Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема борбата с корупцията  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 11:12



Тя не е от вчера. Да припомня великата "Приказка за стълбата".
Корупцията е нещо неизкоренимо, както криминалните и политическите убийства, като протистуцията, като контрабандата, наркотиците, притежаването на оръжие и т.н. и т.н.
По едно време се въведе правило политиците да си декларират детайлно имуществото при постъпването на длъжност, за да може после да се преценява колко се е обогатил.
Според мен един от корумпираните български политици е Ахмед Доган, но според законите в България - няма доказателства.
Та Корнелия Нинова обяви, че Бойко Борисов трябва да си ходи, защото той обявил, че ще победи корупцията, но всъщност корупцията победила ГЕРБ. Е, имам въпросче: След като корупцията е победила ГЕРБ кой ще управлява България след ББ?





Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.03.19 11:48







Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано27.03.19 11:49



Бих препоръчал при възможност за реинкарнация, това да се преродените Аугусто Пиночет, Франциско Франко или лично Адолф Хитлер, за да се гарантира резултата...





Тема толкова сложно си го написал,нови [re: jingiby]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 12:10



че направо не всичко разбрах


Но за всеки случай ще добавя и Сталин: Важното е кой брои гласовете



Тема аз с теб не спорянови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 12:13



Но да си напиша какво мисля.
Властта развращава. Повече от нея развращава абсолютната власт.
Аз критикувам Путин (когото боготворят), че дълго се задържа на върха. ГЕРБ трети път печели избори. Което е много.
Какво правиме?



Тема Re: толкова сложно си го написал,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.03.19 12:14





Колегата смята, че корумпетата в България трябва да се затворят в един стадион както стори Пиночет. Който оживее, оживее...



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор persone (върховист)
Публикувано27.03.19 12:55



Корупцията е неизкоренима и е предвидена още в Стария Завет, понеже всички хора произтичаме от Каин, убил брата си Авел и сме грешни по природа. Но. Има начини в циливизованите държави да се контролира до определен нисък праг. Има и органи затова.



Тема Re: толкова сложно си го написал,нови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано27.03.19 12:58



Той покрай корумпетата е поизчистил де що не мисли като него, без значение честни люде или не.

Колегата Джинги пропусна емблематичната фигура на Дучето. Заради него петте Ню-Йоркски фамилии на Коза Ностра ще тормозят Щатите и Канада до края на 20-ти век.

Но пък близките на прогонените отатък океана или тези на търкащите подовете на италианските затвори мафиоти, ще са верни помощници на съюзниците им при десантите най-вече в Сицилия, но и континентална Италия. Редом с помощта на американския мафиотски бос и топ затворник Лъки Лучано, изразяваща се в информация от пристанищните докери по отношение на нацистките агенти на американска земя, се поставя началото на симбиозата между хората извън закона и агентите на различните разузнавателни служби, които мъчат демократичните (а и не само) общества и до днес.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано27.03.19 13:09



Такъв страшен въпрос си задавах след като свалиха Тошо. Накъде ще върви нашата процъфтяваща страна без Него?





Тема така енови [re: persone]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 13:13



Има и проверяващи на проверяващите.
Има прокурори, има и специализирана прокуратура.



Тема колко е вярно не знамнови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 13:16



но ББ бил казал, че неговите университети са хората, които охранявал





Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано27.03.19 16:00



В България няма корупция. Това са инсинуации на БСП, които искат да спрат евроатлантическото развитие на България. Най-вероятно тезата за корупцията в България е разработена от ген. Решетников, по заповед на Путин. Пълна хибридка ти казвам.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: persone]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.03.19 17:51



Скоро гледах един клип как източноазиатските тигри са забогатяли. В него между другото се казваше, че през 60те и 70те в Япония е била страшна корупция. Същото се отнасяло и за Южна Корея през 80те и 90те. Обаче умни хора са успели да я канализират само до ВПК и обществените поръчки. В реалната икономика, особено в браншовете, които генерирали износа, била нищожна.

Такова чудо, да си платиш данъчни, прокурори, съдии и милиция, за да затрият бизнеса на конкурента ти, японците и корейците не са виждали. А тук корупцията започна именно с това. ГЕРБ я доведоха до кулминация, като дори организираха "наддавания" между конкуренти, кой ще предложи повече, за да затрият бизнеса на другия.



