Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: искам да повдигнанови [re: sofijanec]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.01.18 15:22



Това дали е от ДСБ или друга мафиотска структутра (например ГЕРБ или БСП) не виждам какво общо има със същността на проблема.

Както казах - стоя настрани от този "казус". Но агресивната безпардонност с която налагате на околните своята визия ме отвращава. Днес Явор Дачков пита по една медия: "Щяха ли еколозите да протестират, ако Прокопиев държеше Банско?"



Тема Изтрити въпроси нови [re: cumanich126454]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано03.01.18 15:28



Част от изтритите въпроси и въпросите оставени без отговор:















Редактирано от sofijanec на 03.01.18 15:29.



Тема Re: искам да повдигнанови [re: cumanich126454]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано03.01.18 15:31



Мога ли да ти задам един въпрос: ти как реши, че съм еколог? И че съм агресивен?





Тема Re: искам да повдигнанови [re: sofijanec]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.01.18 15:48



Мога ли да ти задам един въпрос: ти как реши, че съм еколог? И че съм агресивен?

Излишно е да се съмнявам в екологичните ти наклонности. Те са аксиома която не подлежи на доказване. Впрочем екологичната мисия е полезна работа стига тя да не бъде канализирана в служба на олигархични интереси.
А агресивността на прислойката ви е очевидна. Вие изнасяте тезите си неподкрепени с нито едно доказателство. Само с твърдения, че те ви лъжат. Поствате картата на Алпите с наложени върху нея N броя контури на Рила и Пирин. Това не доказва нищо. И пак да повторя - аз не защитавам мераците около Банско. Съгласен съм, че играта тук е да се осребрят едни инвестиции в курортни апартаменти в Банско, които на този етап стоят нереализирани. И всичко случващо е да се отпуши процедурата за избиване на инвестицията. Защо никой не иска да инвестира в Разлог и Добринище, където условията съвсем не са по-лоши от Банско?



Тема Re: искам да повдигнанови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (Запоратор)
Публикувано03.01.18 15:49



"А днес министър на екологията (бивш член на ДСБ)..."

Хайде стига сте си измивали ръцете с това ДСБ! И ти си член на ДСБ, ама не го правим на въпрос.



***

Тема Re: искам да повдигнанови [re: cumanich126454]  
Автор sofijanec (ентусиаст)
Публикувано03.01.18 15:52



Пич, "еколог" е сериозна професия, но аз се развивам в друга област, така че няма как да съм еколог. И не ми отговори защо реши, че съм агресивен...

Иначе, другите ти опорни точки кефят и - дето викаш, са "аксиома която не подлежи на доказване"





Тема Re: искам да повдигнанови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.01.18 16:56



Хайде стига сте си измивали ръцете с това ДСБ! И ти си член на ДСБ, ама не го правим на въпрос.

Нено Димов бе един от модераторите на учредителния конгрес. Другите двама бяха Екатерина Михайлова и Веселин Методиев. И аз бях там... И те и аз сме вече бивши...



Тема Re: искам да повдигнанови [re: sofijanec]  
Автор cumanich126454 (ивохристовист)
Публикувано03.01.18 16:58



Пич, "еколог" е сериозна професия, но аз се развивам в друга област, така че няма как да съм еколог. И не ми отговори защо реши, че съм агресивен...

нямам предвид тясната специалност "еколог". Струва ми се, че нито един от т. н. "зелени" няма такова образование. Дори и Тома Белев, който е обикновен лесовъд.



Тема Re: искам да повдигнанови [re: Amateur]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано03.01.18 16:58



ДСБ = Камората
ДПС = Ангели небесни
Зелените = Розови еднорози (пърдят дъги)
БСП = Загубена в гората Червена шапчица
ГЕРБ = Девойки в бели премени, еле Цецка
Иван Костов = Кашчей безсмертны за всичко е виновен, включително и за това, че Василиса Прекрасна изневерява на Иванушка глупака с баба Яга ...
Б.Б. = Политическа девственица (не знае какво е блага ракия)
Конелия Нинова = баба Илийца на българския преход
Ахмед Доган = Патриарх Евтимий отбраняващ останалите последни живи български добродетели
и т.д.



Тема Re: искам да повдигнанови [re: ludo-mlado]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано03.01.18 17:12





Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.