Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема аз телевизия много не гледамнови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано12.03.19 19:21



или като гледам гледам така: Лежа си на кревата и през 2 секунди прещраквам следващата. Та при днешното щракане стигнах до извод: Повечето от българските телевизии са антиамерикански настроени.
Та ми хрумна да попитам: Виждате ли някаква връзка между антиамериканско-настроените телевизии и анти ББ телевизиите?
За да се направя на умен мога да задам въпроса и така: Какъв е коефициентът на корелация?



Редактирано от mak ot Sofia на 12.03.19 19:33.



Тема Re: аз телевизия много не гледамнови [re: mak ot Sofia]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано12.03.19 20:42



Според мен повечето от телевизиите отразяват обществените нагласи, а те са антиамерикански. От друга страна масите подкрепят Б.Б. Както самият той казва: аз съм прост и вие сте прости и затова се разбираме. С други думи: прост народ - слаба държава. Иначе младите хора у нас според днешните новини обичат да не правят нищо, не обичат да четат и ги мързи да гледат. Ех, живот...





Тема Re: аз телевизия много не гледамнови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано12.03.19 20:43



Ако ходеше щеше поне да ти падне ябълка на главата....





Тема ами етонови [re: jingiby]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано12.03.19 20:51



според днешните новини обичат да не правят нищо, не обичат да четат и ги мързи да гледат.
Но освен от новините аз научавам за обикалящият ме свят и от собствен опит. И съвсем не мисля: Младите днес млади ли са? Ех, ние какви млади бяхме?


Искам да кажа следното. Дори с подбора кои новини да покажеш и други да прескочиш вече изразяваш мироглед. А журналистът учи, че при предаване на съобщение трябва да подтиска соственото си мнение

Редактирано от mak ot Sofia на 12.03.19 21:33.



Тема аз съм от по-старитенови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано12.03.19 20:53



Младите ходят и си гледат смартфоните





Тема Re: аз телевизия много не гледамнови [re: jingiby]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано13.03.19 08:44



Кошмар е да ви кажа! Не знам при вас как е, около мен всичко живо мрази та се къса. Това да слушат и повтарят как и какво говорят американците, голяма мъка. От зор не спират. Дадеш на детето ай-падче, уж не от най-гадните, ама докато не го строши не му пада от ръцете. А това компютърче - да не види! Бой по клавиатурата, бой по клавиатурата! Веднъж в самолета седна до жив американец и два часа нито веднъж не спомена за чичо им томовата колиба. Само Холивуд та Холивуд.
Баба му същата. Като научи що е то Вайбър, Ентър и Гугъл, само "влез", "влез", "влез". От омраза забрави да плете чорапи, от ю-туб научи дантелите. Клюката иде по вайбъра, няма я добрата, стара паважна пейка вече.
Това жена ми пък, в дънки да не влезе. Къса ги с ненавист и само за още пита. Като седнем вечер и като се почне - пусни тоя филм, дай тази песен, какъв е грозен тоя Брадли, каква е гарга тая Гага.
Викам, дайте ми Ани Салич малко бе, хора! Не - искаме от гадното, омразното. Дядо казваше: Като се научи кучето да яде лайна, стават му деликатес. Окучи се народа. Одъртяхме вълците и станахме за смях на кучетата.



Редактирано от leyte на 13.03.19 08:47.



Тема нещо, което е повече за отдел вицовенови [re: leyte]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано13.03.19 09:10



Монархо-фашистката власт докара България до ръба на пропастта. След 9ти, под ръководството на БКП, народът смело тръгна напред.



Тема Re: аз телевизия много не гледамнови [re: mak ot Sofia]  
Автор persone (върховист)
Публикувано13.03.19 09:18



По принцип по телевизиите дават новини остарели от един до два дена вече публикувани в интернет. Да се осведомяваш за света от телевизиите е живо губене на време и е безмислено.



Тема Re: аз телевизия много не гледамнови [re: leyte]  
Автор persone (върховист)
Публикувано13.03.19 09:19



Айпадчетата и компютърчетата се произвеждат в комунистически Китай. Така че антиамериканизъм в случая не би трябвало да има. Чист антикомунизъм.





Тема нали се правят проучвания за всичконови [re: persone]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано13.03.19 09:26



Моите съграждани ми се издигнаха в очите, като бяха заявили, че на телевизия не вярват






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.