Тема аз пък мисля,нови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 18:14



че в България има корупция. Но случаят с евтиният апартамент на ЦЦ си е жива предизборна пропаганда



Редактирано от mak ot Sofia на 27.03.19 18:15.



Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.03.19 18:45



Каква пропаганда бе колега? Цацурко няма как да покаже , че разполага с 1,5 млн. лв. колкото струва реално апартамента. Просто няма толкова официални доходи през целия си живот. Е, злите езици казват че той е вече милиардер в зелено ама какво го грее?



Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано27.03.19 18:47







Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано27.03.19 18:57



Сделката е сключена по документи при стойност от 627 евро на кв. м., но според данни на „Артекс“ пазарните цени за апартаменти в сградата, която всъщност е сграда на годината за 2017 г., са от 2600 до 3500 евро за кв. м. Тоест, Цветанов е придобил апартамента формално на цена приблизително 5 пъти по-ниска от усреднената пазарна цена, която е 3050 евро за кв. м., което прави разлика от по около 4750 лв. на кв. м., или общо с около 1,5 милиона лв. по-евтино. Не е ясно колко струва асансьорното съоръжение, което е персонално и стойността му също следва да се добави към цената на имота. Документално имотът е придобит на стойност равна на неговата данъчна оценка. Това е най-ниската възможна стойност, върху която законово може да се начисли данък, при продажба на даден недвижим имот, което поражда съмнения за възможна данъчна измама.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: jingiby]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.03.19 19:15



Прероденият Пиночет Франков Хитлеров засега е пълно фиаско.







Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.03.19 20:34





И от такива хора (назначени от ?) ще очакваме да преборят корупцията.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: jingiby]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.03.19 21:08



+1000

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: борбата с корупциятанови [re: cumanich126454]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано27.03.19 21:27



А Лозан Панов, бунтарят в съдебната система, дето се опълчи на Цацаров и ГЕРБ?
Има ли поне един читав, или трябва да се реже до кокал?



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано27.03.19 21:40



Пламен Георгиев беше лично предложение на Цветан Цветанов за шеф на новата антикорупционна комисия, като Бойко Борисов го подкрепи. Като прокурор, Георгиев стана известен с това, че прекрати проверката по делото “Ало, Ваньо”, за разговорите между Бойко Борисов и шефа на митниците Ваньо Танов, в който разговор Борисов нарежда на Танов да спре проверка в завода на “Мишо Бирата”.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.03.19 16:52



Ето с какво си заплатиха апартаментите властниците:



Даже евтино са минали от Артекс. (разбира се, ако наяве излязоха всички придобвки на помагачите от властта)





Тема може ли човек да знае всичконови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано28.03.19 17:02



Научава само каквото кажат по телевизиите


След като хидроинженера Доган получи хубав хонорар, може пък и Цветанов да е прикрит спец по строителството на апартаменти и така е посъветвал фирмата, че документите от правна гледна точка са се оказали изрядни.

Редактирано от mak ot Sofia на 28.03.19 17:11.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: jingiby]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано29.03.19 12:34



Или масата ги грабва...





Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано29.03.19 21:59



Може да ми викаш пророк Илия







Тема пророк синови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано30.03.19 10:26



И Рей Бредбъри е пророк, като предположи, че пожарникарите няма да гасят къщи, а ще палят книги

"451 градуса по Фаренхайт". Сега, все пак между предположи и видя в българският език има макар и малка, но все пак разлика. Но журналистите търсят скандала. Цветанов отправи критика към журналистите: Търсят лошото, добро за тях няма



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано01.04.19 13:09



Корупцията не може да се пребори, но може да се ограничи.

За разлика от повечето мнения мисля че корупцията не се бори с бесилки.
Корпупция се бори с редица приоми, като най-важния е възпитание и морална норма.
В общество в което е неприемливо да се дават/взимат пари под масата много по трудно ще се реши някой. Вътрешния самоконтрол е първото и най важното нещо. За пример може би е немското общество.

След това разбира идва и тоягата - без ефективно наказнание няма да как да се ограничи и смърнтата присъда дори не особено ефективна ако е много рядко иначе в китай не би трябвало да има корупция, но практиката показва друго. Най ефективно е приемането на факта че ще те хвната, дори наказанието да е "само" няколко години в затвора. Факта че ако излъжеш неизбежно ще бъдеш пъхнат в дранголника е нещото , което обезкуражава масово хората.

