Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво стана с Драги Каров?  
Автор nord000-154744 (старо куче)
Публикувано04.09.18 18:08



Нищо не се чува за него.Един път съм се виждал с него и сме разговаряли.Беше с негови братовчеди,но много отдавна.



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: nord000-154744]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.09.18 17:31



Драги Каров е пич.
Див петел, но не (умишлен) провокатор.
Солов играч.
Преди 3 г. на Илинден в Смилево се явява с плакат " Не на паспортната мафия!" и оттогава били скарани с Каракачанов.



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано05.09.18 17:41



Драги Каров ми е казвал, че се познават с Каракачанов от 88г. Доста интересно ако е вярно.



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор nord000-154744 (старо куче)
Публикувано05.09.18 20:00



Нашите дават паспорти на всеки,който плати и го получава бързо.Че си е мафия,мафия си е.Много пари се вадят.То си е кокошка,която снася златни яйца.Куцо и сакато от Македония,дето нямат българско самосъзнание,получават български паспорти за Западна Европа.А Каракачанов да не би да е монополизирал македонския проблем?Ами то с кого не е скаран Каракачанов?



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: nord000-154744]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.09.18 21:51



Тогава не съм бил в Смилево, а мой приятел.Той ми каза за Драги Каров, плаката му и че оттогава нещо с Каракачанов не се имат, а за какво точно - те си знаят.



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: nord000-154744]  
Автор Ганьо Балкански (ентусиаст)
Публикувано05.09.18 22:15



Българското самосъзнание го няма в изискванията. Иска се български произход, а те обективно си го имат.



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: Ганьо Балкански]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано05.09.18 22:28



По-точно документ за български произход. Малка част притежават някакъв екзархийски документ. Повечето тичат за удостоверение до съответното българско дружество. Странното е че България признава документ за български произход от едно единствено дружество от Струмица.



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: komitaO3126319]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.09.18 22:34



Добре, де, вместо тези глупави бумащини защо просто не ги накарат да рецитират изразително "Аз съм българче" и да качват записите в глобалната мрежа. Така няма да има хък-мък





Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: goga]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано05.09.18 22:43



По-добре ще е да пеят "България цела да е, има още осум дела, за да биде цела".



Тема Re: Какво стана с Драги Каров?нови [re: Ганьо Балкански]  
Автор nord000-154744 (старо куче)
Публикувано05.09.18 23:19



Сигурен ли си,че всички го имат самосъзнанието?Ще видим.Когато Македония влезе в ЕС,а опашките за български паспорт не намаляват,наистина ще го имат.Аз говоря за корупцията при даването на паспортите.И чакането с години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.