Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема имам питане.нови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано01.11.18 19:28



към клубарите.
Корнелия къде зяпа, а не поиска оставката на ББ, защото един мъж убил жена си.
Слушах (и естествено не запомних) колко мъже в България убиват жените си. А на бройка бяха повече от мутрите (така у нас наричаме гангстерите).
Аз мисля, че в България трябва да се промени мярката за най-голямато наказание. В момента то е 25 години.
Има една много разбойническа държава. САЩ. Чувал съм, че там има присъди от да речем 324 години затвор. Да не говорим, че има и щати, където се прилага електрическия стол



Тема Re: имам питане.нови [re: mak ot Sofia]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано01.11.18 19:47



В 31 щата все още има смъртно наказание, макар и присъдите да намаляват всяка година.
Тоест в почти 2/3 от щатите изпържването ти е сигурно, което май е доста ефективна превантивна мярка.
Веднага се сещам какво се случва почти всекидневно тук напоследък. Но нападение над униформен там не стига до стола, знаеш защо.



Тема имаше случайнови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано01.11.18 19:47



по времето когато мин.председател беше Иван Костов, когато опозицията моментално поиска оставката му. Тогава бяха използвани таксиметровите шофьори. Защото убитото дете беше дете на таксиметров шофьор.

Редактирано от mak ot Sofia на 01.11.18 20:09.



Тема знамнови [re: Darkages]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано01.11.18 19:49



Към униформеният било насочено оръжие. И униформеният действал в условията на неизбежна самоотбрана.
ПП https://www.youtube.com/watch?v=APWhx97QvxE
депюти дефенс



Редактирано от mak ot Sofia на 01.11.18 20:13.



Тема Re: имам питане.нови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано01.11.18 20:36




Прочетох, че в Германия бройката е по-голяма.



Тема Re: имам питане.нови [re: mak ot Sofia]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.11.18 22:46



Прави ми впечатление смешната присъда за психически тормоз. Психическият тормоз произвежда психически увредени деца, които при всички случаи ще възпроизведат същото под някаква форма.

Народът му вика "крушата не пада по-далече от дървото", а психолозите — "поведенчески модели". Двояко и яко доказано.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: имам питане.нови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано02.11.18 18:46



Бе за малко главата му да фръкне в Брюксел когато убиха журналистката в Русе, че вече го вземат за лъжливото овчарче . И то от далеч по чаровната танте....



Редактирано от torlakov-93629 на 02.11.18 18:48.



Тема добре, че имаменови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано02.11.18 19:29



такива добре осведомени членове на клуба, за да ни осведомяват какво става в Брюксел.



Тема Re: добре, че имаменови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано02.11.18 22:36



Какво унижение; да размиташ за една обикновена мутра. Извади си главата от пясъка, или поне не се излагай с тъповати забележки . Добре, че има все пак некой и от БАН да вдигне палче за бай хуй.



Редактирано от torlakov-93629 на 02.11.18 22:38.



Тема Re: добре, че имаменови [re: torlakov-93629]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.11.18 23:43



Да не би да вярваш, че бай ти хуй е платил на бай ти мангал да изнасили и убие Виктория?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.