Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Иво Беров казва обратнонови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.04.19 07:01



Защо,бе?Статията е добра.
На тази Нова година бях доволен, че точно от 12 без нещо напипах по някоя TV програма Иво Беров и неколцина други пинизчии , та ги гледах вместо речта на президента.



Тема Re: Иво Беров казва обратнонови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.04.19 07:30



Статията започва: "Аз не съм историк...". И до тук с историческата му достоверност. Другото е литературни съчинения и упражнения по зададена тема. Бил изчел Вера Мутафчиева...



Тема Re: Иво Беровите глупостинови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.04.19 07:35



Дали знаят радетелите и почитателите на турското робство в България, че колкото статии е написал Ботев срещу турците – двойно, че и тройно повече е написал срещу Русия.

Ами откъде ще знаят. Те Ботев не четат.


Е, чета Ботев ама такава статистика не може да се направи. Иво Бероски разчита на незнанието на четящите. Ама получава кукиш от мене.



Тема Re: знам, че не мога да знамнови [re: WlSP]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано21.04.19 08:28



+1



Тема Re: знам, че не мога да знамнови [re: WlSP]  
Автор persone (върховист)
Публикувано21.04.19 08:58



Хе хе, благодаря че ме просветли за урл-а, оценявам усилията ти, както и за всичко свързано с просветлението идващо от теб.

Занимавам се вече от доста години с уеб. Ако не си се досетил сам, да ти кажа, че умишлено не слагам урл защото държа да се вижда от нерегистрирани потребители и от такива които не могат по различни причини да се логнат. Иначе виждаш директно показвам картинки, което е същото като да маркираш урл.



Тема видял съм и Георги Димитров и Лениннови [re: Darkages]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано21.04.19 09:07



в мавзолеите


По линия на ОФ улицата, на която живеех, посети мавзолея. Бях хлапе, майка ми домакиня и... И естествено имам някакви детски спомени. Вожда на българският пролетарият ми се видя много бял, като от гипс.
По линия от ОФ целият квартал посети и току що построеният язовир Сталин. В тази екскурзия взе участие и дедо ми.
А през 1970 година 10 български студента ходихе на "учебна практика" в СССР. В практиката влизаше и посещение на мавзолея. Имаше две опашки за влизане. Едната е за граждани на СССР, другата за чужденци. Първата беше дълга няколко километра и може би трябваха няколко часа. Втората беше къса и може би отне 10тина 15 минути. Направи ми впечатление, че едната ръка на Ленин я нямаше. Може би на ремонт. В четирите ъгли на саркофага стоеха войници с пушки.



Тема Робконови [re: mak ot Sofia]  
Автор persone (върховист)
Публикувано21.04.19 09:40



Историята на Робко

https://www.obsoletecomputers.eu/category/%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%BE/

https://www.obsoletecomputers.eu/2015/12/31/post198/





Редактирано от persone на 21.04.19 09:44.



Тема Re: знам, че не мога да знамнови [re: persone]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано21.04.19 12:52



че умишлено не слагам урл защото държа да се вижда от нерегистрирани потребители и от такива които не могат по различни причини да се логнат.

Така, обаче, пречиш на редовните регистрирани потребители, които, особено ако четат от телефон, едва ли ти отварят линковете.



Тема Re: Иво Беров казва обратнонови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано21.04.19 14:56



Иво Инджев обаче е историк.

***


Тема Re: Иво Беров казва обратнонови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.04.19 15:35



Иво Инджев обаче е историк.

наистина бил историк:

Иво Инджев получава средно образование в XI гимназия, която през 1971 г. става Софийска математическа гимназия. Завършва висше образование в СССР, специалност „История на Азия и Африка“ в Московския държавен университет (Институт за страните от Азия и Африка).
-----
Чудна работа: да мразиш и в червата си държавата закърмила те с историческо познание за света






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.