Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моята оценка за Красимир Каракачановнови [re: croesus]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано25.07.18 19:34



е по-скоро отрицателна. Същата е оценката ми и за Волен Сидеров, там дори мога смело да си призная - твърдо отрицателна





Тема Re: КРАСИМИР КАРАКАЧАНОВнови [re: croesus]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано25.07.18 20:05



Патриотите - Атака, ВМРО и НФСБ много говореха, докато бяха в опозиция: това ще направим, онова ще направим. Ето - сега имате вече 2 години реалната власт - какво реално направихте по патриотичните и национално-спасителни теми?

Насърчихте ли раждането на повече българчета?
Увеличихте ли доходите на масата българи?
Засилихте ли българщината в близката чужбина - Западни покрайнини, Македония, Егея и Бесарабия?

Че ако, сега, като сте на власт, на кривата ви ракета космосът й пречи, кога ще й помага?



Има отделни проблясъци, но като цяло - слабо представяне специално по национално-значимите теми, по които вървят денонощно лайкучките по СКАТ и Алфа.


Лаладжии в Бългаиря бол.

Редактирано от goga на 25.07.18 20:06.



Тема Re: КРАСИМИР КАРАКАЧАНОВнови [re: leyte]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано25.07.18 21:34



Сигурно е добър и човечен, обаче Бокаса го върза на къса каишка и сега му играе по свирката. Днес са го натоварили и

.



Тема Re: КРАСИМИР КАРАКАЧАНОВнови [re: croesus]  
Автор leyte (ентусиаст)
Публикувано26.07.18 09:07



Разбирам като цяло тезата ти. Не е до личността, а до личността в защита на каузата ВМРО и въобще националните каузи, в защита на които застават определени личности.

Нещо подобно дълго спорихме с баща ми. Той принципно от време оно физически не помася Слави Трифонов. На мен пък ми допадаше, че се намира кой да популяризира и пропагандира, ако щеш, определени важни национални и исторически теми, в това число и за Македония. Да, може да не е точния човек и начина да не е този (макар да го правиш с музика да няма нищо лошо). За съжаление никой друг не го прави или правеше в онова време.
После идваха, разнира се и полотическите тези, които тотално омазваха картината.

В този смисъл намирам Красимир за много малкото зло. Намирам за важно знамето да се вее, за да сбира хора под него. Добър лидер на каузата ще има рано или късно, стига тя да се поддържа жива. А в България коригиращи мнения за всеки ще има. Те също са полезни.



Тема Re: КРАСИМИР КАРАКАЧАНОВнови [re: croesus]  
Автор mulcho ()
Публикувано26.07.18 18:52



Потомствен доносник овладява известна обществена организация със сериозно имущество, дали някой го е насочил, помогнал да застане начело и продължил да упражнява контрол? Мисля да. Може би същите които дадоха път на криминалния тип от Банкя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.