Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Диана Миличевичнови [re: Цakи]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано11.09.17 21:59



Ааахааах, да се е.ба у недоскива! Прочетох, че не си пропуШил и се чудех вече какви хапчета да ти препоръчам.



***

Тема Re: Диана Миличевичнови [re: Цakи]  
Автор kanalcek (минаващ)
Публикувано11.09.17 23:00



Голяма част от т. нар. сръбско малцинство в БЮРМ са посърбени българи преселеници от Пиротско и Вранско и изобщо от Поморавието. Има и доста македонци сърбомани, осообено от Куманово, общините Чучер - Сандово и Старо Нагоричане. Не знам откъде е това момиче. Сигурно баща му е истински сърбин, но знае ли човек



Тема Re: Диана Миличевичнови [re: Amateur]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано11.09.17 23:13



познавам много добър очен лекар...





Тема Re: Диана Миличевичнови [re: kanalcek]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано12.09.17 15:36



То ние си го знаем че е така , но глей да не пристигне сега другаря Лазо и да те обвини във сърбоманство а съответните за сръбски колонисти и върли защитници на сърбоманщината във Македония.



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Диана Миличевичнови [re: JovanDamaskin]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано12.09.17 17:56



Бай Лазо тръгна на училище и го отнема. Вече е трето отделение...





Тема Re: Диана Миличевичнови [re: Цakи]  
Автор kyдyгep ((Котроманичев))
Публикувано12.09.17 18:20



Тази рускиня всъщност е чеченка расла в България.



Тема Re: Диана Миличевичнови [re: kyдyгep]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано12.09.17 18:36



Чеченка с кръст на пищните гърди , малка, малка,по скоро 20 годишна и "непорочна"...





Тема Re: Диана Миличевичнови [re: Цakи]  
Автор kyдyгep ((Котроманичев))
Публикувано14.09.17 09:54



Не знаех, че има чеченци християни, но така каза самата тя. При все, че е в България от много време и знае добре отношението на българите към руснаците (напоследък доста противоречиво), не смятам, че се превзема, а че това си е нейното етническо самоопределение, както в случая с македонската българка Диана. Трябва да се има предвид сложната понякога за самите неруски жители на голямата страна, възможност за самоопределяне. Например Кобилкина, която познавам лично от много одавна, се е самоопределяла пред мен като: казачка (дъщеря на донско казашко семейство), украинка, рускиня. Това е само един от многото примери.



Тема Re: Диана Миличевичнови [re: kyдyгep]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано14.09.17 18:37



Тринтири минтири. Рускиня е, но идва от регион , автономна република и така определя географски от къде е, също както имаше югословени тогава или руснак от Украйна, който спокойно може да каже и двете. Пък и не е модерно с днешно време да се представяш за такъв в Бг.
Има и вариант да е от смесено , руско-чеченски брак, като е взела религията на единият , на националността на другият.
Пък и искаше да звучи диво във всяко едно отношение, и сексуално .

Аз лично не бих афиширал че лично познавам Кобилкина като некакъв успех.

Редактирано от Цakи на 14.09.17 19:14.



Тема Re: Диана Миличевичнови [re: Цakи]  
Автор kyдyгep ((Котроманичев))
Публикувано15.09.17 09:48



Не знам какъв ти е проблема с Наталия, но аз я познавам още от преди да дойде за пръв път в България през 2007г. Дори тогава бе много амбициозна и мисля, че постигна голяма част от целите си. За другата може би си налучкал нещата: християно-мусюлмански брак, но не задължително руско-чеченски.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.