И накрая все пак корупция по високите етажи винаги е имало и ще има на всякъде по света. За мен прото парите трябва да са явни, за да не се налага да лътжат и разбира се да рискуват толкова много. Не може министър председателя, който реално е отговорен за разпределянето на милиарди да има 5,6 дори 10 хил лв. смехотворено е. В всяка една уважаваща се компания, човека който разпределя подобни пари взима милиони. И това не е само за министър председателя, колкото повече разпределяш толкова по голяма трябва да ти е заплатата, за да си демотивиран да взимаш пари под масата.




Тема Re: борбата с корупциятанови [re: osoitza-86326]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано01.04.19 13:16



междо другото има коорпупция и в частния сектор в големи компании с дестки или стотици хиляди служители ...




Тема Re: борбата с корупциятанови [re: osoitza-86326]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано01.04.19 14:25



Първо възпитание и морална норма, и чак после да идва тоягата? И закога да превъзпитаваме ЦвЦв, който управлява днес?

***


Тема Re: борбата с корупциятанови [re: Amateur]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано02.04.19 00:51



Общественото а и държавно изграждане е бавен процес.Пам се мисли поколения напред. Ако някой ти каже че ще пребори корупцията или друг значим обществен проблем за един та дори и 2 мандата очевидно или лъже или е наивник.




Тема Борбата е безмилостнанови [re: mak ot Sofia]  
Автор persone (върховист)
Публикувано03.04.19 19:14



Борейки се с корупцията патриотичният лозунг "България на три морета" се трансформира на "България на седем апартамента и една тераса"!



Тема борбата с корупцията 2нови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано08.04.19 19:45



В България тя стана номер 1 в новините. С нея се захвана и Президентът!


А пък моето скромно мнение: Тя хвана грешна посока. Според мен трябва да се сечат корените, а не клоните.
Държавната администрация. Тя спира строежи (дали на небостъргачи, дали на лифтове, дали на хотели по черноморския бряг - няма значение).
Държавната администрация е като триглавата ламя от детските приказки. Отсечеш една глава и на нейно място се раждат три



Тема Re: борбата с корупцията 2нови [re: mak ot Sofia]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано08.04.19 20:18



В България никой не се бори с корупцията. Корупцията в България е начин на мислене и живот. Тези които се борят с нея са тези които се борят да променят мисленето и светоусещането на българина. Не са повече от процент. Останалите борци просто завиждат, че не са част от нея.



Тема написах го, защото съм леко разочарованнови [re: DannyDeVito]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано08.04.19 20:33



от Президента. Негова работа ли е това. Просто налива вода в мелницата на Корнелия Нинова, която не подбира средства в нейната мания да стане министър-председател и да "освободи България" от ненавистната мутра


БСП имаха успешен президент. Но той не се занимаваше с такива простотии.



Тема Re: написах го, защото съм леко разочарованнови [re: mak ot Sofia]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано08.04.19 20:37



Кой, Първанката ли? И какви успехи пожъна?

***


Тема Re: написах го, защото съм леко разочарованнови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано08.04.19 20:39



Бааааа, Първанов успешен

. Че той е в основата на Тройната коалиция и дослука с ДПС, срещу финансови компенсации. Ако търсиш верни агенти на Москва, този е.



Тема Re: написах го, защото съм леко разочарованнови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано08.04.19 21:00



Това не е работа на Радев. Боко Тиквата, Цвъки Гуменката и компания, барабар с корумпето от КОНОПИ или БОРКУР или както и да се казва тая измишльотина, дето държаха за назидание кметицата на Младост в панделата до припадък, че им пипа в канчето! Те тия юнаци са борците срещу това чудовище.... Сикаджия, шофьор от ДС и техния послушник с терасата...

