Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 26.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: jingiby]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано10.04.19 19:34



Това е отзвук от Великата Октомврийска Социалистическа Революция от 6ти ноември м.г. когато Демократите взеха мнозинство в Конгреса.



Майтап.

Причината е, че Боката и Грую флиртуваха и още флиртуват с Путин, Ердоган, саудитите и всеки, който им покаже 100 лв дори на снимка. Боката освен това очевидно още е в трафика на амфетамини, може би ортаците му продават оръжие и там, дето не му е позволено. Фактът, че пере пари на терористи, наркотрафиканти, ислямисти, "вражески режими" и т.н. няма нужда даже от споменаване, припомни си венецуелските истории на Инвестбанк. Всичко това няма как да остане ненаказано. Причините едва ли са идеологически.

Единственото, което ми притеснява е, че покрай Боката могат да рухнат и още 1-2 банки, като Инвестбанк и ПИБ примерно.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: persone]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано10.04.19 19:41



Много шпионски романи четете.
Истината винаги е далеч по-проста и банална.


Нито Нинова ще види власт, нито Радев ще стане Гуидо



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: goga]  
Автор persone (върховист)
Публикувано10.04.19 19:49



Така е ...

Поне четем нещо... Я виж този пич, истинският редови полицай, герой на Америка. След неговите разкрития, нищо не е същото в Щатите. Ако има поне един такъв в България, нещата ще са по-добри.
https://frognews.bg/images/Ognyan_Stefanov/serpiko.jpg





Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: persone]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано10.04.19 19:54



Нинова има голям син в Америка, който учи за някакъв учен стига да не бъркам с някой друг

Синът й уви учи за инвестиционно банкерче и работи в Голдман Сакс.



Но под ръководството на др. Нинова, БСП си изиграха много добре картите - изчистиха се от старите муцуни, издигнаха жени за лица на партията и стояха встрани от всички "инфраструктурни проекти", в които Боката газеше с два крака и две ръце.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: croesus]  
Автор persone (върховист)
Публикувано10.04.19 20:01



Сигурно си прав. Мисълта ми беше, че нищо чудно Нинова да е избраната. И е факт, че прочисти БСП от бивши ченгета, което е точно обратното в ГЕРБ. Това че издига жени не е някакво особено достойнство. В днешно време жените са на път да минат мъжете по сексуално насилие

и гешефти на ръководни позиции, а и в никакъв случай като цяло, не са по-умни.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: persone]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано10.04.19 20:16



Нашата работа е малко като тази на барон Мюнхаузен, който си дърпа сам косата нагоре, за да излезе уж от блатото. Може и да стане някой ден



След 2013 г вече съм много скептичен към всякакви псевдо-алтернативи.
По принцип много хора са набрали на гербаджиите, но проблемът е ,че не виждат някаква адекватна алтернатива, освен сляпо правене напук.

Червените... като им знам имотните справки. Въобще не ми ги хвали.

Радев няма капацитет да бъде голям държавник. По-добър е като президент от предишния, но категорично няма потенциал за нещо повече. Заобиколил се е с червени интелектуални шлюхи. Затова не вярвам някой в Брюксел и Вашингтон да го брои за фактор.



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: persone]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано10.04.19 20:17



Абе, кажете този филм по коя програма го гледате. Моля Ви!





Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: jingiby]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано10.04.19 21:02



Да видим. Засега е бръкнато в Имотния регистър. Не знам там кое е публично и кое - не, но предполагам, че първопричината за теча е някой вътрешен служител. А и сигурно всеки уважаващ себе си хакер може да го направи. Така че да не спекулираме още с ЦРУ и КГБ. По в стил 007 бяха записите "Ало, Ваньо" и за "опраскването". Ако и там е било ЦРУ, язък за ефективността им.
На нас не ни остава нищо друго, освен да си купим пуканки, да се обтегнем удобно на диванЯ и да гледаме следващите серии на този преинтересен сериал. А продължение ще има.



***

Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: Amateur]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано10.04.19 21:21



Е, стига бе! Ако Добрев (най-невзрачната политическа фигура, сигурно) е лицето на корупцията, то аз ще взема да я заобичам вече



Полит живота у нас в ерата ГЕРБ е паралелна вселена. Никой не го интересува. Виж, че кьорав протест повече от 100 и един с по едно око не събира. Около мен за БГ политика дума не се обелва.
Всички са едно котило и само си сменят шапката. Каква промяна, какви нови 5 лева!?
Има, лятото къде, зимата какво, за къщата, колата, децата и... Бизнрса, работата. Защото ги има, беше време да ги няма.
Българина обръгна на родно политиканство и в момента се чудят с какво да го събудят. А той не ще! Сдоби се с топли завивки и не го е еня.
И по-добре!



Тема Re: Сметките били следващата стъпка...нови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано10.04.19 21:29



Нещо несвързано пишеш днес, да не са ти хакнали акаунта?

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.