Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вучич в истериянови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.03.19 15:25



Показателно е, че почти през месец Вучич намесва бугарите и си го мери с тях. Сега се изхвърлил, че ни стигат по заплати. Преди месец заводът на фолксваген вече беше почти построен в Сърбия

. Сега не било тъй.
Просто се удивлявам. Досега не съм чул български политик да споменава сърбите и Сърбия, а този буквално ляга и става с нас

Редактирано от goga на 28.03.19 15:26.



Тема Re: Вучич в истериянови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано28.03.19 16:50



Завода ще е в България.



Тема Re: Вучич в истериянови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.03.19 19:43



Ако стане - добре.
Удивлява ме що за човек е начело в Белград. Един завод го приема все едно прави римейк на битката за Сталинград. То направо е нелепо.
Един завод не решава нищо. Решава го цялостният бизнес климат и икономическа политика.
И да построят завода в Бг, това няма да ни направи изведнъж други. Пак сме си същите. С някои подобрения.

Но само, за да унижим тъпото сърбе, бих се изкефил да стане у нас.

Редактирано от goga на 28.03.19 19:44.



Тема Чирак, кој ниогаш не успеанови [re: goga]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано28.03.19 21:29



да стане мајстор.





Тема Re: Чирак, кој ниогаш не успеа [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.03.19 21:33



Отива му





Тема Re: Вучич в истериянови [re: DannyDeVito]  
Автор longbore-126649 (бърборко)
Публикувано28.03.19 22:35



И на мен така ми се струва. Още не съм видял/прочел някакво обяснение за разчистването на голям терен в Кремиковци.



Тема Re: Вучич в истериянови [re: longbore-126649]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано29.03.19 00:00



Заводът ще се строи през 2022-2023.

Теренът най-вероятно го разчистват, за да си мислят хората, че наистина ще е в България. ГЕРБ са майстори на маймунджалъците, особено ако наближават избори.





Тема Re: Вучич в истериянови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано29.03.19 04:13



Аз се изцепих, но логиката показва моето предположение.



Тема Re: Вучич в истериянови [re: croesus]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано29.03.19 12:05





Тези покрай теб взех да ги следя



Тема Re: Вучич в истериянови [re: leyte]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано29.03.19 14:33



Може би съм се изразил неточно. В никакъв случай не твърдя, че завода, или поне някакъв цех, няма да е в България. Просто шансовете ни са доста малки, и тези "новини", че сме били фаворити, са пълна глупост.

Иначе ми е болно какви лайна, увити в целофан, ни се представят като панацея. Вчера четох, че ФВ ще закриват единия си завод в Словакия, защото правителството решило да увеличи минималната работна заплата. А ние на такива разчитаме, за да настигнем Европа.

Четох, че и германските профсъюзи били силно против ФВ да строи завод в Източна Европа и искали да разширява заводите си в Германия. Нищо чудно "мегаинвестицията" да бъде свита до някое заводче, където ще сглобяват Шкоди, с части внесени от Германия. Не се предвиждало новият завод да произвежда електромобили. ФВ ще пусне 70 модела електрически коли, но всички ще се сглобяват в Германия. Демек и "мегазавода" ще работи най-много 10 години, преди да бъде закрит. Междувременно ще се смъкнат яки политически и финансови отстъпки от аборигените, които ще бъдат удостоени с честта да имат завод на ФВ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.