Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ТВ-дебати за Македония  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано26.10.17 22:13



Без да съм сигурен, все пак си мисля, че е добре да има такава отделна тема.
Едно видео от вчера - Виктор Канзуров вс. Ивона Татарчевска (в случая номен нон ест омен):



***

Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано27.10.17 00:10



Горкия Канзуров, с какви идиоти трябва да се разправя...аз не бих издържал и пет минути....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Shtrkot]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано27.10.17 12:59



Канзуров както винаги на ниво - макар и непоследователен на моменти, но в такава обстановка и с толкова агресивни селски пръчки мисля че се справи блестящо.
Не знам къде изчезна Младен Сърбиновски, знаете ли нещо какво става с него, скоро не съм го виждал по предавания.



Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: DannyDeVito]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано27.10.17 13:08







Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: jingiby]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано27.10.17 13:46







Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Amateur]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано13.11.17 14:13



Намерих предаването с Милан Гурчинов и Александър Йорданов. В 2 части:





***

Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Amateur]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано24.11.17 09:51





***

Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано24.11.17 18:50



Виктор, както винаги, на висота.....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Amateur]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано29.11.17 03:37



Горкия даже е и брадясал.Тоя пич макар да има забежки (обича да псува Божо бетер фиром сърбоман) и го канят в гледана емисия когато идва българска делегация демек до сега 2 пъти май не е получил и 2 лева за българщината си а някои други станаха милионери от бизнеса с паспорти..Ама и той "ДПМНЕ Валево" и "така наречният СДСМ" никакво чувство за политика... няма да се учудя ако едвам свързва двата края , как беше написал Вазов "Бедни ми бедни Македонски".
Иначе съм забелязъл, че прекалено толерира събеседниците си в смисъл те говорт два пъти повече от него,а той баавно, баавно но определено е интелигентен и гордост за България което не може да се каже за много сънародници тука:)
П.с. А тая кокошка водещата как подскочи все едно някой я изръчка отзад с кол когато показа на камерите "Български" на книгата на братя Миладинови а тоя с камерите веднага дефокусира. Да ги питаш що се мъчат? На мене един от удбашите на воденица ми вика да бе знам, че на сборника пише български и да фамилията ми е на ов и даже имам втори братовчеди в софия обаче това никак не му попречи да отцепи бана в защита на фиромският си идентитет. нито пък на един друг който направпо изби рибата" И майка ми и татко ми да се бугари яс ке си бидам Македонец" :)))) Така, че и тоя Канзуров за какво се бори да го питаш и него?

Редактирано от Crazy Space на 29.11.17 03:57.



Тема Re: ТВ-дебати за Македониянови [re: Amateur]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано30.11.17 10:06



Събеседникът на Канзуров богдан Илиевски по известен като Бетмен Велит е прибран на топло за 30 дена в затвора Шутка поради събитията от 27 април






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.