Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Те молам за да не ги продлабочуваменови [re: Crazy Space]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано29.11.17 12:42



недоразбирањата по ова прашање оти се спомнува моето пошироко семејство, да повторам, не сум потомок на војвода. Два од моите прадедовци по таткова линија се директни учесници во Илинденско-Преображенското востание, но не се војводи, а еден прадедо по мајчина линија е помагател на организацијата. Сакам да е јасно дека и покрај ова, балгарштината не е зачувана ниту пренесена во наредните поколенија на моето семејство. Моите ставови искажани тука по овие прашања се лично мои и немаат врска со останатите членови од моето пошироко семејство.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от SashetoBE на 29.11.17 12:42.</EM></FONT></P>

Редактирано от SashetoBE на 29.11.17 12:44.



Тема Re: Те молам за да не ги продлабочуваменови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано29.11.17 13:23



Няма неразбирателство никакво ,сам каза, че мъжът на леля ти на баба ти бил войвода от ВМРО даже по име го спомена но това не е важно въобще. Аз наистина ти вярвам в това, че никаква българщина не е оредадена и оставена до теб но това го кажи на нашите "ребългаризатори" те винаги някъде в някое забутано село откриват българи е разбира се след опознаване и уверение, че питащите не са от УДБА там цялото село се оказва от осъзнати българи и даже не само селото ами и цялата околия:)
П.с. Ако беше тука човека с ник във форума л;азо колишевски той щеше да ни убеждава, че това се постигало с "информиране" и т.н. простотии но да те информирам аз тебе който си на 2017-1974 години в ерата на интернет и свободният достъп до информация е меко казано тъпо. ако поискаш ще се информираш сам. Прав ли съм?

Редактирано от Crazy Space на 29.11.17 13:29.



Тема Re: Искрено да ти кажамнови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано29.11.17 13:37



Ти не си учил български правиопис нито книжовен език 10 години в училище за да имам аз претенции към правописа ти.Просто за твое и наше улеснения ти казах, че ако искаш можеш да пишеш на книжовен фиромски. И аз не блестя с правопис, все пак езикът е средство за комуникация освен това даскалицата по литератира имаше страхотни цици,а освен това ми се удават повече точните науки:)
Ако питаш мене Зоран Заев е на светлинни години от бойко борисов и като интелект и като смелост ако щеш. Ти да не мислиш, че аз се оценявам по-ниско от борисов?
Обаче поради някакви причини той командва 6 ли са 7 милиона българи а аз само себе си:) Мене ако питаш чисто като човек Груевски ми беше направо противен още от самото начало.Не, че се показа сърбоман и антиквичар просто като го погледнеш и ти се ще да го заолюеш:)



Тема Еден од хората които е оптимистнови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано21.12.17 13:02



по вапроса за оцелението на македонизма.





Тема Re: Започва последната етапа од пропадането на македоннови [re: SashetoBE]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано22.12.17 06:45



Аз вече съм фен на македонизма....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Уште една важна крачка кон растурањенови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано14.03.18 19:31



на Македонија.

Денес, на 14.03.2018 година во собранието на РМ е изгласан законот со кој албанскиот јазик се прогласува за втор и рамноправен државен јазик.





Тема Re: Уште една важна крачка кон растурањенови [re: SashetoBE]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано14.03.18 20:22



Чакаме да признаят

.

--------------------
[...] напоявано с трева масло, горещи кучета [...]

Тема Re: Уште една важна крачка кон растурањенови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано14.03.18 20:31



Защо мислиш че това ще разтури Македония?



Тема Обаче Екатерина Захариева енови [re: SashetoBE]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано14.03.18 23:01



представителна — хубава прическа, хубави zeiss-и, облечена със стил. Ако бях на мястото на Бойко Борисов хич нямаше да я бавя.

--------------------
[...] напоявано с трева масло, горещи кучета [...]


Тема Re: Обаче Екатерина Захариева енови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.03.18 09:50



Няма толкова лесно да свърши. Агонията ще продължи поне още 20 години.

Просто, както вече писах и в друга тема - македонското общество ще бъде силно разделено на групи, които споделят тотално различни ценности и идентитети.
Между тези групи вероятно ще се появят 5-10% граждани с българско самосъзнание или осъзната историческа памет, свързана с българското потекло. Още 25-30% албанци. И другото миш-маш: юго-македонци, антички македонци, откровени сърбомани и русофили.

Редактирано от goga на 15.03.18 09:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.