Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Препоръчвам  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.11.18 11:40



едно прекрасно интервю на Любиша Ристич. С някои от детайлите може би не се съгласявам или не ми харесват, но като цяло - поздрави на Васко Евтов че успя най-накрая да направи едно хубаво предаване.





Тема Ах Љупчо Љупчо....нови [re: DannyDeVito]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано19.11.18 12:59



ај това че полека го јаде алцхајмера не мога да му приговорам .... но зашто не е искрен , дури и денес , след толкова време !?

Ето едно интервју кадето говори много поискрено:



“Ако на македонизма днес помислите му бяха чисти...“

Редактирано от SashetoBE на 19.11.18 13:00.



Тема Re: Препоръчвамнови [re: DannyDeVito]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано19.11.18 13:11



...поздрави на Васко Евтов че успя най-накрая да направи едно хубаво предаване.

знаех си, че си му тайничко фен...



Васко Ефтов има съвсем друг подход като интервюира българи и като прави емисии със други националности. Така че да се съди за професионалноста му само от този ъгъл е малко малко

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Препоръчвамнови [re: DannyDeVito]  
Автор bash_bugarash-41927 (мин. на проп.)
Публикувано19.11.18 13:28



Ефтов по-голям сърбин от сърбина - от 150 години имало само два вируса, които морят Балканите - Велика България и Велика Албания



Редактирано от bash_bugarash-41927 на 19.11.18 13:31.



Тема Re: Препоръчвамнови [re: JovanDamaskin]  
Автор bash_bugarash-41927 (мин. на проп.)
Публикувано19.11.18 13:30



С югословените винаги води раздумка на кафенце и бяло сладко като със старо гадже. С българи винаги е наежен като уличен котарак...



Тема Re: Препоръчвамнови [re: bash_bugarash-41927]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано19.11.18 13:56



е как няма да го кажи това тоя олигофрен - та нали и двете са насочени срещу майка му югославия.



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Ах Љупчо Љупчо....нови [re: SashetoBE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.11.18 14:11



Ами аз не съм специалист, дори тоя човек за първи път го виждам. Просто ми направи впечатление премерените изказвания, укротяващи бесният блясък в очите на Васко като заговори за България.





Тема Re: Ах Љупчо Љупчо....нови [re: DannyDeVito]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано19.11.18 14:27



Србето си живее с великосръбския шовинизъм и обяснява как Югославия трябвало да пребъде, как сърбите там си били супер, как Балканската федерация била отговор на всички тежнения на балканските народи, как Република Српска, Македония и Косово са територии, които никой не брои за живи.
Да слушаш изкуфял човек как говори неща, които са умрели още 1980 г. не е баш свето откровение според мен. Парадигмата на титовия югославизъм не е изживяна явно.
Ама пък да гледаш Васко Ефтов да слуша тия глупотевини и да кима разбиращо без една критична дума да каже и ти става ясно колко му е нивото на уж "интелектуалният" елит на Бановината (мда - повече от явно е, че с подобни "мислители" Македония си е още там некъде в 1933 г.)
Чудно и младите ли македонци не проявяват никаква реакция спрямо очевадно великосръбските постановки изповядвани от техните православни "братя" от Сърбия???



Тема Re: Ах Љупчо Љупчо....нови [re: ludo-mlado]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.11.18 15:22



Не ги свеждай и не ограничавай нещата до Югославия, казват се наистина верни неща. И на мен ми идва в повече това благовеене пред Тито, но обикновено като слушам игнорирам това което не ми харесва и се концентрирам на важните неща. А човек казва много верни неща - и за насраните ни държавици с насраният ни национализъм и за великите сили и за Македония и за химерната балканска федерация и т.нат.



Тема Re: Препоръчвамнови [re: JovanDamaskin]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.11.18 15:27



Вие пък не давате човек да сподели нещо. Представи си, че ми е кеф да го гледам как злобее и се гърчи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.