Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Фантастическая четвёрка  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано20.11.18 00:48



1. Иво Христов
2. Пламен Пасков
3. Павел Серафимов
4. Костадин Костадинов

Това е авангардът на проект за нова псевдопатриотична структура, където Кремъл си е фокусирал ресурсите. Този път търпеливо се изковава автентична руска маша за упражняване на контрол, от висок ранг.

Първите трима са 24-каратови руски къртици. Не са произволни творения на нашенската реалност.

Основните цели са:
1. Провеждане на антизападна политика в Република България, в много направления.
2. Предотвратяване на съприкосновение между дунавски българи и българи на територията на Руската Федерация — най-вече татари, чрез преиначаване на историята и насаждане на погрешни вярвания.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано20.11.18 07:09



Сега уточни за кой Иво Христов става дума? Изненадам съм за твърдението относно втория (а третия не съм го и чувал).

П. П. А за втората точка и аз бих работил без да съм член на тяхния клуб по интереси.

Аман от татаризми...



Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано20.11.18 08:05



Интересно ми е от къде ти е източника, но с трима от четири съм напълно съгласен. За Костадинов, специално, отдавна съм чул.



Тема към тази Великолепна четворканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано20.11.18 10:13



мога да добавям. Корнелия Нинова и Волен Сидеров. Оставям на друг да я допълни до Великолепната седморка





Тема Re: към тази Великолепна четворканови [re: mak ot Sofia]  
Автор leyte (ентусиаст)
Публикувано20.11.18 10:28



А до Али Баба и 40те разбойника може ли?



Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Orphey (Liricus)
Публикувано20.11.18 10:41



Цел номер 1 очевидно означава: Намаляване на безропотната зависимост и слагачество от запада, при запазване на приоритетите. Това което правят Унгария, Полша, Чехия. Естествено за лакеите по душа това изглежда страшно и еретично, как няма да се подчиняваш безропотно на господаря.

Цел номер 2 също я харесвам: ако някой се счита за татарин, аз не съм.

Така че аз бих се присъединил към тях, или поне ще ги подкрепям.



Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано20.11.18 10:52



В подкрепа на твоите думи в нета попаднах на клип пуснат от профила на Пламен Пасков и съдържащ интервю с Иво Христов от 12.11.2018 г. Пускат си къс пас.





Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано20.11.18 11:03



Основните цели са:
1. Провеждане на антизападна политика в Република България, в много направления.
2. Предотвратяване на съприкосновение между дунавски българи и българи на територията на Руската Федерация — най-вече татари, чрез преиначаване на историята и насаждане на погрешни вярвания.

По точка 1. България не е западна страна и никога няма да бъде по доста причини, които са непреодолими. Аз самият съм анти-Путински настроен, но Русия е незаобиколим фактор в Българската политика. Както и Турция между другото. Ролите на Западна Европа и САЩ в момента придобиват различни измерения, така, че проблемът е доста комплексен и е нужен прагматичен подход от гледна точка на националния интерес.
По т. 2. Никакви българи на територията на Руската федерация няма и не са съществували, ако изключим СССР, където бяха Бесарабските, които днес са в Украйна и Молдова. Аз не се отъждествявам нито с прабългари, нито с татари, нито с чуваши, нито с хунзи или с други извънземни. Подобни идеи са налудничави и това го мисля съвсем сериозно...

Редактирано от jingiby на 20.11.18 11:06.



Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: Orphey]  
Автор leyte (ентусиаст)
Публикувано20.11.18 11:07



Успех другари!



И на кое "сме се сложили"?
Извинявайте, че ходим да печелим на Запад, а не на Изток.
Извинявайте, че си купуваме немска кола с годишна заплата, а не руска с петгодишна.
Извинявайте, че научихме и Вашите деца на английски, немски, френски, а не на руски и китайски.
Извинявайте, че сега те искат да учат на Запад, а не на Изток.
Извинявайте, че четем книгите на запада, че нищо не идва от Изток.
Извинявайте, че държим парите си в долари и евро, а не в рубли.
Извинявайте, че живеем по-добре от руснаците през последните 100 години.
Извинявайте, че работим в успешните западни фирми, а не в губещу източни.
1000 пъти извинявайте!

Съзнаваме напълно, че сме загубеняци, 80%дебили и т.н. Моля Ви, позволете да си останем такива! Не ни пращайте боегаловки!

Надявам се положихме основите на общественото помирение

П.п. Понеже Сидеров е на мода, а и Пеевски питаше "- На мен кой ще ми се извини"...



Тема Re: Фантастическая четвёрканови [re: leyte]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано20.11.18 11:12



Извинявайте, че живеем по-добре от руснаците през последните 100 години.

Ако провериш статистиката от индекса за човешко развитие на ООН от последните 10 години ще видиш, че сме винаги след Русия и последни в ЕС.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.