Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Новичокнови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.04.18 19:57



Какво не е ясно пък сега? Някъде "Made in USSR" ли трябва да пише? Ти само до вчера твърдеше, че Новичок е измислено от някакъв си филмов режисьор име.

Ми няма как да пише нито "Made in USSR", нито "Made in USА", нито "Made in UK", нито "Made in Iran"... И от толкова много възмжности, защо другарката Мей се сеща само и единствено за първата?



Тема Re: Новичокнови [re: leyte]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.04.18 19:59



Определено е далечно, но когато се върнах в стария си квартал, не знам дали ми се привижда, но циганите са много. Преди имаше много българи и съвсем малко цигани, които бяха мирни. В нашия квартал едно време за всяко безчинство, се ядеше много бой.

Сега видях едни улици, по които съвсем спокойно се разхождат същите мирни цигани, само дето са много повече. Усещането у мен е като за жабата в тенджерата.

Друго нещо, което ме притеснява е, че в някои градове се говори само на турски. Ти не си бил там. В магазина направо се почувствах неловко, че заговорих момчето на български.

Те иначе турците са супер пичове, но всеки има мокри сънища на тема национализъм.

Третото нещо, което ме притеснява са опитите за прокарване на румънски национализъм в северна България.

--------------------
[...] напоявано с трева масло, горещи кучета [...]


Тема другарката Мейнови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано03.04.18 20:00



не е ли ваша другарка? Тя стана министър-председател на Британия (или Обединеното кралство) само и само да се отделят от ЕС. Риторичен въпрос: Кой не харесва ЕС?



Тема Re: Новичокнови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано03.04.18 20:18



Абе, ако ще и Мейд ин Тринидад и Тобаго да е - пуснал си фейк. "Британски учени не могат да докажат" е подвеждащ новинчок. Цялата афера започва да става скучна, защото още от сега мога да ти кажа какъв ще е конклужъна на говърмента, и какво ще каже Лавров за Шерлок Холмс и доктор Ватсон.

***


Тема Re: Новичокнови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.04.18 20:24



Абе, ако ще и Мейд ин Тринидад и Тобаго да е - пуснал си фейк. "Британски учени не могат да докажат" е подвеждащ новинчок.

Ами не е подвеждащ.

. Британските учени са доказали, че този нервен агент е от групата на Новичок. Т. е. фосфоросъдържащо БОВ. И нищо повече.
Ах да... она ден британската полиция е направила щатен оглед на самолет на Аерофлот. Изгонили са екипажа, искали са и капитана да изгонят, но селд намесата на консула, капитанът е останал на борда, но са го заключили в кабината. Щъкали са нещо между седалките... Може да се предположи, че са търсили нещо, но също така може да се предположи, и че са поставили нещо. Самолетът е от следващия ден на отровителството - вероятно предполагат, че с него се е изтеглил отровителя.



Тема Re: Новичокнови [re: cumanich126454]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано03.04.18 20:28



Социализмът ни е увредил безвъзвратно и завинаги.



Тема Re: Новичокнови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.04.18 20:54



Абе, ако ще и Мейд ин Тринидад и Тобаго да е - пуснал си фейк.

Май, в. "Дневник" е пуснал фейк:



А пишат за едно и също нещо уж...



Тема Re: Новичокнови [re: Amateur]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано03.04.18 21:01



Той така прави Куманича - извежда нещо от контекста и това му е доказателството. Не за пръв път му се случва. А, че статията има съвсем друг смисъл, няма значение.

Освен това не е прочел оригиналната статия на английски.

Куманич, гърмиш сватбарската. Никой не е казал, че са установили с анализ произход от Русия. Напротив, непрекъснато подчертават, че уликите, които водят към Русия са от друг характер (разузнавателна информация). Както и човекът ти казва, че това със сигурност е БОВ и то държавно производство, а не нещо от аптеката.



Тема Re: Новичокнови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано03.04.18 21:08



Прочети какво пише Дневник и после прочети пак твоя парцал. Намери ми едно изречение да се припокрива.

***


Тема Re: Новичокнови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.04.18 21:28



Прочети какво пише Дневник и после прочети пак твоя парцал.

И Sky news ли е парцал? Извинявай , не знаех...

----
А Дневник уж преразказва интервюто на Гари Ейткънхед пред Sky news




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.