Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: croesus]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано19.03.18 15:11



Въпроси към теб - не.
Ще та помоля само за едно.
Личните неудачи в живота не приписвай на държавните служители.
Ааа, - не си завирай нищо отзад - и така си доволно прецакан.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: croesus]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано19.03.18 15:17



Крез не се гневи. Истината е че просто ще изчезне народа ни и културата и всичко останало, което ние представляваме. Общество, което не се създава деца е обречено на това. На хората може би които имат деца и име тъжно някак си е по лесно да пренесат отговорностите към другите. Аз също нямам деца по други причини(женен съм вече 6 г) , но това е положението....




Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: croesus]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано19.03.18 15:21



Явно сме набори.
Голямото ми дете е абитуриент.
Бих имал и още, но жена ми има заболяване, което би направило още една бременност ад за нея.
А че трябва да се раждат деца - трябва.
Нацията ни умира.
И да - за мен това е атестат за родолюбие. И то най-големият. Пък ти му викай селски манталитет.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: croesus]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.03.18 15:34



Оправдания винаги може да се намерят.
Ти направи 2 българчета, пък се развеждай колкото щеш след това.

На приятели от Скопие им го казвам в прав текст: Не са ви виновни шиптърите, че не ебете на месо.



А Вучич е като нашите патреоти: много мащабни приказки, а реални дела малко. Деца се правят не със заплахи и подкани, а с държавна политика и насърчаване. Казвам го като баща на 2 българчета. На 43 съм.

Редактирано от goga на 19.03.18 15:34.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: komitaO3126319]  
Автор leyte (член)
Публикувано19.03.18 16:56



Да не стане, всички сме за Johannesburg...

Разбра ли, че гласуват вече закона за екпроприиране на земеделските земи? Май и за градските става въпрос сега.
То ще е само озаконена форма на грабеж, познат от години. Последния път се прибирах с едни германци, които преди 10на години буквално ги изгонили от фермата, на юг от Питърмарецбърг и им се ревеше в какво състояние я виждали сега. След два века роднина в Германия ги приютила обратно цялата фамилия.

И ми разправяха как преди векове първите бели се заселвали там, защото един цветнокож е нямало. Преди зулу да да се появят там, преди англичаните даже. А аз им обяснявах, че съм спал в PMB, точно срещу полицията хотела. В който последния наследник на Наполеон е спал, преди да го убият и нито един бял не видях. Колко отношението на местните беше отвратително.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: leyte]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано19.03.18 16:57



Скоро в ЮАР повечето ще станат милионери, като онези в Зимбабве.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.03.18 17:05



Аз пък имам съвсем друго виждане. Дори не се сещам за познат или приятел на моята възраст без дете. Да, може би половината са с по едно дете, но по-малко от половината са. Имам приятели и с по три деца. Много малко от тях са разведени...А съм на твоята възраст, с една идея малко по-възрастен. Въобще, въпрос на обкръжение. Никога не съм бил държавен или общински служител.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: ludo-mlado]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.03.18 17:08



Част от човешката психология е за собствените негативни възприятия да се приписват и обвиняват на околните и обкръжението.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: leyte]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано19.03.18 17:18



35 000 са белите ферми. Държат 70% от обработваемата земя. За последните 24г. убитите бели фермери са над 3300. Новият президент е с марксистко-ленински убеждения. По-прости и мързеливи негри от тези в ЮАР не съм виждал. Белия им е виновен за всичко. Истина е че когато бурите усвояват земите си, черни почти няма и слизат на юг, малко след бялото заселение.
Виждал съм какво представлява Зимбабве след напускането на белите. Руина.
Англичаните не им дреме че ще взимат земята, те са по градовете, а фермите ги държат бури.
Обаче ООН-то, нищо. Ни резолюция, ни санкции. Ще я разсипят тази държава.
От няколко седмици тече подписка, да приютим изгонените фермери. Ама те мигрират към техния пояс-Австралия, Нова Зеландия, Чили, Аржентина.
А Джобург е рая. Не щях да си тръгвам, преко патриотизма...

Редактирано от komitaO3126319 на 19.03.18 17:19.



Тема Re: Всички сме за София,...нови [re: ludo-mlado]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано19.03.18 17:26



5г. женен. Не можеше да има деца. Оставихме се взаимно. Търся нова. Смятам да се отчета с 3.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.