Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема искам да повдигнанови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.12.17 19:38



злободневна тема. Ще я кръстя така: Няма ли кой в България да вдигне мерника срещу така наречените еколози?
Май има един. Валери Симеонов. И въпреки че е патриот като Каракачанов, Сидеров.. ще взема да го подкрепя





Тема Re: искам да повдигнанови [re: mak ot Sofia]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано29.12.17 20:03



Валери Симеонов, както и другите от неговата шайка, ги интересуват само парите и осигуряването на бизнеса и фамилиите до живот.
Сам знаеш защо- защото втори път може да няма.
Така че всички мерници на еколози, акции по морето, планините и границите целят само едно- по-често да сме на манежа (разбирай в новините) и да дрънкат кинти в касичката.
Този е безскрупулен дори и към своите в партията, имам преки наблюдения от последните кметски избори. Ако те интересува, мога да ти разкажа, но не си струва хабенето на време и енергия.



Тема въпросът беше малко другнови [re: Darkages]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.12.17 20:07



Докога еколозите ще казват на другите какво да правят? От Банско искат лифт. Целта е да се увеличи броя на туристите. Еколозите не дават.
Живеем във време, когато на мода са протестите. А това не е ли режисирано?



Тема Re: въпросът беше малко другнови [re: mak ot Sofia]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано29.12.17 20:11



Аз разбрах какъв ти е въпроса, ама точно пък тия да ги "подкрепяш", надявайки се, че работят за някакъв национален интерес или кауза, е меко казано наивно.



Тема Наивникът на средна възрастнови [re: Darkages]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.12.17 20:20



Само че аз съм далеч зад средната. Ходил съм в страни, като Австрия и Швейцария. В Австрия си бяхме ангажирали хотелче в едно село с 20тина къщи, 5 от които бяха хотели. От селото тръгваха два лифта.
Та въпросът е кой иска само пари и нищо друго не го интересува.
В България има доста лифтове. Но въпреки хубавите ни планини лифтовете в сравнение с други планински страни са като магистралите ни. Имаме, но защо да не се строи още?



Тема Re: искам да повдигнанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано29.12.17 20:38



Май в България има две мафии, които се ритат по кокалчетата... Едната мафия (на бай Прокопи) е против мафията на Цеко Минев и го работи с платените зелени. (които броиха делфините в Черно мое за скромната сума от 6 млн. лв.). Мафията на Цеко Минев отвръща на удара с като освен населението на Банско си купи дори еврокомисаря Корина Крецу:



А Боко се чуди как да угоди и на двете мафии. Не съм скиор и този спор не ме засяга, само люпя семки наблюдавайки го. И двете страни преиграват, като зелените в по-голяма степен. Те са против, защото така им спуснато.
----
Да не стане така, че на банскалии ще им писне и в един момент да поискат да се отделят от България и да се присъединят към ФИРОМ.



Тема в римското право първият въпрос бил:нови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.12.17 20:41



Кой е заинтересуван


Приготвих се да питам Даркагес виждал ли е опашката на вече направеният и работещ лифт в Банско. Аз съм я виждал само на снимки, защото и аз не съм скиор.

Редактирано от mak ot Sofia на 29.12.17 20:42.



Тема Швейцариянови [re: Darkages]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.12.17 20:52




Преди 100 години някакъв ентусиаст (не държавата) построил жп линия. Не е имало зелени да го спрат. В един руски сайт прочетох, че направили линията електрическа, защото в Швейцария нямало достатъчно въглища. Та и сто години по-късно тази линия си работи, с много пътници и по 100 евро билет.



Тема Re: Милена Фучеджиева:нови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано29.12.17 21:13



наистина - защо няма протест за една тиха планина, която ежедневно е ранявана по безобразен начин, а сега приятели ме натискат да застана на твърда позиция в една или друга посока, за или против втори лифт? вече не карам ски, но знам какво е да се виси на гигантски опашки. била съм на ски в алпите и не знам как са ги строили тези десетки и стотици лифтове в тази планина без да има протести. не разбирам, а и честно казано не искам да разбирам. в словения има в пъти повече ски писти от тук, и това не попречи любляна да стане зелена столица на европа. а аз искам може би пак да карам на витоша. какво да развива българия? тежка металургия ли?! с цялото ми уважение към зелените ми приятели, този протест не го подкрепям. и няма да влизам в дискусии. достатъчно съм пътувала по света, знам къде колко писти има, и това изнудване тук за един лифт го няма никъде. ако ще се дървите на правителството, направете го за унищожаването на цяла странджа, а не на една малка част на пирин. защо не оправят пътя до малко търново? защото щял пак да се развали от камионите с изсечени дървета. а защо тези камиони не спират да вървят вече години? защото правителството си затваря очите за тях. цял един район е обречен на смърт заради липсата на път.





Тема в другата теманови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано29.12.17 21:25



кръстосахме шпаги с теб къде е по-хубаво за живеене


Но на вкус и на цвет товарищи нет
Но ето, че по този въпрос за престараването при протестиране имаме и съвпадения.
То бива опозиция до дупка, бива, ама чак пък толкова




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.