Редактирано от jingiby на 08.04.19 21:01.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано08.04.19 21:04







Тема Re: написах го, защото съм леко разочарованнови [re: jingiby]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано08.04.19 22:48



Има ли някой точен отговор, тези увехнали гербери, за които се шуми вече толкова време, глупави ли са, че са се наредили по съседски и по роднински в такива луксозни места по такъв начин, арогантни и нагли ли са, смятайки че притежават държавата и са неуязвими и непоклатими или и двете наведнъж? Не допускам нито за миг, че е нещо извън изброените по-горе възможности. На моменти смятах, че са най-малкото зло за България, макар и да не съм гласувал за тях. Все още смятам, че БСП пък са най-голямото зло. Но къде е истинското дясно, къде се изгубиха парчетийте от имащите се за напредничави десни хора? Толкова ли пък няма обединяваща ги личност, идея, порив, напор, мотив...

Редактирано от kuduger-96506 на 08.04.19 23:14.



Тема Re: написах го, защото съм леко разочарованнови [re: mak ot Sofia]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано09.04.19 00:39



В активната политика до Румен Радев ще има друг човек. Хеш на името му:

3F73FDB7F51DA48E7CCFC39BD97DF967CE11DF343A741440E0247F9A785246C792D372A5776B3D1565E5CA9E47F27136C23A7F4166A9BE6C49E31006FA12DDE1

Ще видим дали съм пророк.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема изкара два мандатанови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано09.04.19 07:46



което за в България си е успех.
Сигурен съм, е и той е обявявал много пъти вето, но не си спомням тогава да нападаше така министър-председателя и министерския съвет.



Тема Re: борбата с корупцията 2нови [re: DannyDeVito]  
Автор headhunter (Z-95)
Публикувано09.04.19 11:47



Бих добавил, че и много хора, които вече не могат или не искат да се борят с вятърни мелници, просто гласуват с краката си.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема Re: борбата с корупцията 2нови [re: headhunter]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.04.19 13:47



хората търсят просто по-добър живот, много малко са отишлите си заради протеста си от корупцията в България. Корупцията ражда по-лош живот, да, при това положение спомага вземането на това решение.



Тема Re: борбата с корупцията 2нови [re: DannyDeVito]  
Автор Protostrator (ентусиаст)
Публикувано09.04.19 16:22



Мислам дека ова важи на многу други места, посебно во Балканот.
Но има ли некоја разлика во корупцијата во Бугарија сега и пред 10 или 20 години? За социјализамот не прашувам, тоа не е споредливо.



Тема ще започна със споредуваненови [re: Protostrator]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано09.04.19 19:44



Живял съм 40 години в социализма, дал господ, живея и 30 години след това.
Не знам как е на македонски кълна (проклинам те), но кълнененето преди преди 1990 година беше: Да ти умрат връзките. Няма телевизор, няма бира, няма кока-кола


Ще продължа с промяната. БКП падна от власт, изчезнаха и железните хватки, с които тя поддържаше реда и се появи... анархията и мафията.
Ако искаш вярвай, ако искаш не. Няколко години след падането на БКП аз не виждах катаджии (собракяйци) по пътищата.
Първото правителство на СДС беше свалено чрез преврат, организиран от Желю Желев (от СДС) и Ахмед Доган. Сам се сещаш, че тук участваше бившата ДС (УДБА на македонски).
В момента няма взрив на корупция. Има медийна атака срещу ГЕРБ.
Както например една година средствата за масова информация обявиха, че в печатницата в Костенец има много бюлетини, неразпратени по местата за избиране. Мая Манолова (сега обдусман на България) заяви чрез медиите, че това е план на Бойко Борисов да фалшифицира изборите. Той ги загуби.
Та случващото се в България не е загадка. То е каквото се случва навсякъде по света.

Редактирано от mak ot Sofia на 09.04.19 20:12.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано09.04.19 20:23



Та случващото се в България не е загадка. То е каквото се случва навсякъде по света.

Делянчо... бум. Изгърмя поредния бушон. Загадка е още колко дни ще удържи властта мафията ГЕРБ.



Тема Успокой сенови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано09.04.19 20:35



Нищо на този свят не е вечно. Дори слънцето. За съжаление и човеците сме временно явление.



Тема Re: Успокой сенови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано09.04.19 20:45



И ГЕРБ не е вечен. Както беше и НДСВ. Само Корнелия е вечна. Огледай се за нови кумири...



Тема Борбата в СССР (РФ)нови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано09.04.19 20:52



срещу вредното влияние на буржоазната пропаганда


Корнелия е скандалджийка

Редактирано от mak ot Sofia на 09.04.19 20:53.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 08:48



Колко дни?
Ако е преди Димитровден, ще се поучудя...



