Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Последните дни на ГЕРБнови  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.04.19 09:28



"Аз мисля, че хората, които Бойко Борисов събра в тази своя насипна партия, събра с възхитителна, така да се каже, безпринципност. Най-различни хора от рода на тези, които бяха бивши антикомунисти, които не постигнаха реванш срещу комунистите; бивши комунисти, които не можаха да бъдат приютени, за да направят кариера в комунистическата и социалистическата партия, и просто бивши хора от групировките, от тези нива на българската общественост, които останаха без плячка. Всичко това беше събрано с, разбира се, някакви опортюнисти, които винаги могат да бъдат призовани, намерени и агитирани да се присъединят. Което и направиха с удоволствие.


Това всичкото е един невъзможен меланж, един грандиозен политически компромис, който събра това, от което България трябва да се освобождава на всяка цена, ако иска да се нормализира. Няма да кажа по европейски образец, а просто да се нормализира по български образец. Защото в България има нормални хора. Има хора, които тъгуват за този неуреден български свят и биха желали да го видят малко по-уреден, малко по-почтен, малко по-разумен, малко по-честен. С други думи, искат да видят начело на властта малко по-читави хора."

Това е от моя любимец д-р Николай Михайлов:



Време е да изметем ГЕРБ от политическата сцена. Дори с цената да дойде Корнелия.



Тема какво ще ни разкажеш, историонови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 10:30



от пожълтелите си страници?
Луканов - преждевренни избори
Виденов - преждевременни изори
Станишев - пълен мандат. Успех - влизане в ЕС
Орешарски - преждевременни избори.
Стратегията и тактиката на Нинова - дестабилизиране на държавата. Аз имам въпрос. Нинова е добра в дестабилизирането. Защо очакваш че ще е добра в стабилизирането?



Тема Re: какво ще ни разкажеш, историонови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано07.04.19 11:24



По добре ужасен /комунистически/ край, отколкото ужас /Бойковизъм/ без край....





Тема на колко години си?нови [re: jingiby]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 11:36



Аз бях младеж на 40 години, когато комунизмът в България започна да пада


Може би не знаеш, че водата, токът спираха, бензин ще докарат и т.н. и т.н.
Та започна да пада, ама ето - 30 години минаха, ама той си е жив. Ако не другаде - в мисленето на хората. Не малко хора. Поне половината от гасуващите



Тема Re: на колко години си?нови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано07.04.19 11:47



Карам 56...





Тема Re: какво ще ни разкажеш, историонови [re: mak ot Sofia]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.04.19 11:52



,,Стратегията и тактиката на Нинова - дестабилизиране на държавата,,

Смятам, че не си прав. Би ли написал защо мислиш, че е така?



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано07.04.19 12:10



Д-р Николай Михайлов е проницателен човек. Затова го изгониха от партията на Ванчо Циганина.

Според мен кака Курни няма да изкара дълго, понеже плаши с външния си вид и е бивша почитателка на Ванчо Циганина. Но комунистическото мутро-ченге Боко е главна опаснаст за България в мемента и трябва да се измете немедленно...



Тема новините по телевизиитенови [re: mulcho]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 12:41



са пълни с протести. Какви ли не. Кой стои зад тях.
Самата Корнелия се изказа в парламента, че министърът-председателят е убиецът на загиналите в Искърското дефиле.
Според мен в борбата за власт все пак трябва да има и някакъв морал.
Критиката на държавните институции ще се върне след спечелването на държавната власт.

Редактирано от mak ot Sofia на 07.04.19 12:58.



Тема Re: новините по телевизиитенови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.04.19 13:01



Остави Корнелия... Тиквата с неговата шайка трябва да бъде изметена. ГЕРБ трябва да остане като един лош спомен. Това корумпирано управление върна България с 10 години назад. За разлика от Тиквата, който е с 3 млрд. напред и Цв. Цв. само с 1 млрд. напред. Да горят в ада, щото затвор за тези е малко...



Тема идеята, че в Българиянови [re: mulcho]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 13:05



един човек е виновен за всички беди, не е нова. Навремето за всичко лошо в България беше виновен Филип Димитров. Идеята, че за всичко лошо в България е виновен Бойко Борисов не е на Корнелия Нинова, а на нейният предшественик - Сергей Станишев. Тя се хвана като удавник за сламка за тази идея.
Та имаше един американски политик - Хендри Кидинджър. В един спор със съветски журналисти, той заявил: Дори според теорията за вероятности ние не може да грешим при всички наши решения






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.