Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: искам да повдигнанови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано04.01.18 14:13



Това, което е вършил приживе въпросният не е никак християнско. Обаче косвено е спасил бая животни от бракониерите, което определено има връзка с екологията и опазването на околната среда и следователно, коментарът ти, би могло да се приеме, че е по темата.

Редактирано от sofijanec на 04.01.18 14:14.



Тема Re: искам да повдигнанови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано04.01.18 21:31







Тема Видео от протеста в Софиянови [re: mak ot Sofia]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано05.01.18 10:09



Над 8 000 души срещу беззаконието и мафията:



Следващият протест е предвиден за 11,01,2018 г.



Тема Re: Видео от протеста в Софиянови [re: sofijanec]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано05.01.18 10:40



Да попитам зИлените защо мълчите за поголовната незаконна сеч в Странджа, Стара Планина, Родопите, а само Пирин ви е на устата?!
Защо не викате срещу дървената мафия, а?



Тема Re: Видео от протеста в Софиянови [re: DannyDeVito]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано05.01.18 11:02



Да попитам зИлените защо мълчите за поголовната незаконна сеч в Странджа, Стара Планина, Родопите, а само Пирин ви е на устата?!
Защо не викате срещу дървената мафия, а?


Не съм чул и дума да издумат против АЕЦ Белене. Щото е много еко, особено като се има предвид, че вече сами трябва да се погрижим за отработеното гориво.



Тема Re: Видео от протеста в Софиянови [re: ludo-mlado]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано05.01.18 11:32



Така е, незаконната сеч, шистовия газ, АЕЦ Белене, златодобива, изваждането на Несебър от списъка ЮНЕСКО и всички останали безобразия в България

Народът трябва да се събуди и да излиза на протест срещу всички безобразия в България, а не само заради Пирин.

Вчера беше едно добро начало:

ОСТАВКА!





Тема Re: Видео от протеста в Софиянови [re: sofijanec]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано05.01.18 12:09



Така е, незаконната сеч, шистовия газ, АЕЦ Белене, златодобива, изваждането на Несебър от списъка ЮНЕСКО и всички останали безобразия в България

Не харесвам ГЕРБ, но десните правят пълна глупост, като се прикрепят към строго сектантска организация като зелените и то при протест по такава елементарна тема като втори лифт на Банско. За да запазят 1% електорална тежест, колкото имат зелените, те ще прецакат възможността да растат. След един два месеца се поинтересувай от социологическите проучвания. Сектантството и вечния образ на мъченици няма да донесат нищо положително. А това правителство няма да падне след няколко разходки по площадите.
Не те знам какъв ти е профила, но действително твоите зелени нямат популяризирано и едно изказване против Белене. Това дето си толкова ентусиазиран не прави публично изнесени политики.

За съжаление публичния образ на десните в момента е на дребничко хилаво момченце със запек, което гледа тъжно и мърмори, че всички са маскари - това не печели последователи и не прави реални политики.



Тема Re: Видео от протеста в Софиянови [re: ludo-mlado]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано05.01.18 12:50



Десните правят пълна глупост, като се прикрепят към строго сектантска организация като зелените и то при протест по такава елементарна тема като втори лифт на Банско.

Темата не е толкова сложна, нито пък е толкова елементарна, прочети този обзор, който пунсах вчера:



И не става въпрос за зелени, сини, леви и десни, а за хора с гражданска позиция, които имат различни политически възгледи, но се обединяват срещу мафията. Хората мислят, затова излязоха хиляди вчера. Започна се... ;)



Тема Re: искам да повдигнанови [re: cumanich126454]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано05.01.18 13:34







Тема Re: искам да повдигнанови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.01.18 13:54



Рекъл съм го:
Във всеки протест има:
1.Яко платени.
2.Скромно платени.
3.Безплатни идеалисти/полезни идиоти.
4.Редовните откачалки.

Разликата е в съотношението.

Участвувал съм в протести,под т.3.Доволен съм,че не съм си стоял дома,че съм си изразил мнението.Винаги съм се ангажирал дотам,че когато аз реша,да мога да кажа :"Аз бях дотук!"

Да бъдеш маша в чужди ръце,докато си направиш кефа и после - чао!-така го разбирам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.