата обикновено са по-прости.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.05.19 20:37



Изобщо няма да се ядосвам с теб. Ти не можеш да се оттеглиш от спор като мъж. Винаги си изсмукваш LGBT безсмислици от пръстите, само и само да си по-наясно.

"Официална" професия на Спайдермен:



Вържи го с предишния ми коментар и се сещай за какво иде реч. Ако не се сетиш, още по-добре.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.05.19 20:42



Аз не споря. Аз ти казвам как стоят нещата.

Щом ти харесва, вярвай си в каквото искаш.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.05.19 20:44





.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.05.19 20:50



Само да ти дам няколко жокера за размисъл, пък дано вденеш:

1. ниските цени в аптеките на Марешки са много преди да чуеш за Алибаба. Преди 10 години виртуалната търговия беше незначителна, тъй че не мери с днешни представи случващото се в недалечното минало;
2. в аптеките не се продава само аспирин и парацетамол, тъй че приказките за евтиния парацетамол в нета са пълни тъпотии;
3. Марешки толкова пъти е гледан под лупа, че ако имаше и една стотна вероятност да е вярно казаното от теб, досега да е в кауша.

Изглеждаш ми интелигентен човек. Затова се удивлявам, че не правиш разлика между доказателства и твърдения. Аз мога да ти кажа, че Борисов има 5 ташака. Щом не ти харесва Борисов, веднага съм прав


щото в алибаба продавали изкуствени ташаци на килограм

Редактирано от goga на 22.05.19 20:52.



Тема Re: Охо-о, Комит,нови [re: goga]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано22.05.19 22:19



Борисов евентуално може да има шест ташака....за него и за Чък Норис всичко е възможно.....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.