Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 19.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да си оправиме сметките!нови  
Автор FaktorX (старо куче)
Публикувано27.04.18 04:08



Еми като аз не успјах да ве преврнам в това што сте а сте си Македонци, вие оште по млкау можете да прврнете некого да е булгрин с мала (б) нарочно. Штото Блгарин за мене не прилича да се наричаме, но нека е аз не сам ви Заев, ниту пак некој кои и да е аз сам ви човек кој ви писал от години и знае какво пише!
С други думи, мани политика, нека и Заев излезе некој велик политик којто ште обедедини балканите, нека етака. Но аз не го обичам поради, един факт, он мен ме хврли на буклука! Хора аз сам се родил като Македонец, като Македонец и ште умра! И на највеликите мки, и като умирам ште крешта че аз сам Македонец!
Аз като македонец днес трудно живеа, за мене в тази држава нема живот, аз сам такв и такв ште бда! Но мојата жена е взела Блгарски паспорт! не ве лажа, истина е, това което мојата жена се страмувала да каже пред мен, сега ни е едината крачка за достоинствен Живот! И ште кажете аз ве мрза! НЕ изопшто но никга нема да ви кажа че аз или моите деца се блгари това нема да го доживеете. Е сега ште си кажете еми те като имаат Блгарски паспорт и те самите ште си кажат, посебно ако се намерат като в твоето настроение! Тогава аз ште ви кажа прави сте! :)



Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: FaktorX]  
Автор mulcho ()
Публикувано27.04.18 04:56



Жена ти е сторила нещо срамно, но пък ще можете вече да поживеете човешки?
С какво си по различен от циганин сводничещ на съпругата си?



Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: mulcho]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано27.04.18 05:24



Според мен човекът си прави ташак с идентитетот.



Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: FaktorX]  
Автор longbore-126649 (бърборко)
Публикувано27.04.18 09:11



Некакво отчаяние лъха от този постинг...



Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: FaktorX]  
Автор leyte (член)
Публикувано27.04.18 09:35



Благодарим за мнението, винаги си добре дошъл да се поразговорим. Това, което казваш, се отнася, мисля, за има-няма 40-50% от българите - да кажеш: Аз съм македонец, дядо е македонец, баба е македонка, чинка, стринка, калтата, нунко, все едно. Трудно даже ще намериш българин, който във фамилията да няма поне един с потекло от Македония. Да си македонец в България винаги е било чест и гордост.
Нищо ново не казваш, даже е малко смешно, да ти кажа. Ако тръгне някой тук по улицата да се чука в гърдите и разправя на всеки какъв е, ще го приберат в болница.

Само за мъки недей да говориш! Ти и помен мямаш що е то мъка за македонеца. Ти казваш - да ме мъчат, не се променям. Ама никой не те мъчи! Ние казваме - мъчиха ни, както никой не е мъчен и пак не се променихме. Ти тая разлика не можеш да схванеш. Бежанец не си бил, сирак не си останал, не си виждал да гори къщата ти, да колят родителите ти, да бесят даскала и горят попа с църквата ти. С една бохча дрехи не си живял.
Затова, недей говори за мъки пред нас, че ще ти изсъхне нещо!

Майка България не прави разлика дали си шоп, тракиец, македонец, добруджанец. Всеки тук намери къща, служба, работа, поминък, имот, бъдеще. Никаква разлика с теб сега. Ти не си с нищо по-различен от нас, ако щеш кинезец се наречи, а децата си марсианци направи.

Я помисли обратно, дали в твоята днешна Македония мога така гордо днес да се нарека българин... Разбирам, че не се чувстваш добре там. То и на нас не беше добре с турци, сърби, гърци и болни букефали. Ама ако беше обратното, ти да си добре, аз да съм зле. Ти македонец и аз македонец, щеше ли да мога гордо да се наричам Българин в Македония и за това да ме уважават, да ми дадат къща, работа, имот?
Ние помним "Закона за македонската чест". Тая чест за нас я има само Майка България! На нея закон за нас не й трябваше, газена от войни и врагове само свободни в нея да се намерим.

Като македонци сме в темелите на българската държава, култура, изкуство, наука, история. Да не беше България, нямаше днес да ме има ни мене, ни тебе. За турци, сърби, гърци, албанци, цигани, власи, руси, немци, френци сме били все българи. За нас църква, книга училище нямаше и няма друго освен българското.
Днес, вярвам се намират достойни българи в Македония да влязат в темелите на днешната държава Македония. За да е жива Македония и добре да живеят македонците!

Една лична молба, на "нашенски": Манайте го то гръчки педер Сандо бре! Сопрете се бре! Да ни лагате наедно со най големиот гръчки педер во историята и во светот... Господ нема да Ви прости!
Ни срамите, не знам шо да кажам! Малце Ви се видеа хероите или не Ви се аресва дека "имало и бугари", па го фатихте и во!?
От сърце Ве молам!



Тема Земјакнови [re: FaktorX]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано27.04.18 11:58



дали сопругата зеде бг пасош пред или откако ја зема ?



Тема Евала за терпението тинови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано27.04.18 12:01



сега ми дива да те прегрнам (ништо општо с темата за педалите и проче)



Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: FaktorX]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано27.04.18 14:59



Фърли един бой на жена ти от мене....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: Shtrkot]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано27.04.18 15:58



Пернишка изневяра била - жена ти да ходи да я бие друг.



Тема Re: Да си оправиме сметките!нови [re: ludo-mlado]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано27.04.18 16:02



Верно ли....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.