Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Понякога...  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано17.03.18 00:04



...като осмисля за какви глупости се караме:



Извинявам се за спама.



Тема не е спамнови [re: komitaO3126319]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.03.18 10:18



защо трябва да влагаме толкова енергия за (според мен) безсмислени спорове





Тема Re: Понякога...нови [re: komitaO3126319]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано17.03.18 11:22



Чудно ми е, че една напрегната ситуация през последната седмица ("Новичок"), която може да даде началото на III световна гореща война не намери отзвук в клуба?



Тема не знам за коя тревожна новинанови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.03.18 11:45



пишеш, но ако е гоненето на руски дипломати от Лондон, това се е случвало много пъти и според мен не е тревожно.



Тема Re: не знам за коя тревожна новинанови [re: mak ot Sofia]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.03.18 12:36



Както винаги, това напълно кореспондира с, бих казал, великите думи на Ото Фон Бисмарк:
Никога не замисляйте нищо против Русия, защото на всяка ваша хитрост, те ще отвърнат със своя непредсказуема глупост.

Скандално е, че Русия с цялата си наглост крие химически оръжия, както евреите с цялата си наглост "крият" незаконния комплекс за разработка на ядрени оръжия Димона. В едно изказване пред ООН Муамар Кадафи каза, че евреите са убили Дж. Ф. Кенеди, защото е настоявал за международен контрол на програмата. Това не е никак учудващо, с оглед на фактите, че Дж. Ф Кенеди публично проявяваше симпатии към Хитлер, както и това, че Муамар Кадафи говореше много истини.

Всички силни държави имат военни "тайни", но проблемът идва когато това се прави по безцеремонен начин.

Посткомунистическата престъпна власт, която управлява Руската Федерация, винаги е проявявала грубо и арогантно поведение - ние българите виждаме това постоянно и сме запознати най-добре. Така че това престъпление е в унисон с блестящото проникновение на Ото Фон Бисмарк и цялостното светосхващане на московците.

Преди много време бях писал, че хората които харесват Путин, трябва да харесват и Бойко Борисов, вместо да го плюят денонощно, защото след 1989-та година в Руската Федерация и в Република България, хора с едни и същи методи и учители взеха властта. На това свое твърдение пълучих мълчание и едно потвърждение, че "Бойко Борисов е българският Путин".

Както и да е, вече излизам много от темата, но според мен има скандал. Все пак едва ли ще предизвика гореща война.

--------------------
[...] напоявано с трева масло, горещи кучета [...]

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 17.03.18 12:36.



Тема поредният скандалнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано17.03.18 12:40



който едва ли ще доведе до световна война. Съгласен.



Тема Re: Понякога...нови [re: cumanich126454]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано17.03.18 13:16



Чудно ми е, че една напрегната ситуация през последната седмица ("Новичок"), която може да даде началото на III световна гореща война не намери отзвук в клуба?
Защо, имаш събрани много материали от пропагандни руски сайтове и се чудиш как да ги пласираш ли?


Лично на мен малко ми втръсна да коментирам всяка поредна руска изцепка - те нямат край. А пък специално ликвидирането зад и пред граница за тях си е нормално, просто е поредното.



Тема Re: Понякога...нови [re: komitaO3126319]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано17.03.18 13:22



В отговор на:

...като осмисля за какви глупости се караме:

https://trafficnews.bg/ailiak/dnk-astronavta-keli-veche-e-razlichna-tazi-negoviia-bliznak-98919/

Извинявам се за спама.



Не разбрах, това като глупост ли го постваш или като обратното на нашите глупости? Иначе - да, цялата еволюция е там, в ДНК. Промяна на условията и ДНК веднага реагира за да адаптира организма към новата среда. Ако има поколение в тази среда, прпомените ще се предадат и затвърдят. Така много бързо ще се получи "космически човек", но за него пък Земята ще е враждебна среда.



Тема Re: Понякога...нови [re: WlSP]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано17.03.18 13:48



Като обратно на нашите глупости. Обаче космонавта в туитър, опроверга че са му се променили гените.
Обаче вече беше изтекло времето да изтрия темата.

Редактирано от komitaO3126319 на 17.03.18 13:48.



Тема Re: Понякога...нови [re: WlSP]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано17.03.18 14:00



Защо, имаш събрани много материали от пропагандни руски сайтове и се чудиш как да ги пласираш ли?
наистина съм събрал много материали. И не само от руски сайтове. Като онова интервю със създателя на Новичок - Вил Султанович пред БиБиСи. (виж в нарочната тема). Бедният старец... не знае как да си държи затворена устата. Изплю ей така си важни американски тайни...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.