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.04.19 10:07



Колко дни?
Ако е преди Димитровден, ще се поучудя...


Колкото каже РСЕ



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 10:14



Кой, да го €б@ е РСЕ?



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.04.19 10:18



Радио Свободна Европа. Оттам тръгна да се разплита чорапчето "Апартаментгейт". РСЕ даде недвусмислен сигнал, че Америка е вдигнала ръце от Б. Б. и шайката му. Вече не е техен кучи син. Търси се алтернативата му (нов кучи син). Това засега е по-трудната част щото и мераклии за нови спасители няма (Славчо се оттегли, Марешки не става)



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 10:35



Като каза "спасител" - това ми е ясно още от Виденово време, като каза "недвусмислено" - още няма недвусмислен такъв.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано10.04.19 10:51



Ох, Марешки много иска, та чак му се реве.
То не беше "борба с картелите", то не беше "сами запълваме дупките във Варна", ама нещо не го викат на молитвени закуски, не знам защо.
А човекът е готов на много, ако не всичко.



Тема Важниа вапрос енови [re: mak ot Sofia]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано10.04.19 11:07



каде е Ромина ?



Тема Re: Важниа вапрос енови [re: SashetoBE]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано10.04.19 11:13



Помислих, че се притесняваш за Тасевска:





Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: Darkages]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано10.04.19 11:21



Защо ли си мисля, че отвъдокеанския господар ще заложи на някаква формация на Румен Радев? Това че е човек на БСП и Решетников е само прах в очите. Да беше руски кон, немаше Гундяев да го унижи така...



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор persone (върховист)
Публикувано10.04.19 11:26



Точно.





Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 12:57



Тоя е "инсанкътлънда" - по липса на по-подходящ лампазлия на съответната възраст.Не ме кефи - излъчване, изказ, глас...



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано10.04.19 13:11



Имаме участник познал верния отговор.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано10.04.19 13:14



Тя и баба така си избираше за кой да гласува, за който имал по-хубави бузки.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 13:23



Я у лево, майна!
Съскащ глас, дървен изказ, дървено излъчване...Не ме кефи.Ламбо го нарече "малко катил", в смисъл способен да се " изтропа" на метеното.Плюс това, което е говорил, без да е предварително подготвен.Ти как, аджеба, преценяваш хората?



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано10.04.19 13:30



Хитлер е имал много добър тембър...



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 13:51



Не извъртай ! Румен ВИ Радев има видими кусури и не е по-харизматичен от Цецко или Цецка.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор mulcho ()
Публикувано10.04.19 14:22



,,Румен ВИ Радев има видими кусури и не е по-харизматичен от Цецко или Цецка."

---------


А защо трябва да е харизматичен?



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: mulcho]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 14:27



А ти досега не научи ли, че най-излишният въпрос е "защо"?



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано10.04.19 15:10



Опак човек. Но ти си го знаеш.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано10.04.19 16:48



Румен Радев е човекът!

Виж какъв номер извъртяха на Нетеняху - един генерал регистрира партия и вчера го би на изборите. Същото ще стане и у нас.





Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: croesus]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано10.04.19 17:57



Ми не го би, твърди, че го е бил, но накрая Нетаняху ще направи кабинета май....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: croesus]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 17:59



Ако е така - да - с изграждане и регистриране на партия и явяване на избори - това е начинът.Иначе българската президентска институция си има предостатъчно правомощия.



Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.19 18:01



Ами нали сме клуб Македония...





Тема Re: ще започна със споредуваненови [re: Shtrkot]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано10.04.19 19:42



Вчера и Нетаняху се похвали, че бил бил, ама се оказа, че не е така. Гледах сега неокончателните резултати: 35 на 35 са.



Тема Звъучи като виц...нови [re: mak ot Sofia]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано19.04.19 19:46



... но май са отсвирили Вальо Златев....
Ми направо ми се къса сърцето, както казваше Антон Радичев:



Редактирано от Darkages на 19.04.19 19:47.



Тема Re: Звъучи като виц...нови [re: Darkages]  
Автор mulcho ()
Публикувано19.04.19 20:02



Дали е разумно да крадеш от такива чорбаджии? Току виж сервирали сандвичи с полоний.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.