Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Есега наистина ште прегледамнови [re: torlakov-93629]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано10.08.18 19:41



прославутото интервју.

“Ако на македонизма днес помислите му бяха чисти...“


Тема Re: Есега наистина ште прегледамнови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано10.08.18 19:44



Влизаш в графара за всеки българин който първо прави нещо после чете инструкциите как се прави...





Тема Апсољутнонови [re: torlakov-93629]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано10.08.18 19:45



когато е Заев под вапрос. Ех, да беше перачка машина штјах да подхождам поразлично.

“Ако на македонизма днес помислите му бяха чисти...“

Редактирано от SashetoBE на 10.08.18 19:46.



Тема Уф уф уф ...даже и позле биланови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано10.08.18 19:47



работата...

“Илинденското востание е Македонско, ако некој граѓанин од Бугарија сака да го чествува – нека го чествува. “ !!!

леле мале... ја окакал максимално

какво да кажам сега ?

“Ако на македонизма днес помислите му бяха чисти...“

Редактирано от SashetoBE на 10.08.18 19:48.



Тема Има слухове че през цјалото временови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано10.08.18 19:49



е под силни психотропни терапии и повремено губи фокус ....аз всепак се надјавам да е само прост.

“Ако на македонизма днес помислите му бяха чисти...“


Тема Re: Да сме подиректни и појаснинови [re: SashetoBE]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано10.08.18 19:50



Илинденско востание било кренато поради инсистирањето на Иван Гарванов, непобитен Бугарин, кој како раководител на ВМОРО, во мај 1903 завршил во затвор поради Солунските атентати.





Тема Re: Да сме подиректни и појаснинови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано10.08.18 19:54



Провокатор са последното са върховистите , от предната 1902. В същност споменавето, че е македонско сега е голям подарък, който Зайо бързо и лесно може да изгуби с подобни изцепки. Но гъз глава затрива.



Тема не си чел достатъчно дедо Георгинови [re: SashetoBE]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано10.08.18 19:58



Там ни залови полицията (бел. от софмак - гръцката) и ни откараха в участъка. Намерихме там около 40 души наши въстаници от Костурско и Леринско. В участъка ни разследваха двама офицери. Първо ме запитват, дали зная гръцки и защо не зная. Аз им отговарям: “Не зная, защото не съм грък, а българин”. Те се учудват и казват: “Как така ти си родом от Македония и да не знаеш гръцки, когато Македония е наша и пр.” След това питаха кой ни е дал оръжие за въстанието. Казвам им: “Никой, с пари сме го купували от вас и гдето сме могли да намерим”. Те си останаха с убеждението, че аз не съм от Македония, а че съм български офицер. Не можаха да повярват също, че ние сме си направили въстанието. Казваха: “Български офицери като Сарафов и други направили въстанието, а не вие”. Още тогава схванах каква злоба и какви замисли се пораждат у гърците срещу нас, българите в Македония.

Редактирано от mak ot Sofia на 10.08.18 19:59.



Тема Re: Има слухове че през цјалото временови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано10.08.18 19:59



Аз пък си мисля, че просто се е надявал номерът да мине: в Македония пред вас говори едно, а като поднася венци в София или Благоевград - друго, но не толкова различно, че да му търсят сметка в Скопие.
Да, обаче, Бойко, колкото и да е далеч от историята, знае, че в България обявят ли го за модерно подобие на Георги Димитров - реномето му на държавник рязко ще спадне. Не, че толкова на Б.Б. му се ще да си разваля братския рахат със Заев, а от немай-къде размаха пръст. Той даже прекалено дълго мълча и се прави, че не чува и разбира какви ги дрънка Заев зад гърба му. Но стана прекалено. Неслучайно Борисов казва "да бъдат по-одбрани в приказките си". И отлага за неопределеното бъдеще ответната реакция.

Редактирано от goga на 10.08.18 20:01.



Тема Re: Има слухове че през цјалото временови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано10.08.18 20:09



Тук всеки криминален адвокатите му го обявявяват за алкохолик или наркоман да му изкарат малка присъда....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.