Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.04.19 21:32



Проф. Радулов (на който някои му пишат титлата в кавички) спомена, че есента гръцкият имотен регистър ще стане публичен и да очакваме от там нови изненади.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: Amateur]  
Автор bajganjo1-200904 (ентусиаст)
Публикувано10.04.19 21:46



Мисля, че всичко е публично, няма хакерски истории. Банковите сметки са друго нещо.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: Amateur]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано10.04.19 21:52



Казвам, че е цирк. Ако да купиш имот на ниска цена е корупция, то аз съм много корумпиран. Търсят, има ли някой 100 000 в банка. Ами почти всеки продал апартамент в по-голям град ще ги има. 100 000, че и повече е средно състояние на средно статистическия Бай Ганьо. Говорим къщи, коли, заплати годишно на куп и ето ги. Момчето, дето се отрепа онзи ден - инженерче купило си самилет само.
Корупцията прави 100 000 на ден! Сега не гледаме в нея, разбираш ли!? Гледаме ТВ цирка са асковчето Добрев.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано10.04.19 21:55



Радулов от времето на Костов е символа на корупцията, да ти кажа. Но не говори за тогава, нали


Ама не го и питат



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано10.04.19 22:06



Срещу 3 имена и ЕГН, всеки български гражданин може да получи пълна справка за всички имотни сделки на всеки друг български гражданин. Напълно законно, в имотния регистър, срещу съответната такса.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано10.04.19 22:09







Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано10.04.19 22:20



И как евро и Шенген ще ни станат пейнкилъра


Дребнавост! Този и той така завижда, че не е на хранилката...
Да му имам мерилото с Халите



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано10.04.19 22:24



Намираш и пускаш толкова яки теми, кво да ги дледаме тия!

Апропо съм в Босна. Луди коментари, как заради две различни думи в Сърбия искат официално въвеждане на черногорски език



Тук няма как БГ-то да му е пример
Просто животните от цирковата програма са различни.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: leyte]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.04.19 09:04



Просто се забавляваме с филма, не се напрягай излишно.





Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: goga]  
Автор persone (върховист)
Публикувано11.04.19 09:12



Ми не е вярно, че няма алтернатива особено пък на опг-то, потенциалът им е трагичен, става само да си купуват апартаменти на килограм. Всички други партии им преставляват алтернатива и то сериозна. Вие съвсем го дадохте по комунистически, само партията е способна другите са империалисти и не стават. Разчупете малко мисленето, ще ви е полезно

То верно че при тия комунистите са повече отколкото в БСП. Проблемът им е, че в стремежа си да контролират всичко контролират и демокрацията направо. Смисълът на антикорупцията е в промяната, едни да се заменят от други, колкото може по-бързо. Така няма да има окопаване на мафиотски структури или поне не в този обем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.