Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.02.19 20:49



Защото това е международно установеният ред и всичко различно от това обикновено е с цел натиск за взимане на решение, което не е напълно в синхрон с правните норми, а е по-скоро политическо.
А аз все повече се надявам някой ден да се стигне до нов истински Народен Съд.



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано15.02.19 20:55



Явно са търсили по-голяма ефективност, а защо не и ефект. Нищо чудно на дипломатичски език да са обяснили на ББ, Цацаров, шефовете на ДАНС и БНБ, че са боклуци и да внимават какво правят. Виж главният прокурор как започна да се обяснява. Боко до последно не видя доказателства, за ролята на ГРУ при опита за убийство на Скрипал, също така всички наши пробити институции си затраяха на информациите за руска намеса от България в Церна Гора и Македония. Какви данни, какви съответни служби?

***


Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано15.02.19 21:03



Добре, да, аз се надявам никога повече да няма подобно нещо. И този международно установен ред си го измисли сега. Къде го пише?

През изминалите дни виждам друго (макар да мешам две теми). Един посланик излиза и публично отговаря на анонимни въпроси. Очевидно подбрани по усмотрение. Очевидно без "Политическо съгласуване" за каквото апелираш. Съветва и оценя решения и правов ред на страната домакин. Това за мен е обидно!

Друг посланик, съвсем открито и пред всички влиза в държавни институции, с правото си освен на всичко, то и на свободен гражданин и човек. Същите права, каквито имам или бих искал да имам. Обсъжда конкретни, правни въпроси. От значение за правния ред в страната. Това за мен е достойно!

Е, извинявай! Харесвам повече свободния полет на белоглавия орел, отколкото да рева и плаша хората в гората като сибирска мечка. Отговаря ми на натюрела.

Редактирано от leyte на 15.02.19 21:04.



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.02.19 21:13



Достатъчно добре им обясняват доста неща. Проблема е че това което им обясняват не е за да се въведе ред у нас, а за да ги държат в зависимост. Лична зависимост, която позволява на нечий посланик, да се държи като генерал-губернатор.



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано15.02.19 21:17



Пак знанието на "посветените"...

Е, поне не се крият, ето, можеш да изразиш мнение.
Сто пъти предпочитам така пред тайните работи и полит договорки с родните властващи.



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.02.19 21:28



А бе вие с тузлията ще ме уморите. Това ли е достижението на 30г. преход? "Ето, можеш да изразиш мнение, можеш да пътуваш свободно". Аз ли имам високи критерии към вижданията за държавност или вие нямате какво друго да кажете?



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано15.02.19 21:38



Цинизмът е излишен. Но някога и на него нямахме право.

Бащите на демокрацията казваха, мразя, когато изразяваш мнение, но сто пъти бих умрял за правото ти да го правиш.

Редактирано от leyte на 15.02.19 21:39.



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.02.19 21:43



Найш кво излиза? Не сте мечтали за свобода и демокрация, а за смяна на един господар с друг. Може и да не сте го мислили така, ама така се получава в крайна сметка. Позволи на моето поколение, поне да помечтае за равноотдалеченост от евроазиатски и задокеански "приятели".



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано15.02.19 21:46



За съжаление (единствено мое, може би) тук няма какво да възразя. Борбата винаги е била за душите и сърцата, живота на младите!
Не знам кой ще надделее, но те заклевам да се грижиш за сина ми


Него гледам да възпитам без нужда да се плашат другите.



Тема Re: Посланикът на САЩ отиде и в БНБнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.02.19 21:54



Убеден съм че сина ти си е много добре и без да има досег с тъмен балкански субект като мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.