Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Quo vadis, Bulgariaнови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано06.02.19 10:09



Съчинение.
Реших да използвам известна фраза и излезна, че съвсем не съм първият, който я избира. И Иван Михайлов я е използвал, други също.
Причината да споделя изведнъж появилата се у мен тревога е следната. Ходих на доктор и пред докторските кабинети обикновено има опашка от чакащи. Обикновено си мълчат, ама понякога си и говорят. Аз главно подлушвах и докадвам: 100 % от споделящите казваха: Колко хубаво беше едно веме, по времето на бай Тошо.
Много се притесних за бъдещето на България.
Вярно е, че има и смекчаващи вината обстоятелства. Старите хора обикновено се оплакват от здравето и ходят по доктори.
По този сучай един виц, който чух от кадиоложка: В поликлиниката една баба пита друга баба. Какво стана Пенче, цяла седмица те няма. Остави се, бях болна.

Редактирано от mak ot Sofia на 06.02.19 10:17.



Тема Re: Quo vadis, Bulgariaнови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.02.19 10:19



Аз главно подлушвах и докадвам: 100 % от споделящите казваха: Колко хубаво беше едно веме, по времето на бай Тошо.
Много се притесних за бъдещето на България.


Колега, споделящите са от миналото на България. Бъдещето на България е друго - да бъде пудел на САЩ и на правилните сили.



Тема ти си старецнови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано06.02.19 10:32



обичаш да се самооплакваш


Аз все пак не живея изолирано и съм чувал пък млади хора да казват: Ама аз не гледам български телевизии



Тема специално за тебнови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано06.02.19 10:36



Ако не искаш да бъдеш наковалня, бъди чук!
Предполагам, че си я срещал тази крилата фраза.





Тема Re: Quo vadis, Bulgariaнови [re: mak ot Sofia]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано06.02.19 10:37



Хубаво е било, като си бил на 20-30 години, а сега си на 70-80. Нормално е да е така.

По същия начин за мен са "хубави" ненормалните 90-те години на 20-ти век. Като се замисля -рационално погледнато нищо хубаво нямаше в тях, но пуста младост - носталгия понякога ме наляга.



Иди и виж как децата на тези 70-80 годишни носталгици си резервират билети за почивка на Малдивите посред зимата и ги жали тогава колко е кофти днес да живееш



Тема Влизат баба и внучка [re: mak ot Sofia]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано06.02.19 10:39



в аптеката.
Бабата казва: молја ви едно прахче Дурекс ?
Аптекарката гладе зачудено !
Внучката: Фервекс бабо, фервекс .

Редактирано от SashetoBE на 06.02.19 10:40.



Тема демокрациятанови [re: goga]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано06.02.19 10:42



Тя е нещо лошо като НАТО





Тема Re: демокрациятанови [re: mak ot Sofia]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано06.02.19 10:43



На тая специално толкова й даде - че не е истина

Станаха милионери и крупни капиталисти. И все се оплакват.

Като Йончева. Горката.



Тема защо не в Москванови [re: goga]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано06.02.19 10:48







Тема стара случканови [re: SashetoBE]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано06.02.19 10:53



В МВР имаше и институт. Правели напръскване с неизмиваема боя при счупване на прозорец. Най-добре се пръскала боята, ако е в презерватив. Отива старшина в аптеката: 100 презерватива. С фактура. На чие име фактурата? МВР. От опашката се чува: Тия до вчера биеха, сега ще започнат и да... Да, ама ще ни и пазят (добавила бабичка)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.