Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 23.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови  
Автор FaktorX (старо куче)
Публикувано13.11.17 00:16



Аз намерих,
1. Михалов испрашта да убие Паница в Виена
2. Участва в организирането на атентаторката Мара Бунева
3. Ванчо Мијхалов оженјава се с неа.
Работи коите не ми се на јасно.
Та да е имала велико самознание като Блгарка и за това да вземе да убива други, Македонци, Срби, Блгари и кои и да е не е верно што то и тја самата е цинцарка.
Може ли некој да ми помогне с дилемата ми?

То като се испитват сега книгите може и това да стои великата Блгарка па и не е била баш Блгарка

Редактирано от FaktorX на 13.11.17 00:18.



Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано13.11.17 00:41



Учиш ли книжовен български, Факторе, учиш ли





Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева? [re: komitaO3126319]  
Автор FaktorX (старо куче)
Публикувано13.11.17 02:07



За сега спозавам си претците! Е ти ште ми помогнеш ли? Те наистина ли највеликите които убивали други са били Цинцари ? Обркан сам наполно



Редактирано от FaktorX на 13.11.17 02:09.



Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор mulcho (ентусиаст)
Публикувано13.11.17 06:11



Интересни работи за Кърничева и връзката и с И. Михайлов можеш да намериш в ,,Богатство ми е свободата. Спомени,, на Петър Шанданов, като разбира се трябва да се има предвид, че Шанданов е враг на Михайлов.



Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано13.11.17 07:25



Като начало казва се Мелпомена Кърничева и да, цинцарка е като Питу Гули, Никола Гулев и Митре Влаха, ако ти говорят нещо тия имена. А също и като Иван Гологанов и брат му Теодосий Скопски....и те са власи....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано13.11.17 08:03



Ей, психопат, ти още ли си жив?





Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: jingiby]  
Автор FaktorX (старо куче)
Публикувано13.11.17 09:28



Хора, знам бе че и Питу Гули и теј са били Влас, но интересното е да вземеш да убиваш други словени че на се били Блгари а ти сшто да не си. Дилемата е велика!



Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано13.11.17 09:44



Хора, знам бе че и Питу Гули и теј са били Влас, но интересното е да вземеш да убиваш други словени че на се били Блгари а ти сшто да не си. Дилемата е велика!

А по-добре ли е недосърбизирани еничари, по произход българи, да гонят и избиват българи?



Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано13.11.17 12:37



Разговаравме со двајцата најекспонирани репрезенти на влашкиот етнос во Македонија, претседателот на Унијата на Власите Димо Димчев и шефот на Партијата на Власите Митко Костов-Папули. Го замоливме Димо Димчев да ни каже кој, освен Милтон Манаки и Хари Костов, бил Влав во досегашните влади, но и во другите јавни области, како што се науката, уметноста, лингвистиката, историјата, правото, итн. Димчев наредува: "Пиши! Како прв, Лазар Колишевски..."





Тема Re: Некој нешто повечко да знае за Менча Крчнчева?нови [re: FaktorX]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано13.11.17 14:13



Това само може да ти говори как и други народности са намирали българската кауза за правилна, особено ако матичната им държава е географски прекалено далеч за да бъде алтернатива. Колкото и да ти е малко мозъчето все пак да спомена за евреите , фанатично загинали за Германия през Псв. Дори Хитлер прави специални изключения за тях и наследниците им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.