Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Тема Нова коалиция за Евроизборите...нови  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано21.03.19 17:31



ГЕРБ и СДС ще се явяват в коалиция на европейските избори....

За това се разбраха лидерите на двете партии Бойко Борисов и Румен Христов при преговори, проведени в централата на ГЕРБ. СДС ще получи две места в листата, като на избираемо място ще бъде Владимир Кисьов. Разпоредил съм на партията, на Цветан Цветанов, на СДС да им се даде сигурно избираемо място, поне двама души да има в листата - убедени демократи, които като отидат в Брюксел да защитават каузите, които Европейската народна партия (ЕНП) проповядва, каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. Той се надява и други партии да подкрепят този съюз, защото е от полза на българските граждани...

Както се пееше в една стара песен от времето на СДС, ама не на днешното:
Аз не съм комунист – кой, Бойко ли?
Аз не съм бюрократ – кой Бойко ли?
Аз не съм плутократ – кой, Бойко ли?
Аз не съм тарикат – кой, Бойко ли ?
Аз не съм каратист – кой, Бойко ли?
Аз не съм националист – кой, Бойко ли?
Аз не съм рецидивист – кой, Бойко ли?
Аз не съм ленинист,
Той е просто путинист – да, Бойко!



Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.03.19 17:56



СДС умря още преди 15 години. Всичко след това е игра на думи.



Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: goga]  
Автор mulcho ()
Публикувано21.03.19 18:04



СДС е една табела без нищо зад нея, но разпознаваема. Герб се съюзяват с призраци подобно на безброй коалиции на БСП през годините с разни измислени партийки и организации. Харизват едно място срещу това привържениците им да не се усещат изолирани.



Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.03.19 08:58



Е, случи се падението на СДС до дъното. След като ще изпрати в Брюксел видният от всякъде Александър Йорданов.





Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: cumanich126454]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано28.03.19 09:30



Айде сега дебелите да мрем ли.....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: Shtrkot]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.03.19 18:27



Взето на заем от един форум:


Александър Йорданов със своите 131 кг. живо тегло без гащи, доста усложнява евролистата на ГЕРБ. Както знаем, действащите европейски регламенти категорично и ясно определят, че средната тежест на избраните депутати от една партийна листа не може да надвишава 88 кг. Ако Йорданов бъде избран, то това редуцира средното тегло на останалите пет евродепутати до 78.6 кг.

Много читатели са забелязали, че Ал е върл антикомунист и русофоб. Тези му страсти са предопределени от наниз житейски събития. Всичко започва през 1963 г. 11 годишният Сашо е записан на курс по цигулка в двореца на пионерите във Варна. Учител му Агоп Мордухай, втора цигулка в оркестъра на варненската народна опера. Неговият баща е еврейн, заклет почитател на Троцки. Майка му е арменка, също с комунистическо родословно дърво. Нейният калеко е ушил знамето на въстаниците през 1923 г. Агоп е изключително строг и на моменти сприхав. Един мразовит зимен ден той не издържа свирнята на Сашо - упражнение за движение на пръстите на лявата ръка. Хваща го ухото и го изхвърля почти гол на студа. От този момент бъдещият Ал усеща, че две неща в света си заслужава да бъдат мразени: комунистите и цигулката.

Подобно преживяване Сашо има и в казармата. Той служи като писар в щаба на ВМС. Една нощ го събужда дневалния и му предава заповедта на дежурния офицер - да се яви незабно при него за спешен препис на важен документ. Дежурен офицер се оказва капитан трети ранг Сиврийски, заместник-командир по политическата част. Сашо мигом се облича и на бегом се явява в дежурната стая. Там заварва Сиврийски. Под меката светлина на нощна лампа той чете томчето "Писмата на Карл Маркс до Жени Маркс". Това не е изненада. Изненада е, че Сиврийски е съвършено гол - опасан само с флотси портупейски колан. Нарежда на младия матрос да се приготви за краснописен препис на писмата, но да остане само по юнашка фланелка. Сашо едва не се разплаква от тази злодейска заповед. В този момент омразата му към комунистите навлиза в още по-висш стадий.

Един от последните случаи, втърдили чиличния антикомомунизъм и русофобия на кандидат-евродепутата Ал, е от посолството във Варшава. Посланик Йорданов решава да посрещне нового столетие с домашно хрупкаво зеле. Лично той го приготвя, от алфата до омегата - подбира зелето, подсолява, приготвя расола, налага зелките в бидона, добавя няколко царевични кочани от Шчечин, затиска ги с камък, задигнат от краковския замък Вавел. Редовно слиза в мазето за да провери ферментацията и преточи тази благодат при това облечен официално с дипломатически фрак. При едно от поредните си посещения, той е издебнат от Станой - домакин на посолство. Омразата между тях е взаимна и по-мощна от комбайн Урожай. Станой е потомък на партизани от отряд Чавдар. Йорданов подозира, че под привидната роля на домакин се крие действащ майор от ДС, школуван в Москва. Подозренията му се оказват верни. Станой с тихи стъпки доближава бидона със зеле. В този момент Ал почти е напъхал главата си в него и нежно говори на ухаещите вече зелки. Там са ръцете му, които пък любовно милват къдравите зелки. С отмерени и отработени движения посланикът е притиснат към бидона, а панталоните му са свлечени до коленете. Нападнатият Ал не вижда лицето на своя похитител-злодей, но политическата прозорливост му подсказва:

- Алекс, бъди сигурен, че този който те насилва е ортодоксален комунист и то пряко свързан с руските тайни служби. На тясно си момче, но внимавай тази гад поне зелето ти да не съсипе.



Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: cumanich126454]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано28.03.19 19:40



Някой в Мюнхен дава ли си сметка, че ако Сашето опре до Европарламента, с изявите си ще стори такъв демидж на ЕНеПето, какъвто три жигулита руски шпиони не могат?!?



Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите... [re: croesus]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.03.19 19:47



Нема да опре Сашето до Европарламента. Шесто място не гарантира класиране. Не само заради усещането ми, че ГЕРБ трудно ще вкарат и пет депутата. А заради върнатитят стар праг за преференциите, като кадрите на ГЕРБ ще изхвърлят Йорданов във втората десетица. Да не забравяме, че утре Цвинокио ще бъде заменен от един моторист с щастлив номер.





Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: jingiby]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано29.03.19 11:06



Перфектна комбинация!

При условие, че дясно-ляво борбата е в мимикрия и работата опира пак до "отвън да ни оправят", аз предпочитам западната "оправия". Източната я знам. Щом тикат влака натам, стига. Искам ги послушни.





Тема Re: Нова коалиция за Евроизборите...нови [re: jingiby]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано04.04.19 22:58



Представи си някой да дойде и да ти се изкенза на темата, че е глупава . Защото е такава.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.