Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано11.04.19 09:39



...всички други партии...
От Виденов насам, 22год. вече всеки, способен да състави що-годе устойчиво правителство идва в костюма на спасител , малко или много, натоварен с очаквания, адекватни или не, последвани от разочарование.
Към днешна дата не виждам ясно посочен пореден спасител.Засега всичко е в сферата на догадки и спекулации.
Аз лично не съм разочарован от Бойко, защото не съм бил очарован.
Емоциите често са плод на неадекватни очаквания.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.04.19 09:46



Добре казано. Но да очакваш спасител, пак е елемент на катастрофично мислене. 30 години след началото на демокрацията е доказано, че идеологемите от сорта за "незаменими хора и партии" е несъстоятелно и не всичко е черно-бяло, а поне с 256 нюанса на сиво, ако не и милиони цветове на цветното. Панта рей, Πάντα ῥεῖ "всичко тече". Застояването е фатално.

Редактирано от persone на 11.04.19 09:52.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: persone]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.04.19 09:56



Да гледаме реално на нещата: в момента единствените, които имат някакъв теоретичен шанс да катурнат ГЕРБ, са БСП.

Другото са екзотики, за които ще е успех да влязат в парламента.

За БСП и Корнелия не бих гласувал никога. Просто знам много неща за тях и затова не бих се пречупил.

Да, гербаджиите трябва да бъдат изметени, но засега на хоризонта не виждам адекватна алтернатива.

И още нещо: хубаво, лошо - но последните 5-6 години България дърпа напред, въпреки кражбите и корупцията; сега, ако се влезе в спирала на нестабилност и незнаене какво да се прави с властта, ще е в огромен минус за икономиката.

Редактирано от goga на 11.04.19 09:56.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: Amateur]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.04.19 14:55



Леко офтопик. Всичко в имотния регистър е публично - това му е идеята. Hе е публично обаче инфото кой на кого е братовчед или свекър.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: MupaM]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано12.04.19 15:36



Много важно уточнение!



Продължавам обаче да си мисля, че Апартаментгейт е резултат на външно влияние. В Имотния регистър всичко е публично и не е от вчера, но според мен е бил нужен някой, притежаващ трета мозъчна клетка (рядко срещан орган по нашите ширини), който да подскаже на журналистите, че ако съберат 2 и 2 ще получат повече.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: croesus]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.04.19 15:55



Аз не се наемам да коментирам външни и вътрешни влияния и тайни замисли, че хич не им разбирам.
Bсе пак е по-лесно - и повече хора в Бг го знаят - да научиш, че Цецо или Пецо оказва специални услуги на бизнесмена Гецо или Нецо срещу отплата в пари или в натура (имот). Няма нужда от външна намеса, за да го узнаеш, имам предвид. Няма непременно нужда и от външно съгласуване дали и кога да се обяви, поне така предполагам. Не е така със сметките, тях наистина трябва отнякъде да ти ги кажат.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.