Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: cumanich126454]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано24.04.18 15:25



Единственият партиен пленум на който съм присъствал бе учредителното събрание на ДСБ провело се през 2004 г. в зала "България"

Ама, това задача ли беше, или самоинициатива?





Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: cumanich126454]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано24.04.18 15:34



Остави ти дипломатите.
Волният ездач къв го търси в Крим или той случаЕно е в правителството, е така, щото ВМРО много държи на перхидридани леки жени?
И може ли да се отрече, че това правителство е бъкано с руски агенти?
Аааа, мда - сигурно ще искаш документ за вербовката, както и платежно нареждане подписано лично от Путин.



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано24.04.18 15:52




Волният ездач къв го търси в Крим или той случаЕно е в правителството, е така, щото ВМРО много държи на перхидридани леки жени?
И може ли да се отрече, че това правителство е бъкано с руски агенти?


Волният ездач не е част от правителството. Той е депутат ако не знаеш... А друг депутата (Гветан Гветанов) пък се изявява като най-войствен евроатлантик. Е, верно той атакува само Гумен Гадев...
---
Не ме карай зорлем да браня правителството на ГЕРБ щото винаги съм считал че то е вредно за България.



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: WlSP]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано24.04.18 15:54



Единственият партиен пленум на който съм присъствал бе учредителното събрание на ДСБ провело се през 2004 г. в зала "България"

Ама, това задача ли беше, или самоинициатива?


Колега, беше надежда, че нещо добро може да се случи. Но не би...



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: cumanich126454]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано24.04.18 15:56



Не ме карай зорлем да браня правителството на ГЕРБ щото винаги съм считал че то е вредно за България.
Сам си са вкарал в тия ла.на, щото най-големият успех на ченгетата от ДС е да подменят десните у нас с Б.Б., дето навсякъде е нацвъкал бивши ченгета.
Между ГЕРБ и БСП разликата са такива индоктрининрани льольовци кат теб.
Иначе тя е ясна - стрижат овцете, преразпределят манджата от ЕС, а иначе одат в Крим да го крепат на батюшката, щото не били част от правителството.
Ти въобще чуваш ли са кви глупости трескаш?



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано24.04.18 16:09



Между ГЕРБ и БСП разликата са такива индоктрининрани льольовци кат теб.
Иначе тя е ясна - стрижат овцете, преразпределят манджата от ЕС, а иначе одат в Крим да го крепат на батюшката, щото не били част от правителството.
Ти въобще чуваш ли са кви глупости трескаш?




Колега, струва ми се, че не те разбирам. Ако проследиш хронологията на моите мнения във форума ще установиш, че винаги съм заставал зад позицията си, че ГЕРБ е БСП2. Почти няма ГЕРБерист, който да не е бил комунист още от онова време.
----
А епитетите, които използваш спрямо моята скромно личност (льольо, трескащ глупости и т.н.) говорят за липса освен на възпитание, но и за липса на доводи...



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: cumanich126454]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано24.04.18 16:24



Според него, опасен за Русия е само Казахстан, Путин го потвърди наскоро, като определи Нурсултан Назарбаев, като най-способният държавен лидер от бившите съветски страни.

„Той успя да направи нещо уникално, да създаде държава, която никога не е съществувала, тъй като кзаците никога не са имали своя държава,“ заяви Путин, ясно давайки да се разбере какво мисли за нарастващия национализъм в Казахстан и целостта на тази държава.“






Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано24.04.18 16:27



Хайде да не преиграваме. Чак на съюз с Русия не. По скоро Бойко се опитва да балансира и да не е в крайност. За силното руско лоби тук е ясно, което е с дълбоки корени, но за 25 + години и Америкаците/Германците пуснаха доста политическо влияние. Ние просто сме на място и време в което не можем да си позволим остра реакция по каквато и да е външно-политическа тема. Пък и все пак нали се казва "дипломация" . Не мисля че методи на комуникация на Тръмп са норма.... напротив, но поне щатите могат да си го позволят, ние не.


Редактирано от osoitza-86326 на 24.04.18 16:28.



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано24.04.18 16:29



Много апокалиптично. Няма съюз с Русия. Няма и да има.



Тема Re: България отново на губещата страна ...нови [re: osoitza-86326]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано24.04.18 16:38



Забрави само да споменеш, че сме мост/на кръстопът между Изтока и Запада.



***


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.