Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема коментар за футбола и световните първенстванови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано12.07.18 11:30



Снощи мислех да напиша: Балканци на финала!
Но футбола е игра и не бива да се политизира.
Англичаните отпаднаха, но те май са единствените които го играят като игра. Англичаните почти не оспорват решения на съдиите, не им показват със знаци, че трябва да си сложат очила


А иначе бях за хърватите, защото съм против хегемонията, каквато и да е тя.



Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: mak ot Sofia]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано12.07.18 13:36



Не разбирам защо трябва да се радваме и да викаме за хърватите?
Че са Балканци? Освен че разбираме езика им, нищо друго не ни свързва (моля, нека пропуснем Анте Павелич и Черноземски).
Хърватите ни презират (като католици двойно повече), както и всички останали балкански народи, не се заблуждавайте.
В чисто футболен план бяха доста груби и агресивни, не че не заслужаваха победата, особено през втората част.
И да, харесвам Колинда.



Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Darkages]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано12.07.18 15:27



Е, хайде сега, трябвало да викаме за този или за онзи. То си идва от вътре. Много често в началото на мача съм за единия отбор, но ако другият ми стане по-симпатичен (по-добра игра, феърплей, самораздаване и т.н.), почвам да викам за него. Не съм фен на никой отбор, след като БГ не участва. А хърватите ми станаха симпатични заради отборната си играта и разбира се заради Св. Домагой Киевский. Иначе не съм забравил надменните им изказвания преди няколко години, преди един мач с България.

***


Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Amateur]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано12.07.18 15:58



Ами поне сред моите приятели във Фейсбук е голяма еуфория, всички са много радостни и едни постове с хърватски знамена, братя хървати... тук гледам има същия възторг.
Този Вида е просто един глупак, даже не заслужава коментар.
Според мен ( а май имаше и в правилника) трябва яка санкция за такива изцепки, както на онези албанци.



Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Darkages]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано12.07.18 16:13



Браво на братята балканци, които се имат за средноевропейци....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Shtrkot]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано12.07.18 16:28



Вида е с два доктората и един Нобел по физика, за това имаме пълното право да му се сърдим. По принцип е крайно невъзпитано да отговаряш на гостоприемство по този начин, пък и още повече хърватите нямат нищо общо в руско-укро свадата.


Симпатиите към хърватите са по скоро , че са славянски народ , балкански бит, прецаквани като нас самата Англия дори, и те са яли сръбски колай, прекалено далеч са да се сдърпаме за Ниш или Видин , тв а Загреб бе Запад преди 30 години, Мелания Тръмп е почти хърватка....причини безброй



Редактирано от torlakov-93629 на 12.07.18 16:40.



Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано12.07.18 16:40



А хърватите ми станаха симпатични заради отборната си играта и разбира се заради Св. Домагой Киевский.

Аз пък заради този маймуняк почти се бях отказал от хърватите... То и името му и физономията подсказват за някаква странна особеност:





Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Darkages]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано12.07.18 16:42



+1.



Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: cumanich126454]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано12.07.18 16:47



Единствено като подбуда може да е привидната сръбско-руска близост ; но хърватите отдавна решиха проблемите си по отцепване и обединяване. По скоро на негово място бих се притеснил относно рамото което удря Запада на мюсюлманите в Босна в общата държава и как някак си хърватите се обезличиха в нея.

Редактирано от torlakov-93629 на 12.07.18 16:48.



Тема Re: коментар за футбола и световните първенстванови [re: Darkages]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано12.07.18 20:44



И къде видя еуфория и възторг пък тук? Да, с изключение на едно полувреме, съм във възторг от играта на Хърватия! А за хърватите - нищо чудно някой хора там да страдат от леки (или по-тежки) постюгословенски психически отклонения, но комплексът, че цял един народ те презира също не е здравословен.

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.