Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема колко е вярно не знамнови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 13:16



но ББ бил казал, че неговите университети са хората, които охранявал





Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано27.03.19 16:00



В България няма корупция. Това са инсинуации на БСП, които искат да спрат евроатлантическото развитие на България. Най-вероятно тезата за корупцията в България е разработена от ген. Решетников, по заповед на Путин. Пълна хибридка ти казвам.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: persone]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.03.19 17:51



Скоро гледах един клип как източноазиатските тигри са забогатяли. В него между другото се казваше, че през 60те и 70те в Япония е била страшна корупция. Същото се отнасяло и за Южна Корея през 80те и 90те. Обаче умни хора са успели да я канализират само до ВПК и обществените поръчки. В реалната икономика, особено в браншовете, които генерирали износа, била нищожна.

Такова чудо, да си платиш данъчни, прокурори, съдии и милиция, за да затрият бизнеса на конкурента ти, японците и корейците не са виждали. А тук корупцията започна именно с това. ГЕРБ я доведоха до кулминация, като дори организираха "наддавания" между конкуренти, кой ще предложи повече, за да затрият бизнеса на другия.



Тема аз пък мисля,нови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.03.19 18:14



че в България има корупция. Но случаят с евтиният апартамент на ЦЦ си е жива предизборна пропаганда



Редактирано от mak ot Sofia на 27.03.19 18:15.



Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.03.19 18:45



Каква пропаганда бе колега? Цацурко няма как да покаже , че разполага с 1,5 млн. лв. колкото струва реално апартамента. Просто няма толкова официални доходи през целия си живот. Е, злите езици казват че той е вече милиардер в зелено ама какво го грее?



Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано27.03.19 18:47







Тема Re: аз пък мисля,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано27.03.19 18:57



Сделката е сключена по документи при стойност от 627 евро на кв. м., но според данни на „Артекс“ пазарните цени за апартаменти в сградата, която всъщност е сграда на годината за 2017 г., са от 2600 до 3500 евро за кв. м. Тоест, Цветанов е придобил апартамента формално на цена приблизително 5 пъти по-ниска от усреднената пазарна цена, която е 3050 евро за кв. м., което прави разлика от по около 4750 лв. на кв. м., или общо с около 1,5 милиона лв. по-евтино. Не е ясно колко струва асансьорното съоръжение, което е персонално и стойността му също следва да се добави към цената на имота. Документално имотът е придобит на стойност равна на неговата данъчна оценка. Това е най-ниската възможна стойност, върху която законово може да се начисли данък, при продажба на даден недвижим имот, което поражда съмнения за възможна данъчна измама.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: jingiby]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.03.19 19:15



Прероденият Пиночет Франков Хитлеров засега е пълно фиаско.







Тема Re: борбата с корупциятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.03.19 20:34





И от такива хора (назначени от ?) ще очакваме да преборят корупцията.



Тема Re: борбата с корупциятанови [re: jingiby]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.03.19 21:08



+1000

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.